اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1 منتشر شد | تبادل نظر

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف باتری فوق العاده خوب شده!!!!!!
    آیفون 5 - آنلاک فکتوری

نظر

• دوستانی که از مصرف باتری راضی هستن ،حتما توجه داشته باشید که مصرف باتری بعد از ریستور کردن،توی چند روز نمیشه تعیین کرد.مخصوصا وقتی که حجم دستگاهتون هنوز پر نشده و اطلاعات کمی داخلش هست.
      لطفا چند روز با دستگاه کار کنید،بگذارید که دستگاه جا بیفته
      شک نکنید که توی هر ورژنی باشید(اگر تازه ریستور کرده باشید) مصرفتون نسبت به استفاده دو سه ماهه تفاوت زیادی داره.

ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 31-01-2013, 07:32 PM

نظر

• دوستان وقتي من از ٥.١.١ اومدم تو ٦.٠١ از اطلاعاتم بكاپ گرفتم ولي اپليكيشن هام پاك شد ولي عكس ها و كانتكست ها مونده الانم اگه بكاپ بگيرم برنامه ها پاك ميشه يا نه ؟

نظر

• با گوشی زدم چک کنه برای اپدیت ولی زده iOS 6.1 beta 2 . مگه فاینال release نشده ؟
          اصلا برای چی زده بتا 2؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.prs نمایش پست ها
            با گوشی زدم چک کنه برای اپدیت ولی زده iOS 6.1 beta 2 . مگه فاینال release نشده ؟
            اصلا برای چی زده بتا 2؟
            واسه منم همینجوره.زده بتا 4

نظر

• حالا که دیگه نسخه پایدار ورژن 6.1 هم اومد پس چرا جیلبریک 6.0.1 نمیاد نکنه سر کاریم فکر کنم هکرها چون دلار رفته بالا دیگه براشون نمیصرفه؟

نظر

• دوستانی که میگن مصرف باطریشون خوبه میشه توضیح بدن چند ساعت کار میکنن و چه کارهایی
                ممنون

- - - - - - - - - -

دوستانی که میگن مصرف باطریشون خوبه میشه توضیح بدن چند ساعت کار میکنن و چه کارهایی
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                  حالا که دیگه نسخه پایدار ورژن 6.1 هم اومد پس چرا جیلبریک 6.0.1 نمیاد نکنه سر کاریم فکر کنم هکرها چون دلار رفته بالا دیگه براشون نمیصرفه؟
                  جیلبرکی طبق گفته خود هکر ها،بریا تمامی ورژن های 6 هست.پس مجبور نیستید به آخرین ورژن بری و فایلش رو دانلود کنید(حجمشم که یک گیگ هست)

نظر

• من یه مشکل دارم با 6.1

مشکل maps هستش
                    که تو حالت standard اصلن خیابونارو نشون نمیده و فقط یه شاه راه نشون میده!
                    حالت sattelite هم که نمیشه زیاد زوم کرد و یه کم که زوم کنی علامت forbiden همون علامت ممنوع میاد!!!
                    (اینترنتم پرسرعته و حتی چیز پی N هم استفاده کنم بازم لود نمیکنه مپ رو)
                    کسی اطلاع داره چیه قضیه؟؟؟

نظر

• Google map رو تست کن
                      برای خود اپل ناقصه

نظر

• نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
                        Google map رو تست کن
                        برای خود اپل ناقصه
                        گوگل مپ رو از کجا بیارم؟
                        گوشیم جیل برک نیستاااااا....
                        5.1.1 لامصب خیلی map ردیفی داشت!!!

نظر

• دوستان چطور ميتونم از روي بكاپ فقط كنتكتهام نوت هام اس ام اس و عكس هام رو برگردونم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                            گوگل مپ رو از کجا بیارم؟
                            گوشیم جیل برک نیستاااااا....
                            5.1.1 لامصب خیلی map ردیفی داشت!!!
                            گوگل مپ برای آیفون به صورت اپ عرضه شده، مجانی هم هست
                            اینم لینک دانلود:

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                              دوستان چطور ميتونم از روي بكاپ فقط كنتكتهام نوت هام اس ام اس و عكس هام رو برگردونم؟
                              خوب restore back up کن از توی itunes!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                                خوب restore back up کن از توی itunes!!!!!
                                كل بكلپ رو كه نميخوام برگردونم فقط أون چند تا مورد رو كه نوشتم ميخوام برگردونم
                                ویرایش توسط ferryultrastar : https://i-phone.ir/forums/member/5495-ferryultrastar در ساعت 01-02-2013, 03:11 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X