اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من آیفون 4 دارم. ارزشش رو داره به iOS 6 آپدیت کنم؟؟

نظر

• ios 6 منتشر شد

دوستای گلم چرا هر تاپیکیو که میخونم انقد از ios 6 بد میگین ؟
      واقعا دلیلش چیه ؟
      یعنی چی که با ios 5 فرقی نداره
      نکنه انتظار داشتین قابلیت تعویض تم یا ارسال فایل با بلوتوث اضافه شه ؟
      مگه همه ی ما موقع خرید این دیوایس اینارو نمیدونستیم ؟
      مگه همه ی تغیرات باید ظاهری باشه
      تا حالا از خودتون پرسیدین چرا پلتفرمهای دیگه یه بازی مثل real racing ندارن ؟
      فراهم سازی این بستر واسه این همه برنامه و بازی با کیفیت پس از کجا اومده ؟
      اصن از دلیلهای اپدیت یکیش بالا بردن امنیت هست که برنامه نویسها با خیال راحت محتوا تولید کنن نه اینکه همش ما اپ کرک استفاده کنیم
      نکنه اپل باید نگران ما هم باشه که نمیتونیم دیوایسمونو جیلبریک کنیم
      به خدا همه ی زیبایی ios به همین سادگی و رَوونیشه

نظر

• من با خود آیتیونز آپ دانلود کردم ولی موقع آپدیت این پیغام رو میده the ipad could not be updated. This devoce isn't eligible for the requestd build
        دیواسم نیو آیده
        یه سوال دیکه این که حجمش برا من ۱.۱۱ گیگ بود طبیعیه ؟؟

نظر

• به نظر من خیلی بهتر شده نسبت به iOS 5
          از صدا که نمیدونم چرا بعضی ها میگن درست نشده ولی تو دیوایس من که واقعا بهبود پیدا کرده....
          مصرف باطری باورم نمیشه اصلا انقدر تغیرات داشته باشه....
          از 4 صبح دیروز تا الان یکسره باهاش کار کردم...تازه رسیده به 20 % همیشه در عرض 10 ساعت کار باطری تموم میکردم من....

تنها مشکلش که دیگران میگن Maps هست که اونم با google Maps اگه بیاد برطرف میشه نیومدم که همین Google Erath جوابگو هست به نظر من....

نظر

• ios 6 منتشر شد

من آيپد نيو دارم امروز صبح آپديت كردم به ios6 نميدونم چي داره كه اينقدر شلوغش كرده بودن غير از سيري كه به آيپد اضافه شد چيز خاص ديگه نداره نقشه اش كه چيز خاصي نيست خيلي هم كند لود ميشه حيفه گوگل مپ و اپليكيشن يوتيوب !
            ممكنه از نظر فني مثلا براي ديوايس بهتر باشه ولي اينترفيسش در حد يه آپ ديته معموليه نه يه ios مستقل .
            جالبه كه گوگل مپ رو هم وقتي ميخوام با سافاري ادد تو هوم اسكرين كنم سافاري كرش ميكنه و از برنامه مياد بيرون!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط injection8181 نمایش پست ها
              من آيپد نيو دارم امروز صبح آپديت كردم به ios6 نميدونم چي داره كه اينقدر شلوغش كرده بودن غير از سيري كه به آيپد اضافه شد چيز خاص ديگه نداره نقشه اش كه چيز خاصي نيست خيلي هم كند لود ميشه حيفه گوگل مپ و اپليكيشن يوتيوب !
              ممكنه از نظر فني مثلا براي ديوايس بهتر باشه ولي اينترفيسش در حد يه آپ ديته معموليه نه يه ios مستقل .
              جالبه كه گوگل مپ رو هم وقتي ميخوام با سافاري ادد تو هوم اسكرين كنم سافاري كرش ميكنه و از برنامه مياد بيرون!

Sent from my iPad using Tapatalk
              اپليكيشن يوتيوب توی app store موجود هست

نظر

• ios 6 منتشر شد

دوستان به نظرتون من که ایپد ۲ دارم بیام ۶ یا صبر کنم جیلش بیاد چیزه جالب و جدیدی داره ؟

Apple company ===========>Think Diffrent

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                  دوستان به نظرتون من که ایپد ۲ دارم بیام ۶ یا صبر کنم جیلش بیاد چیزه جالب و جدیدی داره ؟

Apple company ===========>Think Diffrent
                  از نظر من هیچ چیز خاصی ندارد.
                  برای ای پد نیو که فقط یه سیری اضافه شده است که این هم محصول ای او اس 5 است که الان به اسم ای او اس 6 دادن به کاربرای ای پد.
                  نقشه هم که برای ایران افتضاح است حالا کشورهای دیگه را نمی دونم.
                  الیته بگم برنامه بزرگی مثل ساعت هم به ای پد اضافه شده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  کسی می دونه تبلت با ای فون چه ربطی یه هم دارن که اپل میاد ای او اس یکسال قبل ایفون را به اسم ای ا و اس جدید میده به خورده ای پد دارها؟

نظر

• اینها چیزایی هست که اضافه شده !(واسه 4اس)
                    1- گزینه do not disturb
                    2- قابلیت های جدید واسه سیری مانند رزرو بلیط و یا آخرین اخبار فیلم ها!
                    3-ابهبود کیفیت صدا
                    4-قابلیت گزاشتن عکس ها در فیس بوک و توییتر
                    5 - رفتن باگ گیر کردن صفحه در صفحه ی جستجو
                    6- آمدن گزینه نیو بقل اپلیکیشن های تازه نصب شده !
                    7-توانایی گرفتن عکس پاناروما
                    8- اعداد فارسی هستن اگر تو همون setup ایران رو وردارید اعداد فارسی میشن !
                    9-قابیت دیدن 3 بعدی خانه ها در مپ !(فقط برای بعضی شهر ها استفاده میشه من لندن رو امتحان کردم جواب داد !)
                    10-دیگه چیزی یادم نمیاد و میشه از دوستان بپرسم که انتظار چه چیزی داشتید ؟
                    مثلا سیری بیاد واستون ظرف بشوره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                      اینها چیزایی هست که اضافه شده !(واسه 4اس)
                      1- گزینه do not disturb
                      2- قابلیت های جدید واسه سیری مانند رزرو بلیط و یا آخرین اخبار فیلم ها!
                      3-ابهبود کیفیت صدا
                      4-قابلیت گزاشتن عکس ها در فیس بوک و توییتر
                      5 - رفتن باگ گیر کردن صفحه در صفحه ی جستجو
                      6- آمدن گزینه نیو بقل اپلیکیشن های تازه نصب شده !
                      7-توانایی گرفتن عکس پاناروما
                      8- اعداد فارسی هستن اگر تو همون setup ایران رو وردارید اعداد فارسی میشن !
                      9-قابیت دیدن 3 بعدی خانه ها در مپ !(فقط برای بعضی شهر ها استفاده میشه من لندن رو امتحان کردم جواب داد !)
                      10-دیگه چیزی یادم نمیاد و میشه از دوستان بپرسم که انتظار چه چیزی داشتید ؟
                      مثلا سیری بیاد واستون ظرف بشوره ؟
                      اینطوری خویه هر کسی بیاد بگه ای او اس 6 چه امکاناتی اضاف شده که بقیه راحت بتونن تصیمیم گیری کنند مواردی که گفتید برای ایفون است برای اپد چی؟ الان به ترتیت 10 موارد شما را یکبار دیگه بررسی می کنیم
                      1- بدرد ای پد نمی خورد چون ای پد نه زنگ می خوره نه ویبره میره تو ای پد راحت موقع خواب صدا را کم می کنیم یا قطع می کنیم، این گزینه برایی ایفون دار هاخوب است.
                      2-آیا اضاف شدن رزرو بلط یا آخرین اخبار را میشه یه تغییر بزرگ اسمش را گذاشت یا یک اپدیت معمولی؟
                      3- باز برای ایفون دار ها خوب است نه ای پد دار ها
                      4-قابلیت گذاشت عکس در فیس بوک یا تویتر تقریبا تو هر برنامه اشتراک گذاری عکس است زیاد جالب نیست بیام بعنوان یک تغییر بزرگ در یک سیستم عامل عنوان کنیم!یعنی اینقدر اپل از دیگران عقب است؟!!!!!!
                      5-رفع باگ بعنوان یک اپدیت باید عمل بشه نه یک سیستم عامل جدید!!!!!!!!
                      6- چه تغییر بزرگی!!!!!!!!!
                      7- بدرد آیفون دار ها می خورد نه ای پد دارها!
                      8- در مورد 8 نظری نمی دم چون هنوز ندیدم و تست نکردم
                      9-مپ هم که افتضاح است این را هم تو سایتهای ایرانی و هم خارجی بحثش است
                      10- به قول شما چیز دیگه ای ندارد!
                      از این 10 موردی که گفتید هیچ کدوم بدرد ای پد نمی خورد!! اپل باید این را بعنوان یه اپدیت 5.5 ریلیز می کرد نه یک سیستم عامل جدید6
                      من عقیده دارم اپل باید برای سیستم عامل ای پد بیشتر وقت بگذارد ، 1-فرضا می تونست امکان باز شدن دو تا پنجره کنار همدیگر را برای ای پد اضاف کند که خیلی ضرروی است (الان این امکان هم تو تبلتهای اندرویدی است و هم ویندوزی)
                      2- هنوز نمیشه فایلهای ای ورک را انلاین ادیت کرد!!!!!! خیلی مسخر است ادیت انلاین فایلها الان خیلی وقت است که تو گوگل و مایکروسافت امکان پذیر است ولی اپل هنوز نه!!!!!
                      متاسفانه اپل میاد سیستم عامل سال قبل ایفون را یه اسم سیستم عامل جدید میده به کاربرای ای پد!!!! من نمی دونم تلفن چه ربطی به تبلت داره؟!!!!
                      ویرایش توسط sancho : https://i-phone.ir/forums/member/7333-sancho در ساعت 21-09-2012, 09:15 AM

نظر

• منم برام جالبه.
                        اینجا همه اومدن میگن واااای چرا اپل هیچ کاری نکرده ... چرا نسخه ۶ شق القمر نمیکنه و .....
                        جالب تر از همه اینه که همه میگن چرا چیزی اضافه نشده ولی یه نفر نمیاد بگه خب شمایی که اینقدر داری ایراد میگیری حداقل بگو چی میخوای؟!!!! خیلی جالبه. هیچ کس نظری نداره راجع ب اینکه انتظار داشته چی اضافه بشه !!!

یه سری چیزا هست که هیچ کس بهش اشاره نکرد.

۱- Stream Share واقعا سیستم جالبیه. عملا با این کار اپل یه نتورک برای به اشتراک گذاری برای خودش ساخته. شما میتونید Photo Stream رو به راحتی دسته بندی کنید و آلبوم هایPhoto Stream رو با بقیه به اشتراک بگذارید.
                        ۲- امکان پاسخ دادن تماس ها با پیامک و یا درخواست یاداوری تماس از دست رفته امکان جدیدی واسه آیفون هستش و به شدت کاربردیه (درسته که تو خیلی از گوشی ها بوده از قبل)
                        ۳- Do Not Disturb واقعا چیز خوبیه. و علاوه بر آیفون برای آیپد هم استفاده میشه. چون فقط بحث ویبره و یا زنگ خوردن که نیست. شما هر نوتیفیکشنی داشته باشید یه بار صفحه دیوایستون روشن میشه و حالا یا حواستون رو پرت میکنه یا مایه آبرو ریزی وسط یه جلسه مهم میشه و یا .... الان دیگه خیلی ساده با فعال کردن Do Not Disturb خیالتون راحته !
                        ۴- برنامه مپ درسته که برای خیلی از کشورها هنوز خیلی خوب نیست اما توی کشورهایی که تکمیل شده هست به نظر من خوبه. به خصوص برای پیدا کردن مغازه های خاص در اطراف و هم چنین برای رانندگی. اما قبول دارم که برای مثلا ایران اصلا خوب نیست. اما مسلما هم این برنامه پیشرفت میکنه و هم اینکه به احتمال زیاد به زودی گوگل مپ رو به عنوان یه برنامه جدا در اپ استور خواهیم داشت.
                        ۵- PassBook هم برنامه واقعا خوبیه. اما خب شاید تو ایران کاربردش خیلی کم باشه اما قبول کنید که اپل برای ایران که سیستم عامل نمی نویسه !!!* اینجا واقعا کاربرد داره خب !* شما وقتی میرسی فرودگاه خیلی خوبه که گوشیت خودش بگه آقا جان بلیتی که داری مال این فرودگاهه میخوای مثلا بارکدشو بیارم که کارت پرواز بگیری!!!*
                        ۶- بعضی اتفاقا هم هستش که اون پشت سر افتاده و خیلی ها متوجه نمیشن. مثلا Suggestion های موقع تایپ به نظر من عالی شده. الان برای فینگیلیش نوشتن هم بسیار عالی پیشنهاد میده .. تقریبا تو بیشتر موارد من میتونم بهش اعتماد کنم.
                        ۷- Cloud Tabs هم که محشره. نمی دونم شما دوستان ازین چیزا اگه استفاده نمی کنید پس با گوشی یا آیپدتون دقیقا چی کار میکنید ؟!؟!؟!؟!؟! یعنی اینا اصلا به چشم کسی نمیاد ؟؟؟

به نظر من همه عادت کردن اپل هر سال یهو یه تغییر بنیادی ایجاد کنه. اما هیشکی فکر نمیکنه خب به جای متحول کردن از بنیان بهتره یه کم اون چیزی که از قبل بوده رو تکمیل کنه.

به نظر من مصرف باتری بهتر شده. البته نتونستم هنوز دقیق تست کنم. اما کمی بهتر شدن رو کاملا حس میکنم.

اگر کسی براش استفاده از مپ (تو ایران)*مهم نیست و یا جیلبریک نیست به نظر من ارزش به روز رسانی رو داره.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• من از گوشی ۵ بار گذاشتم دانلود بشه همش بعد ۲ یا ۳ ساعت ارور میده که مشکل پیش اومده در دانلود iOS!!!!
                          چیکار کنم خستم کرد!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                            منم برام جالبه.
                            اینجا همه اومدن میگن واااای چرا اپل هیچ کاری نکرده ... چرا نسخه ۶ شق القمر نمیکنه و .....
                            جالب تر از همه اینه که همه میگن چرا چیزی اضافه نشده ولی یه نفر نمیاد بگه خب شمایی که اینقدر داری ایراد میگیری حداقل بگو چی میخوای؟!!!! خیلی جالبه. هیچ کس نظری نداره راجع ب اینکه انتظار داشته چی اضافه بشه !!!
                            اگر پست قبلی من را یخونی من 2 مورد اساسی و کاربردی را گفتم.
                            ای او اس 6 شاید برای کسی که ایفون دارد خیلی خوب باشد ولی برای منی که ای پد دارم هیچی نداشت.
                            از 7 تا موردی که نام بردید 2و3و4و5 بدرد ای پد دارها نمی خورد.
                            مورد 7 هم که تو گوگل کروم بوده و ابداع جدیدی نیست بدرد کسایی می خوره که با سافاری پی سی هم کار می کنند.
                            مورد 6 هم که بهتر است در موردش صحیتی نشه.
                            مورد یک هم تقلیدی از برنامه های اشتراک گذاری دیگه است و نو آوری نیست!!!!

نظر

• به نظر من ios از تسخه 4 تا 6 که تازه اومده هیچ تغییری نداشته.همون آش و همون کاسه!گور بابای اندروید اما حداقل از نسخه 2.3 که بودم وقتی به بستنی حصیری آپدیت کردم کلی تغییرات داشته.الان اگه جیلبریک نباشه ios حرفی برای گفتن نداره.کسانیکه میگن فریمور 6 اومد بدویید بیایید آپدیت کنید الکی پیاز داغشو زیاد میکنند و باعث محرومیت ملت از امکانات جیلبریک میشوند
                              اصلا نیازی به اومدن فریمور 6 نبوده.چونکه میخواستن آیفون 5 رو بفرستن بیرون و اینکه خواستن آیفون 4 اس های موجود در انبار رو بفروشن و آیفون دارهای 3جی اس و 4 و 4اس رو سرگرم کنند چندتا آپدیت جزیی و اکثرا بلا استفاده رو به همون فریمور 5 وصله پینه کردن گفتن اینم فریمور 6.برید حالشو ببرید
                              ویرایش توسط kuma : https://i-phone.ir/forums/member/31509-kuma در ساعت 21-09-2012, 10:18 AM

نظر

• با سلام، دوستان من وقتي don't disturb mode رو روشن ميكنم براي كسي كه زنگ ميزنه بوق اشغال ميخوره راهي نداره كه بوق عادي بزنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X