اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 7 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستانی که میگن چرا برنامه ها بعد ریستور نیستد ؟! این رو بدونند که با بکاپ گرفتن خود بازی ها کپی نمی شوند فقط save ها و تنظیماتی که داخل برنامه ها دادید کپی می شوند که سایز چندانی هم ندارند . همچنین با بکاپ گرفتن پس از نصب ios جدید اگه همون برنامه هایی که روی گوشی یا تبلت بوده روی کامپیوتر شما هم بوده پس با یک sync کردن همه برنامه ها باز نصب خواهند شد در غیر اینصورت پس از sync برنمیگردن.
    اگر برنامه ای رو با idevice گرفتی ولی transfer purchase یادت رفته انجام بدی پس اون برنامه رو باید بازدوباره دانلود کنی.
    کلا هر بازی و برنامه ای که روی دستگاهتون داشتید رو باید یک نسخه اش را روی کامپیوتر هم می داشتید تا پس از بکاپ و اولین sync شدن دوبازه نصب شوند .
    پس انقدر نپرسید چرا بکاپ رو برگردوندم بازی ها و برنامه هام پریدن ! با یک حساب دو دو تا چارتا متوجه می شوید که سایز اون بکاپی که گرفتید خیلی کمتر از حجم کل بازی ها و برنامه هاتون هست پس قاعدتا داخل بکاپ کل برنامه و بازیهاتون نیست و این مشکل شما بوده که بازی ها و برنامه هاتون رو به pc ترنسفر نکردید .

اون دوستانی هم که بازی و برنامه دادن بیرون مغازه دار براشون ریخته بعد ریستور هیچ کدومشون بر نمیگردن.
    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 19-09-2013, 10:35 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• نوشته اصلی توسط bimaqz نمایش پست ها
      جواب نداره؟
      صبر داشته باشید کسی بلد باشه جوابتون داده میشه

نظر

• سلام
        دوستان از دیشب قبل از آپدیت به ios 7 اپل استورم دیگه آپدیت هارو نشون نمیده , حتی توش هم میرم میگه همه اپ ها به روز هستند !
        مشکل از کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
          برنامه هاتون رو خودتون رو گوشی ریخته بودید؟

قبل از ریستور transfer purchase from iphone رو زده بودید که از برنامه های بک آپ بگیره؟
          من برنامه هام رو خودم ریختم.
          نه اون گزینه رو نزدم

نظر

• منم روي اي پد ٣ نصب كردم، امتياز ٧٠ از ١٠٠ بش ميدم، هنوز جا داره كه روش كار كنند، به نظرم باز بايد روان تر شود،

نظر

• بعضی از دوستان میگن که روی آیپد چهار سنگینه گیر داره. پس آیپد 4 نگیرم صبر کنم 5 بیاد؟ یا ممکنه با آپدیت بعدی حل بشه؟ اینجوری خیلی بده که اگه روی 4 بخواد گیر داشته باشه

نظر

• دوستان مثل اين كه اي او اس هفت براي ايپد ٢ سيري نداره درسته؟الان تو سيتينگ هيچ گزينه اي براي سيري وجود نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط aghamajid نمایش پست ها
                  ايپد٢ هست مي شه بگيد كجاي سيتينگ هست؟
                  آیفون 4اس به بعد و آیپد 3 به بعد سیری رو ساپورت میکنه دوست من

نظر

• دوستان روی آیفون ۴ جواب میده ؟؟ هنگ نمیکنه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaqueen نمایش پست ها
                      من برنامه هام رو خودم ریختم.
                      نه اون گزینه رو نزدم
                      پس هیچ کپی از برنامه هاتون نگرفتید روی کامپیوتر!
                      برنامه ها دوباره باید دانلود بشن!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط kooroshy نمایش پست ها
                      دوستان روی آیفون ۴ جواب میده ؟؟ هنگ نمیکنه ؟؟؟
                      بنده در حال دانلود فایل فریمور هستم بعد از نصب روی آیفون 4 اعلام میکنم خدمتتون

نظر

• نوشته اصلی توسط aghamajid نمایش پست ها
                        دوستان مثل اين كه اي او اس هفت براي ايپد ٢ سيري نداره درسته؟الان تو سيتينگ هيچ گزينه اي براي سيري وجود نداره
                        آيپد 2 ، پانورما و فيلتر دوربين و اير دراپ نداره

بنده در حال دانلود فایل فریمور هستم بعد از نصب روی آیفون 4 اعلام میکنم خدمتتون

مرسی
                        آيفون 4 هم، پانورما و فيلتر دوربين و اير دراپ نداره.همانند آيپد 2
                        ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 19-09-2013, 10:59 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                          بعضی از دوستان میگن که روی آیپد چهار سنگینه گیر داره. پس آیپد 4 نگیرم صبر کنم 5 بیاد؟ یا ممکنه با آپدیت بعدی حل بشه؟ اینجوری خیلی بده که اگه روی 4 بخواد گیر داشته باشه
                          روی آیپد 4 بنده هیچ مشکلی نداشته به نظر من که گیر نمیکنه!

نظر

• بنده در حال دانلود فایل فریمور هستم بعد از نصب روی آیفون 4 اعلام میکنم خدمتتون[/quote]

مرسی

نظر

• در مورد بلک لیستش میشه یه توضیحی بدین که چطوری میشه فعالش کرد و اینه مثل مثلا iBlacklist همه تماس ها و پیام ها تو History ذخیره میشه یا نه.
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                                در مورد بلک لیستش میشه یه توضیحی بدین که چطوری میشه فعالش کرد و اینه مثل مثلا iBlacklist همه تماس ها و پیام ها تو History ذخیره میشه یا نه.
                                ممنون
                                داخل کانتکت طرف برید و بلاک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X