اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان اگه هنگام ریستور کردن بجای استفاده از back up قبلی از set up as a new iphone استفاده کرد می شه دوباره contact رو از back up قبلی گرفت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها
      سلام دوستان اگه هنگام ریستور کردن بجای استفاده از back up قبلی از set up as a new iphone استفاده کرد می شه دوباره contact رو از back up قبلی گرفت ؟
      باید قبلش بکاپ بگیری تو قسمت info بعد set as new بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        باید قبلش بکاپ بگیری تو قسمت info بعد set as new بزن
        این کار رو کردن با اکانت گوگل ، پس مشکلی پیش نمیاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها
          این کار رو کردن با اکانت گوگل ، پس مشکلی پیش نمیاد ؟
          اگه بکاپ داری نه..
          بعدش دوباره برش گردون.

نظر

• سلام دوستان.من نميتونم با ايفونم به چيز پي ان وصل بشم.مطمعنم كه همه تنظيمات رو هم درست انجام ميدم.لطفا منو راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
              سلام دوستان.من نميتونم با ايفونم به چيز پي ان وصل بشم.مطمعنم كه همه تنظيمات رو هم درست انجام ميدم.لطفا منو راهنمايي كنيد
              اولین راهنمایی اینه که کسی نمیتونه کمکت کنه چون خلاف قوانین هستش...

نظر

• كسي ميدونه
                settings/privacy
                و
                personal hotspot
                چجوری کار میکنن؟؟؟؟

نظر

• خیلی معذرت میخوام اینجا جاش نیست بپرسم
                  رفقا هیچ راه عملی برا افزایش سرعت دانلود ایتیونز نیست؟؟ iios6 رو که 30 ساعت طول میکشه بگیره به کنار یه برنامه کوچیکم میخوام بگیرم اصاب نمیزاره
                  سرویسم دو مگ هست همیشه با300کیلو بایت دان میکنم اما هیچوقت نشده با ایتیونز سرعتم بیشتر از 20 بره با پیزپی ان هم فرقی نمیکنه اون برنامه autobahn هم فایده نداره
                  ویرایش توسط sam_ : https://i-phone.ir/forums/member/95771-sam_ در ساعت 20-09-2012, 08:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                    دوستان کندی سرعت به خاطر شلوغی بیش از حد سرور های اپل هستش... منم اینجا سرعت خیلی خیلی بالای دانشگاه رو دارم اما به روز رسانی به شدت کنده .... برای من زده ۱ ساعت طول میکشه در صورتی که ۵۰۰ مگابایت اینجا حدودا ۲-۳ دقیقه ای دانلود میشه !*
                    اونجا مگه دانشگاه کجاست، آدرس بده

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                      خیلی معذرت میخوام اینجا جاش نیست بپرسم
                      رفقا هیچ راه عملی برا افزایش سرعت دانلود ایتیونز نیست؟؟ iios6 رو که 30 ساعت طول میکشه بگیره به کنار یه برنامه کوچیکم میخوام بگیرم اصاب نمیزاره
                      سرویسم دو مگ هست همیشه با300کیلو بایت دان میکنم اما هیچوقت نشده با ایتیونز سرعتم بیشتر از 20 بره با پیزپی ان هم فرقی نمیکنه اون برنامه autobahn هم فایده نداره
                      من راه خاصی ندارم اما من تو ایران مشکل دارم فکر کنم مشکل از مودم های ما باشه که با مک سازگاری نداره چون من ای او اس ۶ رو تو خارج از کشور دیشب تو ۱۰ دقیقه دانلود کردم سرعت دانلودم تو مک با folx ۱.۵ مگابایت است و با آیتونز حدود ۹۰۰ کیلو بایت

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
                      خیلی معذرت میخوام اینجا جاش نیست بپرسم
                      من راه خاصی ندارم اما من تو ایران مشکل دارم فکر کنم مشکل از مودم های ما باشه که با مک سازگاری نداره چون من ای او اس ۶ رو تو خارج از کشور دیشب تو ۱۰ دقیقه دانلود کردم سرعت دانلودم تو مک با folx ۱.۵ مگابایت است و با آیتونز حدود ۹۰۰ کیلو بایت
                      ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 20-09-2012, 08:26 PM

نظر

• ios 6 منتشر شد

نوشته اصلی توسط mohsenbazazan نمایش پست ها
                        پس خدا کنه گوگل یه برنامه ی نقشه بزنه ! چون این افتضاحه و من شدیدا به نقشه های گوگل نیاز دارم !
                        اپل جدا داره مذخرف میشه بعد از استیو جابز ! اون از facetime over 3g که روو آیفون 4 نذاشته ، اینم از نقشه ی مذخرفش !
                        مگه گوگل مپ از روز اول همه چیزش تکمیل بود!!؟

Sent from Tapatalk by  iPhone 4S
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان صدا یکذره بهتر از 5.1.1 شده.
                          یه باگ در iOS6 دیده شده.
                          من وقتی که برنامه Music و Setting رو باهم تو یک فولدر گذاشتم و زمانی که خواستم Music رو از فولدر خالی کنم برنامه Setting به صفحه بعد میره ، و اگه بخوای به صحفه اول بیاری و جای مناسب براش پیدا کنی ، دوباره میره صفحه بعدی ، برای همین باید ریستارت کنی تا باگ برطرف بشه.

نظر

• اي جوووووونم
                            واسه من هم اومد.

- - - - - - - - - -

حالا كي جيلبريكش رو ميذارين ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenbazazan نمایش پست ها
                              پس خدا کنه گوگل یه برنامه ی نقشه بزنه ! چون این افتضاحه و من شدیدا به نقشه های گوگل نیاز دارم !
                              اپل جدا داره مذخرف میشه بعد از استیو جابز ! اون از facetime over 3g که روو آیفون 4 نذاشته ، اینم از نقشه ی مذخرفش !
                              خوب که اپل بد شده. شما می تونی بری maps.google.com
                              اپل داره مذخرف میشه؟؟؟؟؟ خیلی جالبه. موندم چه ربطی به استیو جابز داره. نقشش به عبارتی فوق العادست. به اپل ربطی نداره که کشور ما اوضاعش چجوره. اول کشور های دیگه رو ببین و بعد نظر بده. در مورد facetime هم برید خدا را شکر کنید که به iOS 6 آپدیت شد. آیفون ۴ الان حکم Galaxy S سامسونگ رو داره. اون هنوز رو همون نسخه ای که باهاش عرضه شد. آیفون ۴ الان برروی سیستم عاملی که روی جدید ترین دستگاهش هست می باشد.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط smart.sam نمایش پست ها
                              اي جوووووونم
                              واسه من هم اومد.

- - - - - - - - - -

حالا كي جيلبريكش رو ميذارين ؟؟؟
                              جیلبریک که دست ما نیست. حداقل باید ۳ تا ۴ ماه صبر کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط e_q_sun نمایش پست ها
                                كسي ميدونه
                                settings/privacy
                                و
                                personal hotspot
                                چجوری کار میکنن؟؟؟؟
                                setting/privacy که کاری نمی کنه. تنظیماته !

personal hotspot هم راهنماش در انجمن هست. جستجو کنید پیدا می کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X