اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف باتريش هم نسبت به ٦ بالاتر است

نظر

• تو Software Update آیپد 4 میگه ios 7 beta 6 موجوده. ورژن دستگاه الان 6.1.3 هست.
      مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
        بعضی از دوستان میگن که روی آیپد چهار سنگینه گیر داره. پس آیپد 4 نگیرم صبر کنم 5 بیاد؟ یا ممکنه با آپدیت بعدی حل بشه؟ اینجوری خیلی بده که اگه روی 4 بخواد گیر داشته باشه
        روی ایپد ۴ جواب نده پس برا چی ios7 عرض کردن
        عالی بزن ۷

نظر

• این اصلا منطقی نیست که وقتی ما از ای او اس 6 بک آپ گرفتیم حالا که میخوایم رو 7 بک آپ برگردونیم برنامه ها نباشن چون بروی آیتونزمون نیست!
          من الان بک آپ بروی آیتولز بررسی کردم شامل فایل برنامه ها هم هست اما بعد ریستور بک آپ فقط اطلاعات مسیج و دفترچه تلفن برمیگرده و برنامه ها برنمیگرده! این خیلی عجیبه!
          کسی راهی پیدا نکرده کمک کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
            این اصلا منطقی نیست که وقتی ما از ای او اس 6 بک آپ گرفتیم حالا که میخوایم رو 7 بک آپ برگردونیم برنامه ها نباشن چون بروی آیتونزمون نیست!
            من الان بک آپ بروی آیتولز بررسی کردم شامل فایل برنامه ها هم هست اما بعد ریستور بک آپ فقط اطلاعات مسیج و دفترچه تلفن برمیگرده و برنامه ها برنمیگرده! این خیلی عجیبه!
            خوب دوست من شما میگید transfer purchase نکردید
            الان میگید فایل برنامه ها در library کوجود هست

اگه برنامه ها اصل هست نصب میشن یعنی باید سینک کنید تا نصب بشن
            اگه اصل نباشه برنامه ها این کار امکان نداره

پس شما برنامه ها رو سینک کنید برنامه ها همش نصب میشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Maziar.M نمایش پست ها
            تو Software Update آیپد 4 میگه ios 7 beta 6 موجوده. ورژن دستگاه الان 6.1.3 هست.
            مشکل کجاست؟
            دیوایس رو ریبوت کنید و دوباره امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Maziar.M نمایش پست ها
              تو Software Update آیپد 4 میگه ios 7 beta 6 موجوده. ورژن دستگاه الان 6.1.3 هست.
              مشکل کجاست؟
              دیوایس رو ریبوت کنید و دوباره امتحان کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
                این اصلا منطقی نیست که وقتی ما از ای او اس 6 بک آپ گرفتیم حالا که میخوایم رو 7 بک آپ برگردونیم برنامه ها نباشن چون بروی آیتونزمون نیست!
                عزیز برادر شما گوشیتون ریستور کردین و اینکه تمام اپتون پاک شده یه چیز طبیعی هست
                فقط تو زمان اپدیت اپ گوشیها پاک نمیشه
                تو تاپیکهای بالا هم دوستان نوضیح دادن لطفا از تاپیک مشابه خوداری کنین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
                عزیز برادر شما گوشیتون ریستور کردین و اینکه تمام اپتون پاک شده یه چیز طبیعی هست
                فقط تو زمان اپدیت اپ گوشیها پاک نمیشه
                تو تاپیکهای بالا هم دوستان نوضیح دادن لطفا از تاپیک مشابه خوداری کنین

نظر

• با روش ریستور اون برنامه هایی که با apple ID های دیگه نصب شدن هم مثل قبل بر میگردن یا با مشکل مواجه میشه؟

نظر

• آقا من ریستور کردم ولی بازم 1.44 گیگ other دارم.اینا چیه دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Octavarium نمایش پست ها
                      با روش ریستور اون برنامه هایی که با apple ID های دیگه نصب شدن هم مثل قبل بر میگردن یا با مشکل مواجه میشه؟
                      با ریستور بله پاک میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                        داخل کانتکت طرف برید و بلاک کنید
                        در مورد sms هم کار میکنه یا فقط تماسه.

نظر

• سلام خدمت همه اساتيد
                          ميدونم جاش اينجا نيست ولي گفتم چون داغترين بحثه تو فروم ، اگه شد جواب مارم مرحمت كنين ، چون تو تاپيك خود icloud گذاشتم كسي ج نداد
                          راستش من يه اپل آي دي داشتم كه نميدونم چي شد ، بسته شد(يعني هي ارور reset password ميداد منم حال نداشتم يكي ديگه ساختم ، حالا اينش مهم نيست ، مهم اينه اكانت icloud فعليم همون اپل آي ديه قبليمه ك هيچجوره هم نميشه پاكش كرد ، يعني ميشه ها ، ولي پسورد ميخواد كه ميشه روز از نو روزي از نو ، چون مشكل اينه هرچي پسو ميزنم ميگه غلطه ...
                          يعني يه راهي كه اصلا بدون زدن پس قبليم اكانتمو حذف كنممم :'(
                          كمـــــك !!

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                            آقا من ریستور کردم ولی بازم 1.44 گیگ other دارم.اینا چیه دیگه؟
                            ریستور کنین بعد که بکاپ برگردونید
                            other هم برمیگرده عزیز
                            اموزش پاک کردن other هم تو انجمن هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                            بله sms هم جواب میده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                            بله sms هم جواب میده

نظر

هر جفتشه
                              ولي فراموش نكنيد كه از خو برنامه contacts نميشه اينكارو كرد ، يعني گزينه block وجود نداره و حتما بايد از phone >>>>>contacts اقدام كنيد تا گزينش بياد كه ايشالا تو 7.0.1 برطرف شه

نظر

آقا من ریستور کردم ولی بازم 1.44 گیگ other دارم.اینا چیه دیگه؟
                                reset all setting کن درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X