اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فقط خدا کنه جیل... بیاد تا از شر مصرف باطری در 5.0.1 خلاص بشیم وگرنه مجبوری باید بریم 5.1.1

نظر

سلام.
      من الان رو 5.1 میخوام shsh بیگرم میگه:
      CYDIA DOES NOT HAVE YOUR SHSH FOR iPod4G THERE IS NO WAY FOR YOU TO GET THEM. SORRY. YOU ARE JUST TOO LATE.
      چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
        دوستان براي ماهايي كه جيلبريك نيستيم و اساسا به جيلبريك نيازي نداريم ، اپديت كنيم يا نه ؟
        كسي از كاركرد باتري گزارشي داره؟
        من الان رو 5.1 هستم
        حامد جان اگر منظورت برای 4 هست من دیشب آپدیت کردم مصرفم به نظر خودم بهتر شده. نمیدونم چرا گوشیم تو 5.1 اینقدر مصرفش بالا رفته بود از 5.0.1 جیل شده هم بیشتر بود. ولی الان احساس میکنم بهتره.

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
          دوستان براي ماهايي كه جيلبريك نيستيم و اساسا به جيلبريك نيازي نداريم ، اپديت كنيم يا نه ؟
          كسي از كاركرد باتري گزارشي داره؟
          من الان رو 5.1 هستم
          من آپدیت کردم 5.1 بودم باطری خیلی زود خالی میشد 5.1.1 رو ریختم مشکل باطریم برطرف شده

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
            چی میگی عزیز؟بشنووباورنکن!هرسری که آپدیت اومداین مطلب تکرای هم تکرارمیشه.مشکل باطری آیفون چیزی نیست که باآپدیت ردیف بشه.رفت برای مدل بعدی.
            من نشندیم. خودم ریختم با چشم خودم دارم میبینم که مصرف باطری بهتر شده

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
              من آپدیت کردم 5.1 بودم باطری خیلی زود خالی میشد 5.1.1 رو ریختم مشکل باطریم برطرف شده
              دوست عزیز میتونم بپرسم شما گوشیتون 4 هست یا 4اس؟

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                دوست عزیز میتونم بپرسم شما گوشیتون 4 هست یا 4اس؟
                4s هست . روی 5.1 به طرز وحشتناکی باطری تموم میکرد گوشی اما از دیشب که 5.1.1 رو ریختم مصرف باطری عادی شده

نظر

هیچ حرفی از آپدیت مصرف باتری تو این ورژن جدید خود اپل نزده! پس چطور میشه انتظار داشت مصرف کمتر شده باشه. مگه اینکه ریستور کامل باشه بدون آپدیت از خود گوشی که خب وقتی ریستور میکنید برنامه هایی که مصرف باتری رو بالا برده بودن دیگه نیستن.
                  درست میگم؟
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                    هیچ حرفی از آپدیت مصرف باتری تو این ورژن جدید خود اپل نزده! پس چطور میشه انتظار داشت مصرف کمتر شده باشه. مگه اینکه ریستور کامل باشه بدون آپدیت از خود گوشی که خب وقتی ریستور میکنید برنامه هایی که مصرف باتری رو بالا برده بودن دیگه نیستن.
                    درست میگم؟
                    تقریبا بله.
                    با ریستور کردن همه چیز از نو شروع میشه که طبیعتا دستگاه کمتر فعالیت میکند که منجر به مصرف کمتر باتری میشود.

زمانی میشود باتری را مقایسه کرد که به مدت طولانی از یک ios استفاده کرده باشیم

دوستان بنده همین الان ایفون 4 را به ورژن 5.1 ریستور کردم.هنوز از طرف اپل بسته نشده است.
                    ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 08-05-2012, 04:46 PM

نظر

• من هم آپدیت کردم 4s فکر میکنم نصبت به ۵.۱ مصرف باطریش بهتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                        درست میگم؟
                        من از خود گوشی آپدیت کردم و مصرف باطریم بهتر شده

نظر

• مصرف باتری تغییری نکرده اپل باید به فکر افزایش توان باتری باشه نه بهبودی نرم افزاری

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

• من ديشب به ٥.١ كوچ كردم مصرف با ٥.٠.١ قرقي نكرده
                            اين ورژنم كه براي باتري فكري نكرده
                            ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 08-05-2012, 05:22 PM

نظر

• باطری یه چیز سخت افزاریه
                              چه ربطی به ورژن داره؟
                              من نمیدونم !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                                باطری یه چیز سخت افزاریه
                                چه ربطی به ورژن داره؟
                                من نمیدونم !!!!
                                وقتی پردازش بیشتری انجام بشه باتری هم مجبوره بیشتر مصرف شه.
                                اصطلاحا گفته میشه متغیر های دستوری در برنامه نویسیش، فضای بیشتری از حافظه رو اشغال میکنه و بیت های خالی ِ زیادی رو جا میذاره ؛ واسه همین پردازش بیشتری احتیاجه. که اینم یعنی مصرف بیشتر باتری !

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X