اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
    يكبار ديگه ببر به مد dfu و مجدد ريستور كن

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2
    داداش توروخدا یه توضیح کامل بده
    این مود کجاست؟

نظر

• سلام دوستان. من يك آيپد نيو ٤جي دارم. و ٦.٠.١ هست. تمام نرم افزاراي موجود در دستگاه رو از اپ استور گرفتم. مي خواستم بدونم اگر با آيتولز بكاپ بگيرم از محتويات داخل نرم افزار، مثل ىانلود هاش بكاپ ميگيره؟
      و همچنين چجوري ميشه اونارو بعد از آپديت بازيابي كرد؟ از عكس هام هم ميشه بكاپ بگيرم با آيتولز؟ مرسي از همه دوستان پاسخ گو

نظر

• iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

نوشته اصلی توسط sina.safarpour نمایش پست ها
        این مود کجاست؟
        مراحل زير رو اجرا كن ميره dfu

١-گوشي رو خاموش كن
        ٢-وقتي خاموش شد دكمه ي powerبه مدت ٢ ثانيه
        ٣-بعد بالافاصله دكمه ي home و power رو با هم به مدت ١٠ ثانيه بگير
        ٤-بعد دكمه ي power رو ول كن و هوم رو بگير ١٥ ثانيه ميره dfu

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
          سلام دوستان. من يك آيپد نيو ٤جي دارم. و ٦.٠.١ هست. تمام نرم افزاراي موجود در دستگاه رو از اپ استور گرفتم. مي خواستم بدونم اگر با آيتولز بكاپ بگيرم از محتويات داخل نرم افزار، مثل ىانلود هاش بكاپ ميگيره؟
          و همچنين چجوري ميشه اونارو بعد از آپديت بازيابي كرد؟ از عكس هام هم ميشه بكاپ بگيرم با آيتولز؟ مرسي از همه دوستان پاسخ گو
          همين الان ميتونيد توي آيتونز توي تب برنامه ها قسمت پايينه پايين فايل هاي دانلود شده رو از برنامه ها استخراج كنيد
          بعد از آپديت restore from backup رو بزا حل ميشه
          با آيتولز ميشه با ifunbox هم ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

این مود کجاست؟
            گوشي رو خاموش كن ، همزمان دكمه home و power رو به مدت ١٠ ثانيه نگ دار ، بعد دكمه power رو رها كن ، وبعد از ٥ ثانيه دكمه home رو ول كن ، ميره تو dfu , همينطوري كه كابل وصل هستش تو آيتونز دكمه restore همزمان با نگه داشتن دكمه option روي كيبورد بزن و ادامه ريستورينگ ...!

نظر

• دوستان 1 سوال کسی که ار ota اپدیت کنه الان نمیتونه به 6.1 ریستور کنه ؟
              اخه هکرا میگن ota نکنید .
              من با ota اپدیت کردم ولی بازم میتونم ریستور کنم به 6.1 یعنی من دیگه نمیتونم جیلبریک کنم ؟
              ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                دوستان 1 سوال کسی که ار ota اپدیت کنه الان نمیتونه به 6.1 ریستور کنه ؟
                من با ota اپدیت کردم ولی بازم میتونم ریستور کنم به 6.1 یعنی من دیگه نمیتونم جیلبریک کنم ؟
                شما می تونین 6.1 فایل کامل رو دانلود کنید بعد دوباره با آیتونز ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                  فایل ipsw رو بگیر ریستور کن میشه داداش نگران نباش

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                    اگه بر فرض غير محال اپل قبل از جيلبريك ٦.١ مجدد آپديت بده كه نميتوني به ورژن هاي قبل ريستور كني چون بلافاصله بسته ميشه ، اگه اينطوري نباشه ميتوني فريمور ٦.١ رو دانلود كني ، بعد اد اوندن جيلبريك با آيتونز به صورت كامل مجدد ريستور كني و بعدش جيلبريك كني ، تمام صحبتها بر اساس قطعيت آمدن جيلبريك ٦٠١ توسط هكرهاست.

نظر

• خیلی خیلی ممنون از sanboy & iconnection عزیز...اگه درست انجام بدم محیط dfu صفحه گوشی که روشن نمیشه؟
                      بعد گفتین
                      • همينطوري كه كابل وصل هستش تو آيتونز دكمه restore همزمان با نگه داشتن دكمه option روي كيبورد بزن....

توی آیتیونز دکمه ریستور نمیاد...یعنی گوشی شناخته نشده؟بعد منظورتون از دکمه آپشن چی بود؟

نظر

خیلی خیلی ممنون از sanboy & iconnection عزیز...اگه درست انجام بدم محیط dfu صفحه گوشی که روشن نمیشه؟
                        بعد گفتین
                        • همينطوري كه كابل وصل هستش تو آيتونز دكمه restore همزمان با نگه داشتن دكمه option روي كيبورد بزن....

توی آیتیونز دکمه ریستور نمیاد...یعنی گوشی شناخته نشده؟بعد منظورتون از دکمه آپشن چی بود؟
                        اگه از قبل فريمور رو دانلود كرده باشي ، گوشيتو با كابل وصل كردي ، تو آيتونز و بخش summary يك دكمه هست به اسم restore iphone ، دكمه option روي كيبورد اگه سيستم عاملت مك هست ، اگه ويندوزه دكمه shift رو نگه ميداري ، دكمه restore رو ميزني تا بتوني بصورت آفلاين ريستور كني تو پنجره باز شده فايل فريمور با پسوند ipsw رو انتخاب ميكني و ميزني و شروع ميكنه به ريستور !

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                          اگه از قبل فريمور رو دانلود كرده باشي ، گوشيتو با كابل وصل كردي ، تو آيتونز و بخش summary يك دكمه هست به اسم restore iphone ، دكمه option روي كيبورد اگه سيستم عاملت مك هست ، اگه ويندوزه دكمه shift رو نگه ميداري ، دكمه restore رو ميزني تا بتوني بصورت آفلاين ريستور كني تو پنجره باز شده فايل فريمور با پسوند ipsw رو انتخاب ميكني و ميزني و شروع ميكنه به ريستور !

داداش همون کاری که گفتین رو کردم ولی
                          summary نمیاد یعنی یه جورایی گوشی توی آیتیونز شناخته نمیشه

نظر

• 4
                            نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                            مسلما ارزش داره ، icloud خيلي بهينه شده ،

چه تغییراتی کرده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                              4
                              چه تغییراتی کرده ؟
                              سرعتش محسوس شده ، بعد از آپديت فايلهاي iworke من و عكسام با سرعت بالاتر سينك شد روب آيپد ، تنظيمات فيس تايم و imessage با carrier وicloud به سرعت ست و تغيير ميكنه ،

نظر

داداش همون کاری که گفتین رو کردم ولی
                                summary نمیاد یعنی یه جورایی گوشی توی آیتیونز شناخته نمیشه
                                اگه شناخته نشده منظورت ، دوباره امتحان كن احتمالا به حالت dfu نرفته ، عين پستهاي بالا عمل كن

نظر

صبر کنید ..
                                X