اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kajzara نمایش پست ها
    سیم کارت میخوره
    خوب میدونم سیم می خوره می خام بدونم gsm ya cdma
    برای فهمیدن اگه جیل بریک هستی برو تو سیدیا و توی تب سیدیا اون اخر صفخه نوشته ipAd 2 Gsm ya ipad 2 cdma

اگه ماله Verizon باشه CDMA که به احتمال ریاد نیست

نظر

• دوستان ، راه حلی واسه مصرف باطری بالای 5.1.1 پیدا نشد ؟ من قبلا هر 2 3 روز یه بار شارژ میکردمو الان هر 24 ساعت شارژم کاملا خالی میشه و گوشی خاموش میشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
        دوستان ، راه حلی واسه مصرف باطری بالای 5.1.1 پیدا نشد ؟ من قبلا هر 2 3 روز یه بار شارژ میکردمو الان هر 24 ساعت شارژم کاملا خالی میشه و گوشی خاموش میشه !
        مصرف باتري توو 5.1.1 كاملا بهينست.

ممكنه رم گوشي رو زيادي سنگين كردين كه مصرف باتري رفته بالا! گوشي جيلبريكه ؟ و اگه پاسخ مثبته، چه برنامه هايي نصب كردين از سيديا؟

( البته اگه خواستين ادامه بدين مشكل رو ، توو تاپيك مربوط به خودش قضيه رو ادامه بديد!)*

نظر

• بله جلیبریک هستش و رم هم سنگین نیست ولی برنامه های نصب شده از cydia دقیقا و عینا همون برنامه هایی هستش که روی 5.0.1 هم نصب بود . حتی یک برنامه متفاوت هم نصب نکردم. اما مصرف باطری 2 تا 3 برابر شده !

نظر

• برا منم کمی مصرف 5.1.1 بیشتر از 5.0.1 هست. برنامه هام هم دقیقا همون ورژن قبلی هستن.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• آقا من هرکاری میکنم از خود آی پدم نمیتونم آپدیت کنم هی ارور میده...راه دیگه ای برای آپدیت کردن جز آی پد و آی تونز وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
                آقا من هرکاری میکنم از خود آی پدم نمیتونم آپدیت کنم هی ارور میده...راه دیگه ای برای آپدیت کردن جز آی پد و آی تونز وجود داره؟
                دو itunes دوتا راه است ، یکی اینکه فریمور رو دانلود کنی و بعد نصب کنی و یکی اینکه گوشی رو به آیتونز وصل کنی و به update کلیک کنی و تا خوده itunes فریمور رو دانلود و نصب کنه

نظر

• خیر
                  چه اروری میده؟
                  با ایتیونز ریستور بکن(البته یه بک اب از اطلاعاتت یگیر!
                  دستگاه رو به dfu ببر،قند شکن هم روشن،اگه ارور داد فایل هست رو edit کن

نظر

• اگه فیرم ویرو از جایی دانلود کنم روش نصبش چجوریه؟
                    این dfu که می گید چیه؟ ممکنه بیشتر توضیح بدید. ممنون.

نظر

• تو انجمن هست!
                      dfu:پاور رو بگیر تا علامت خاموش شدن بیاد،بعدهمزمان هوم را ۱۰ ثانیه بگیر، بعد فقط هوم رو ۱۳-۱۵ بگیر تا صفحه کاملا سیاه شه!(اموزش کاملش تو انجمن هست!)
                      بعد مک داری یا ویندوز؟(تو مک باید option رو نگه داری و روی ریستور کلیک کن و بعد فایل فرمور رو بهش بده!در ویندوز هم ۹۰ ٪ فکر کنم باید shift رو میگرفتی!)
                      ۲ نکته:
                      ۱-قند شیکن روشن
                      ۲-اطلاعاتت پاک میشه پس بک اب بگیر!!
                      در صورت ارور گرفتن،فایل هاس رو edit کن!
                      در ظمن dfu برای زمانی هست که میخوایم دستگاه رو به یک ورژن دیگر ریستور کنیم بدون گرفتن ارور(البته بیشتر اوقات)
                      ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 22-06-2012, 03:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
                        اگه فیرم ویرو از جایی دانلود کنم روش نصبش چجوریه؟
                        این dfu که می گید چیه؟ ممکنه بیشتر توضیح بدید. ممنون.
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                          تو انجمن هست!
                          Dfu:پاور رو بگیر تا علامت خاموش شدن بیاد،بعدهمزمان هوم را ۱۰ ثانیه بگیر، بعد فقط هوم رو ۱۳-۱۵ بگیر تا صفحه کاملا سیاه شه!(اموزش کاملش تو انجمن هست!)
                          بعد مک داری یا ویندوز؟(تو مک باید option رو نگه داری و روی ریستور کلیک کن و بعد فایل فرمور رو بهش بده!در ویندوز هم ۹۰ ٪ فکر کنم باید shift رو میگرفتی!)
                          ۲ نکته:
                          ۱-قند شیکن روشن
                          ۲-اطلاعاتت پاک میشه پس بک اب بگیر!!
                          در صورت ارور گرفتن،فایل هاس رو edit کن!
                          در ظمن dfu برای زمانی هست که میخوایم دستگاه رو به یک ورژن دیگر ریستور کنیم بدون گرفتن ارور(البته بیشتر اوقات)
                          دوست عزیز ممنون
                          من از مک استفاده میکنم و الان میخوام از ۵.۰.۱ که جیلبریک شده (آی پد ۲) به ۵.۱.۱ آپدیت کنم و اطلاعاتمو از دست ندم.

نظر

• با سلام من گوشی ایفون 4 دارم و ورژن 5.1.1 را سری جی اس ام را گرفتم از سایت ولی وقتی می خوام آپدیت کنم پیغام خطا می ده
                            frimeware filei is not compatible
                            لطف کنید راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirahanin نمایش پست ها
                              با سلام من گوشی ایفون 4 دارم و ورژن 5.1.1 را سری جی اس ام را گرفتم از سایت ولی وقتی می خوام آپدیت کنم پیغام خطا می ده
                              frimeware filei is not compatible
                              لطف کنید راهنمایی کنید
                              نمیدونم انجمن فرمور هاشو اپدیت کرده یا نه؟شماره ساختش چنده؟اسمشو کلاً کپی کن بذار اینجا. این لینکش درسته اگه میخوای دوباره بگیری:

http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-6051.2012.0525.Cvby7/iPhone3,1_5.1.1_9B208_Restore.ipsw

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 26-06-2012, 06:23 PM

نظر

• مدل گوشی
                                iphone 4
                                model
                                MC603B
                                ورژن که روی دستگاه است
                                5.0.1(9a405) است

نظر

صبر کنید ..
                                X