اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من دیروز 6 رو ریختم . الانم دانگرید کردم به ورژن 5.1.1 . روی 3gs که افتضاح بود سرعت بشدت به طور محسوسی کاهش پیدا کرده اما در بعضی از جاها سرعت خیلی بیشتر شده به طوری که کاملاً تغییر سرعت رو احساس می کنید مثلاً سرعت گشت و گذار در سفری خیلی بیشتر شده . تغییر ظاهری در اپ استور هم خوب بود ولی انقدر سرعتش پایین بود که حالم رو بهم زد و دیگه طاقت نیاوردم و برگشتم 5.1.1 . به نظرم با بدترین ios موجود روبرو هستیم من منتظر آپدیت بعدی می مونم .اصلاً ای کاش اپل این آپدیت رو برای 3gs نمی داد من که باورم نمی شه اپل یه همچین آپدیتی رو بیرون داده!!!!!!!!!!!!!

نظر

• اقا جان من صد بار گفتم بازم میگم دیگه دوره اپل تموم شده اپل داره به سمت نابودی میره من دیگه واقعا متنفرم از محصولات مصخره اپل

نظر

• نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
        با سلام، دوستان من وقتي don't disturb mode رو روشن ميكنم براي كسي كه زنگ ميزنه بوق اشغال ميخوره راهي نداره كه بوق عادي بزنه ؟
        دوست عزیز شما Setting - Notification - Do Not Distrub رو برید یه قسمت هست به نام Allow Calls From که وارد میشی سه تا گزینه داره.
        Everyone
        No One
        Favorites
        موفق باشید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط IRTCI نمایش پست ها
        اقا جان من صد بار گفتم بازم میگم دیگه دوره اپل تموم شده اپل داره به سمت نابودی میره من دیگه واقعا متنفرم از محصولات مصخره اپل
        من نمیدونم شما دیگه از اپل چه انتظاری دارین؟
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 21-09-2012, 11:24 AM

نظر

• دوست عزیز شما setting - notification - do not distrub رو برید یه قسمت هست به نام allow calls from که وارد میشی سه تا گزینه داره.
          Everyone
          no one
          favorites
          موفق باشید.
          اینو میدونم. ولی منظور من این بود که بوق عادی بخوره اما صفحه تلفن روشن نشه . چون با بوق اشغال ممکنه کسی فک کنه که reject شده یا اینکه رو black list هست
          اگه قسمت allow calls رو فعال کنیم که مثل حالت عادی میشه. امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
            اینو میدونم. ولی منظور من این بود که بوق عادی بخوره اما صفحه تلفن روشن نشه . چون با بوق اشغال ممکنه کسی فک کنه که reject شده یا اینکه رو black list هست
            اگه قسمت allow calls رو فعال کنیم که مثل حالت عادی میشه. امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.
            دوست عزیز همین الان داخل Notirifcation رفتم ، اما هرکاری کردم بازم اینچیزی که شما میخواین نتونستم بدست بیارم

نظر

• من با خود آیتیونز آپ دانلود کردم ولی موقع آپدیت این پیغام رو میده the ipad could not be updated. This devoce isn't eligible for the requestd build
              دیواسم نیو آیده
              یه سوال دیکه این که حجمش برا من ۱.۱۱ گیگ بود طبیعیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pesarebad نمایش پست ها
                من با خود آیتیونز آپ دانلود کردم ولی موقع آپدیت این پیغام رو میده the ipad could not be updated. This devoce isn't eligible for the requestd build
                دیواسم نیو آیده
                یه سوال دیکه این که حجمش برا من ۱.۱۱ گیگ بود طبیعیه ؟؟
                دوست عزیز اگه مغز یاری بده یعنی فریمور که دانلود کردی با دستگاهت نمیخوانه.
                بله حجمش طبیعیه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                  دوست عزیز اگه مغز یاری بده یعنی فریمور که دانلود کردی با دستگاهت نمیخوانه.
                  بله حجمش طبیعیه.
                  خب من جدا دانلود نکردم که وقتی آیپد رو وصل کردم پیغام اومد زدم آپدیت !! با آیپد هم از تو سافتور آپدیت زدم اون که اصن نشد ارور میده

نظر

• اپل اگه اشتباه نکنم داره برای برنامه مپ جبران میکنه.
                    iClarified - Apple News - Google May Already Have a Maps App Waiting for Apple Approval
                    آپدیت:
                    دوستان از برنامه Google Earth که در اپ استور وجود داره میتونید استفاده کنید ، چون کاملا شبیه برنامه Map در 5.1.1 هست. منم همین الان نصب کردم و دارم لذت میبرم
                    ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 21-09-2012, 11:43 AM

نظر

• ios 6 منتشر شد

نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
                      اپليكيشن يوتيوب توی app store موجود هست
                      ميشه لينك اپليكيشن رو بمن بدي؟ من وقتي تو اپ استور سرچ ميكنم كلي اپ مياره ولي هيچكدوم او اپ اصلي يوتيوب نيست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط injection8181 نمایش پست ها
                        ميشه لينك اپليكيشن رو بمن بدي؟ من وقتي تو اپ استور سرچ ميكنم كلي اپ مياره ولي هيچكدوم او اپ اصلي يوتيوب نيست

YouTube for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPad on the iTunes App Store

نظر

• ios 6 منتشر شد

http://itunes.apple.com/us/app/youtube/id544007664?mt=8

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

در قسمت top25--->free

نظر

• ببخشید یه سوال داشتم اگه ios 6 من نصب کنم برنامه هام که الان نصب هست رو دستگاه کرش میکنه یا به راحتی اجرا میشن؟ (دستگاهم جیلبرک نیست)

نظر

در قسمت top25--->free

نظر

صبر کنید ..
                                X