اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. من ایفون ۴s دارم. ورژن گوشیم ۶.۱.۳ هست خودش. حالا میخوام ریستور کنم. همنجا که گفتین ۶.۱.۳ رو برای 4s دانلود کنم؟ ضمن اینکه گوشیم رو جیل برک نکردم .اشکالی که نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
      سلام. من ایفون ۴s دارم. ورژن گوشیم ۶.۱.۳ هست خودش. حالا میخوام ریستور کنم. همنجا که گفتین ۶.۱.۳ رو برای 4s دانلود کنم؟ ضمن اینکه گوشیم رو جیل برک نکردم .اشکالی که نداره؟
      بله
      6.1.3 رو دانلود کنید.خیر اشکالی نداره که جیلبرک نیست!(حتی کمی بهتره!)

نظر

• سلام من 6.1.3 رو دانلود کردم چه جوری باید بریزم رو گوشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parham_2pax نمایش پست ها
          سلام من 6.1.3 رو دانلود کردم چه جوری باید بریزم رو گوشیم؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• دوستان من آيپد ٤ دارم كه روي ٦.٣.١ هست چيكارش كنم ميتونم دانگريد كنم جيلبريك كنم ؟

نظر

• دوست عزیز هنوز برای 6.1.3 جیلبرک عرضه نشده و بعید هم می دونم عرضه بشود
              به نظر من منتظر 7 باش تا نصب کنی و از کار کردن باهاش لذت ببری

نظر

• یعنی هیچ راهی برای جیلبریک 6.1.3 برای آیفون 4 وجود نداره؟ پس چی کار باید کرد؟ پیشنهاد شما چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
                  یعنی هیچ راهی برای جیلبریک 6.1.3 برای آیفون 4 وجود نداره؟ پس چی کار باید کرد؟ پیشنهاد شما چیه؟
                  دوست عزیز ، ورژن 6.1.3 به صورت Tethered یعنی ناپایدار قابل جیلبریک هست (به وسیله Sn0wBreeze و RedSn0w) ، همچنین اگر قابلیت دانگرید به 6.1.2 رو دارید میتونید به صورت Untethered یا پایدار بوسیله Evasi0n و Sn0wBreeze حیلبریک کنید

نظر

• با سلام میخواستم بدونم کی جیلبرک ورژن 6.1.3 میاد؟
                    یه اشتباهی کردم گوشی iphone 3gs رو دادم از 4.3.3 آپدیتش کردن به 6.1.3 . چکار کنم که بشه دانگرید کرد به ورژن پایین تر که جیلبریک پایدار باشه؟ بوت رامش هم جدیده
                    ویرایش توسط ghanari : https://i-phone.ir/forums/member/132117-ghanari در ساعت 26-07-2013, 03:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ghanari نمایش پست ها
                      با سلام میخواستم بدونم کی جیلبرک ورژن 6.1.3 میاد؟
                      یه اشتباهی کردم گوشی iphone 3gs رو دادم از 4.3.3 آپدیتش کردن به 6.1.3 . چکار کنم که بشه دانگرید کرد به ورژن پایین تر که جیلبریک پایدار باشه؟
                      اگه shsh از 4x یا 5x داری میتونی دانگریدکنی.
                      اگه گوشیت بوت رام قدیمه تو ۶.۱.۳ جیلبریکش پایدارهست

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
                        لطفا یه توضیحی بدید چجوری با این فایل ریستور کنم (مراحل کار ) ممنون میشم

نظر

• شما فریمویر رو دانلود کن.بعد اگه مک داری ایتونز رو باز کن و برو تو ایفونت.بعد دکمه option و بگیر ریستور رو بزن و فایل رو انتخاب کن و بزار ریستور شه.فقط اگه ویندوز داری بجا دکمه option دکمه shift رو بگیر
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                            دوست عزیز ، ورژن 6.1.3 به صورت Tethered یعنی ناپایدار قابل جیلبریک هست (به وسیله Sn0wBreeze و RedSn0w) ، همچنین اگر قابلیت دانگرید به 6.1.2 رو دارید میتونید به صورت Untethered یا پایدار بوسیله Evasi0n و Sn0wBreeze حیلبریک کنید
                            میشه بگید فرق جیلبریک Tethered و Untethered چیه؟؟ اینکه من آیفونم رو به صورت ناپایدار جیلبریک کنم چه فرقی با حالت پایدار داره؟
                            در مجموع پیشنهاد شما چیه؟ بهتره که چه کاری رو انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
                              میشه بگید فرق جیلبریک Tethered و Untethered چیه؟؟ اینکه من آیفونم رو به صورت ناپایدار جیلبریک کنم چه فرقی با حالت پایدار داره؟
                              در مجموع پیشنهاد شما چیه؟ بهتره که چه کاری رو انجام بدم؟
                              تترد یعنی به هر دلیلی گوشیتون خاموش بشه با روشن کردن مجدد بالا نمیاد میگر اینکه بوسیله کامپیوتر و برنامه رد اسنو

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                                تترد یعنی به هر دلیلی گوشیتون خاموش بشه با روشن کردن مجدد بالا نمیاد میگر اینکه بوسیله کامپیوتر و برنامه رد اسنو
                                البته در جیلبریک های تترد اخیر به صورت سمی تترد انجام میشه ، یعنی گوشی بالا میاد اما برنامه ها کرک شده و توییک های جیلبریک غیر فعال اند تا زمانی که از کامپیوتر Just Boot بشند ، یعنی فقط جیلبریک غیر فعال میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X