اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ios 6 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب من دانلود کردم نصب کردم جیلبریک کردم برنامه هامم ریختم خیلی این ورژن خوب شده واقعا راضیم

نظر

• سلام
      یه سوال داشتم برای اپگرید ایپد 3 به ios 6 بدون جیلبرک هم میشه انجام داد؟

نظر

• ios 6 منتشر شد

اره اگه جلبریک نیستی یا نمیخواای بکنی به راحتی میتونی به ios6 بری

نظر

• میشه بگید چی کار باید بکنم؟

نظر

• ios 6 منتشر شد

چه طوري جيلبريك كردي؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• ios 6 منتشر شد

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
              خب من دانلود کردم نصب کردم جیلبریک کردم برنامه هامم ریختم خیلی این ورژن خوب شده واقعا راضیم
              چطوري جيل بريك كردي؟؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                دوستان من 3gs لاک دارم الان در ۵.۱.۱ هست.تازه اوردم به این ورژن که دیدم انتن ندارم و فهمیدم لاک بوده گوشی.حالا میخوام برم تو کار انلاکش.اگه برم به ورژن ۶ میشه انلاک کنمش؟؟

- - - - - - - - - -
                یکی هم به من کمک کنه ممنون میشم!!!

- - - - - - - - - -

نظر

• من گوشیم رو دادم از بیرون برام برنامه ریختن اگه اپدیت کنم با خود گوشی تمام برنامه هام پاک میشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                    من گوشیم رو دادم از بیرون برام برنامه ریختن اگه اپدیت کنم با خود گوشی تمام برنامه هام پاک میشن؟
                    این جور که دوستان گفتندنه
                    پاک نمیشه البته اگه جیل نیستی

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
                      از همه بدتر مپ و بدتر از اون اینکه به وای فای وصل شده ولی هیچی رو باز نمیکنه
                      سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی
                      ممنون
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• بابا این Map خیلی داغونه ....
                        من کویت هستم مثل نقشه گوگل همه چیز رو نداره و خیلی سرعتش کم هست !!

نظر

• كسي هست كمك كنه

نظر

• دوستان من این پست رو میخوام بزنم شاید یک سری از مشکلات دوستان در حین نصب رو حل کنم چون الان من حدود 6 تا دستگاه آشنا ها رو آپدیت کردم بعضی هاشون هم با انواع ارور ها مواجه شدم و امیدوارم که به درد دوستان هم بخوره .

1. ابتدا فرم ور مخصوص دستگاهتون رو دانلود کنید . دوستانی که آیپد دارن و مشکل در تشخیص CDMA یا GSM دارن از این برنامه میتونن کمک بگیرن .

یکی برنامه TinyUmbrella و بعدیشم redsnow که من تی آمبرلا رو پیشنهاد میکنم . از همه مهمتر که باید SHSH رو هم قبلش سیو کنید تا اگر احیانا بتونید به ورژن 5.1.1 بر گردید . آموزش گرفتن SHSH هم اینجا هست که اگر دوستان مشکلی داشتن بگن تا اونم براشون می نویسم .

2. سیستم رو ریستارت کنید _ سعی کنید که یو ای بی های که استفاده نمی کنید رو بکشید . بعد برنامه itunes رو باز کرده و از دیوایستون بک آپ بگیرید . ( حتما آیتونز رو به خاطر یکی از ارور ها Run as administrator اجرا کنید )

3. حالا بک آپی رو که گرفتید باید در این برنامه استفاده بشه . این برنامه فارسی هست و برای اضافه کردن کیبورد فارسی من ازش استفاده کردم که در IOS 6 هم جواب داد .

4. به آیتونز رفته و در بخش سامری دیواس Shift + آپدیت رو بزنید و مسیر فایل آپدیت رو به آیتونز بدید . اینم بگم بر خلاف IOS های قبلی این بعد از نصب خودش اتومات آخرین بک آپ رو برای من و تعداد دیوایس ها ریستور کرد ....

5. . تغییرات IOS زیاد هست . سرعت بیشتر شده برنامه ها مخصوصا سیری مپ و تنظیمات Setting خیلی خوب شده . برنامه های من همه خیلی راحت با همون رستور اتومات نصب شدن . برای هر دیوایس هم حدود 10 تا 20 دقیقه طول کشید .

IMG_0632.jpg

امیدوارم که کمکی به دوستان کرده باشم .
                            فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط kelark : https://i-phone.ir/forums/member/66831-kelark در ساعت 20-09-2012, 01:39 PM

نظر

• جلبرک os6 فاینال منتشر شد حالا نمیدونم اگه ایدید کنم میشه دانگرید کرد یا نه؟ 3gs دارم

نظر

• من ٤s بتا ٦ورژن٣هست اما اپديت ندارم
                                برنامشو دانلود كردم با كامپيتر اما اپديت نميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X