اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    settings/privacy
    و
    personal hotspot
    چجوری کار میکنن؟؟؟؟
    ویرایش توسط e_q_sun : https://i-phone.ir/forums/member/50943-e_q_sun در ساعت 20-09-2012, 01:56 PM

نظر

• کسانی که مشکل وایرلس دارن اگه بعد از اپدیت از بکاپ استفاده کردن ریستور کنن یا وایرلس وصل شن بعد از بکاپ استفاده کنن.

نظر

• در كل سافاري خيلي بهتر شده أما همانطور كه مصطفي عزيز گفت به چيز پي أن شديدا محتاجيم چه در اپ أستور و ....

نظر

• ios 6 منتشر شد

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
          جلبرک os6 فاینال منتشر شد حالا نمیدونم اگه ایدید کنم میشه دانگرید کرد یا نه؟ 3gs دارم
          کجا منتشر شد ؟ تاپیکش که نیست

نظر

• سلام دوستان
            settings/privacy
            و
            personal hotspot
            چجوری کار میکنن؟؟؟؟

نظر

• سلام شما هستيد من يه مشكل دارم

نظر

• من ٤s بتا ٦ورژن٣هست اما اپديت ندارم
                برنامشو دانلود كردم با كامپيتر اما اپديت نميشه

- - - - - - - - - -

من ٤s بتا ٦ورژن٣هست اما اپديت ندارم
                برنامشو دانلود كردم با كامپيتر اما اپديت نميشه
                اپديت گوشي هم باز نميشه

نظر

• 1- من زدم رو آپدیت ولی ارور شماره 6 داد این معنیش چیه ؟
                  2- فکر کنم گوشیم رفته تو ریکاوری مود هی عکس یک کابل و آیتونز هست چه کنم ؟

نظر

• سلام
                    من 3 تا اي ديوايس شامل 2 تا آيفون 4 و4 اس به همراه آيپد 2 ، 3جي رو آپديت كردم
                    فقط در مورد آيپد2 يه مرتبه به ارور 3014 برخوردم كه دليلش هم در فروم هاي خارجي يافتم!
                    ساده:در حال آپديت دستگاه هستيد لطفا با آيتيونز دانلودي نداشته باشيد

در مورد خود IOS6 هم لازمه اضاف كنم كه معضلات رد تماس تلفني و ارسال پيامك در رد تماس بخوبي نياز را مرتف ميكنه
                    از همه قشنگ تر DONT DISTURB كه فوق العاده اس.در ضمن امكان شخصي سازي كه در كوتاهترين زمان براحتي ميتوان به نوعي بلك ليست درست كر د
                    اما شيريني عكس پانومرا در آيفون 4 اس فكر خريد ايفون 5 رو از سرم دور كرد چون فكر ميكردم مختص 5 هست نگو برا همه است
                    در ايميلها نيز دو تا تغيير مشهوده يكي ليست VIP و ديگري flag , در ضمن از داخل ايميل ميتوان عكس و فيلم رو اضافه كرد كه قبلا نبود
                    هماهنگي دفتر تلفن با ليست دوستان در ف..س بوك كه براحتي اطلاعات عكس و تاريخ تولد و غيره اضافه ميشه
                    در آيپد 2 نكته خاصش اضافه شدن ساعت به برنامه هاست
                    اما هرچي بگم اين مپ در حد انتظار نبود هرچند ويدئو كنفرانس روي اين برنامه مانور داد ولي بسياري از تصاوير ******* اي تهران و اطراف مربوط به 2 تا 6 سال پيش است
                    جاهاي كه ديدم اطراف فرودگاه امام ، برج ميلاد ، اتوبان همت تقاطع امام علي ، حكيم اطراف اسيا و باكري كه به قديمي بودن تصاوير *******ي ميشه پي برد اما...
                    اما نقشه نرمال بخوبي و بروز است البته بايد راجع به برتري صدايي نسبت به گوگل مپ اشاره بشه
                    و صد البته اميدوار و مطمئن هستم كه اين برنامه در مدت كوتاهي به كمك كاربران به كاملي و خوبي گوگل مپ درمياد .چرا كه چند سال پيش همين گوگل مپ در نقشه تهران مشكل داشت و رفته رفته به تكامل رسيد

- - - - - - - - - -
                    ویرایش توسط radraman23 : https://i-phone.ir/forums/member/78103-radraman23 در ساعت 20-09-2012, 02:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                      من زدم شروع شد!
                      من جزو اولیا بودم, هنوز آپدیت نکردم!
                      از دیشب تا الان ۵ بار اینترنتم قطع شد!
                      از آیتونز که میزدم تا اینترنت قطع میشد دوباره از اول!
                      فریمور جدا هم داون کردم برای iPad2 rev.2 هستش میگه با دوایس سازگار نیست!
                      الان دوباره زدم که از تو خود آیپد اپدیت شه ببینیم چی میشه!
                      .:amgr:.

نظر

• مشگل من حل شد !
                        میخواستم بدونم که واسه بقیه هم اعداد فارسین ؟

نظر

• Khaheshan Komak iOS download kardam mikham restore konam error mide the firmware file was corrupt chikar konam?

- - - - - - - - - -

Khaheshan Komak iOS download kardam mikham restore konam error mide the firmware file was corrupt chikar konam?

- - - - - - - - - -

Khaheshan Komak iOS download kardam mikham restore konam error mide the firmware file was corrupt chikar konam?

نظر

• دوستان سلام
                            من یک new ipad 4g 32GB دارم
                            فیرم ویر ipad 3 GSM رو دانلود کردم
                            ولی وقتی میخوام با آیتونز ریستور کنم . میگه فیرم ویر سازگار نیست
                            چیکار کنم ؟
                            آیا باید فیرم ویر CDMA رو دانلود میکردم ؟
                            لطفا کمک کنید؟
                            سیم کارت هم میخوره

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

لطفا پارسی تایپ کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها

لطفا پارسی تایپ کنید !

ببخشيد خواهش ميكنم جواب مؤ بدين
                                جيلبريكم
                                تو OTA دستگاه IOS 6 نميومده هنوز
                                ريستور هم نميتونم بكنم ميگه Firmware File Was Corrupt ولي مطمئنم كامل دان كردم هم رفتم ريكاوري هم دى أف يو نشد
                                چيكااااار كنممممم

نظر

صبر کنید ..
                                X