اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظر من افتضاح ترین آپدیت اپل بوده.مصرف باتری خیلی زیاده و همش هنگ میکنه کار کردن باش خیلی سخت شده(البته این مورد با کار کردم درست میشه) یه جورایی شبیه اندروید و گوشی-تبلت های ارزون و آشغال سامسونگ شده.من از سال۸۵ آیفون دارم و به نظرم گند زدن با این آپدیت.۶.۱.۳ واقعا بی نقص بود.راهی هست برگردیم به ۶.۱.۳؟ آیپد مینی وای فای+سلولار

نظر

• قابل توجه دوستانی که میگن نسخه نهایی (عرضه عمومی) با نسخه gm هیچ فرقی نمیکنه ، حرفشون درسته ،، حتی شماره ساختشون هم یکیه ، اما من هنوز باور ندارم ، چون توی نسخه gm کند بود گوشیم اما توی نسخه نهایی اصلا مشکل کندی ندارم و کاملا راضی ام و هیچ مشکلی ندارم .(آیفون4)

نظر

• داشتم میچرخیدم دیدم یک باگ پیدا کردن که بدونه زدن پسورد میشه تمام عکسهای گرفته شده با گوشی رو دید !
        به نظرتون این باعث میشه که 7.0.1 خیلی زود بیاد ؟

نظر

• بنده احساس میکنم شدیدا تو اجرای بازیها کند عمل میکند
          بقیه با بنده موافق هستند ?
          iphone 4s 16

نظر

• من تازه دانلودش کردم
            خیلی عالیه
            من iphone 4s دارم تا الان خوب جواب داده ولی حیف که air drop نداره!!!
            ولی یه سوال
            ring tone تغییر کرده , چطوری میشه همون اهنگ قبلی گوشی آیفون رو آورد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
              من تازه دانلودش کردم
              خیلی عالیه
              ولی یه سوال
              تو ring های کلاسیک همه قبلی ها هست

نظر

• بچه ها به علامت قفلي كه بغل باطري ميومد و باعث ميشد كه صفحه ي گوشي اينور اونور نشه تو نسخه ي ٧ كجاست؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
                  من تازه دانلودش کردم
                  خیلی عالیه
                  ولی یه سوال
                  توى ليست رينگتونها آخرين گزينه Classic رو بزن ليست رينگتونهاى قديمي مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط reza safdari نمایش پست ها
                    بچه ها به علامت قفلي كه بغل باطري ميومد و باعث ميشد كه صفحه ي گوشي اينور اونور نشه تو نسخه ي ٧ كجاست؟؟؟
                    تو كنترل سنتر هستش. از پايين صفحه انگشتتو بكش بالا. ديده ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                      اینا فینال هستن یعنی ؟
                      بچه ها یکی بگه ipad 2 verizon با ipad 2 at چه فرقی داره کدوم رو دانلود کنم ؟ دستگاه من ipad 2 wifi 3g یعنی همون gsm

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                        بچه ها یکی بگه ipad 2 verizon با ipad 2 at چه فرقی داره کدوم رو دانلود کنم ؟ دستگاه من ipad 2 wifi 3g یعنی همون gsm
                        Gsm دانلود بفرماييد.

نظر

• نوشته اصلی توسط rezas نمایش پست ها
                          توی سایت اپل نوشته بود که با یه سیستم دیگه هم امتحان کنید. این کارو کردم ولی باز هم ارور ۳۰۱۴ گرفتم. چیکارش باید کرد؟
                          کسی نتونست جواب ما رو بده؟

نظر

• مصرفش روی آیفون5 واقعا اعصاب خورد کنههههههههههههههههههههههههههههه!!!!
                            کاش آپدیت نمیکردم!!!!

نظر

• من همش ارور 3004 میگیرم. مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Fouad-PES نمایش پست ها
                                من همش ارور 3004 میگیرم. مشکل کجاست؟
                                با قند شكن امتحان كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X