اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من همین الان فریم ور آیپد دو در ۵.۱ رو گرفتم
    ای بابا
    الان اصلاً هیچ ارزش نداره
    س گ بزنه به اپل

البته ساعت ۹ شب دوشنبه به ۵.۱ ریستور کردم
    ولی دیگه فریم ورش بدردم نمی خوره

نظر

بنده برای مصرف شارژ ایفون 4اس، همین الان دارم ورژن 5.1 را دانلود میکنم .
      خدا کنه تا ده دقیقه دیگه که دانلود تمام میشه ،راه های ریستور بسته نشه.
      شاید این ریستور بدترین یا بهترین ریستور باشه.

نظر

مگه وقتی ش ش ورژن 5.1 رو دارید نمی شه هر زمان که خواستیم به این ورژن ریستور کنیم پس چرا انقدر همه نگرانند؟

نظر

5.1.1 چه تغییراتی نسبت به 5.1 داره؟
          فقط hdr یا تغییرات دیگه ای هم هست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
            دوستان چرا برا بنده پس از طریق softwar update نمی یاد؟
            ورژن 5.0.1 جیل هم هستم
            یا یه بار گوشیتو ریبوت کن اگه نشد چی پی ان رو فعال کنی میاد.

نظر

خوشم اومد.تا این دوست هکر بجنبه و نتایج این نظرسنجی واسه ارایه جیلبریک 5.1 تصمیم بگیره اپل کار خودشو کرد.امیدوارم اینبار به محض جیلبریک شدن این ورژن سریعتر بیرون بده

نظر

عزیزان الان که این ورژن اومده سیدیا رو باز کنیم ش ش 5.1.1 رو هم save می کنه یا نه؟

نظر

دوستان من از iphone 4 تو 5.1 می تونم shsh بگیرم ولی از ipad 2 نمی تونم!دلیلش چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟با tiny umberella!????

نظر

اپل همیشه به فکر کاربراشه و حتی چیزهایی که مصرف کننده هم به فکرش نمیرسه رو زود تر از همه میگه و برطرفش می کنه...
                    من iphone 4s دارم و با آپدیت 5.1.0 هیچ مشکل باطری ندارم ... هر کی هم مشکل داره حتما مشکل سخت افزاریه یعنی باطریش خرابه و مشکل نرم افزاری نیست... 4 نفر از اطرافیان من هم iphone دارن و باطریشون سالمه ....

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها

بهبود عملکرد HDR به هنگام عکس برداری از طریق شورتکات HomeScreen

دوست عزیزم از طریق شورتکات ( lock screen ) توی عکس نوشته نه ( home screen ) لطفا اصلاح کنید.

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                      برای گرفتن ش ش اصلا نیاز نیست به اون فریمور آپدیت کرد مخصوصأ دوستانی که ۴ اس دارند.
                      եɑթɑեɑӀƙ
                      چجوری بدون اپدیت به 5.1 میشه ازش ش ش گرفت؟
                      ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 08-05-2012, 01:54 AM

نظر

بنده همین الان ایفون 4 اس را به 5.1 ریستور کردم(به امید POD2G)
                        توجه داشته باشید که برای ریستور باید نکات زیر رعایت شود:

چیز پی چز فعال
                        IRIB5 فعال
                        تنی آمبریلا غیر فعال(منظور همان START TTS است)
                        فابل HOST باید هذف شده باشد
                        کد:
                        C:\Windows\System32\drivers\etc
                        ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 08-05-2012, 01:53 AM

نظر

من خودم شخصا با AirPlay مشکل داشتم واقعا یعنی پلی میکردم موزیک رو اما صدا انتقال پیدا نمیکرد!
                          اپدیت کردم و امیدوارم درست شده باشه
                          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                          --------------------------------------------------------
                          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                            بنده همین الان ایفون 4 اس را به 5.1 ریستور کردم(به امید pod2g)
                            توجه داشته باشید که برای ریستور باید نکات زیر رعایت شود:

چیز پی چز فعال
                            irib5 فعال
                            تنی آمبریلا غیر فعال(منظور همان start tts است)
                            فابل host باید هذف شده باشد
                            کد:
                            c:\windows\system32\drivers\etc
                            بدون رعایت تمام این موارد به ۵.۱ ریستور شد

نیازی به هیچکدام نیست

نظر

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                              با این وجود یعنی من که ورژنم 5.0.1 هست
                              دیگه به 5.1 نمیتونم برم
                              جیلبرک هم واسه 5.1 میاد
                              یعنی دیگه نمیتونم از شر این 5.0.1 خلاص شم
                              گوشیم 4s هستش
                              چه بد شد
                              نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                              بدون رعایت تمام این موارد به ۵.۱ ریستور شد

نیازی به هیچکدام نیست

برایز بنده ارور های مختلف از جمله 37،21،1600( با وجود irib) پدیدار میشد که بعد از تلاش بسیار به این نتیجه رسیدم.

دوستان بدون رعایت موارد اول تست کنند و اگر مشکلی نبود که..

یک نکته مهم اضافه کنم که:
                              کسانی که در ورژن های قبل جیلبریک بوده اند و از تقویم شمسی یا کیبرد فارسی بر روی دستگاهشان استفاده میکردند>>
                              قبل از ریستور کردن به هر ورژن(چه 5.1 و چه 5.1.1) یک بکاپ بگیرید.
                              پس از ریستور کردن همان بکاپ را برگردانید.
                              متوجه میشوید که تقیم فارسی مانده است(به تنظیمات نوع تقویم ها دست نزنید که قابل برگشت نیست)

برای بنده بر روی 4 اس فقط تقویم برگشت و کیبرد مشکل داشت.حروف ها به نحو نا مشخص نوشته شده بودند که در تنظیمات کیبرد را حذف کردم و دیگر اثری از آن پیدا نشد.

اگر کیبرد بیشتر از تقویم برایتان مهم است،قبل از ریستور یک بکاپ کامل از طریق ایکلود بگیرید و هنگام بالا آمدن دستگاه با اکانت ایکلود دستگاه را راه اندازی کنید.مشاهده خواهید کرد که کیبرد فارسی بدون هیچ مشکلی اضافه میشود
                              ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 08-05-2012, 02:34 AM

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                                برایز بنده ارور های مختلف از جمله 37،21،1600( با وجود irib) پدیدار میشد که بعد از تلاش بسیار به این نتیجه رسیدم.

دوستان بدون رعایت موارد اول تست کنند و اگر مشکلی نبود که..

یک نکته مهم اضافه کنم که:
                                کسانی که در ورژن های قبل جیلبریک بوده اند و از تقویم شمسی یا کیبرد فارسی بر روی دستگاهشان استفاده میکردند>>
                                قبل از ریستور کردن به هر ورژن(چه 5.1 و چه 5.1.1) یک بکاپ بگیرید.
                                پس از ریستور کردن همان بکاپ را برگردانید.
                                متوجه میشوید که تقیم فارسی مانده است(به تنظیمات نوع تقویم ها دست نزنید که قابل برگشت نیست)

برای بنده بر روی 4 اس فقط تقویم برگشت و کیبرد مشکل داشت.حروف ها به نحو نا مشخص نوشته شده بودند که در تنظیمات کیبرد را حذف کردم و دیگر اثری از آن پیدا نشد.

اگر کیبرد بیشتر از تقویم برایتان مهم است،قبل از ریستور یک بکاپ کامل از طریق ایکلود بگیرید و هنگام بالا آمدن دستگاه با اکانت ایکلود دستگاه را راه اندازی کنید.مشاهده خواهید کرد که کیبرد فارسی بدون هیچ مشکلی اضافه میشود
                                معلومه که کیبورد با بک آپ برنمیگرده چون با سیدیا اون قبلا اضافه شده بود ولی این روش که تو این سایت زیر برای کیبرد فارسی اشاره شده و قبلا هم تو همین فروم یه تاپیک براش ساخته شده بود که از همه راحت تره و اصلا نیازی نیست که قبلا جلبریک کرده باشید یا حالا بخواید جلبریک کنید چون بدون نیاز بدون جلبریک کار میکنه
                                کیبورد فارسی برای آیفون، آیپد و آیپاد [iOS 5] - ترفندها
                                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 08-05-2012, 02:54 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X