اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با عرض سلام خدمت دوستان زحمت کش
    می خواستم بدونم چرا ios 5.1.1 واسه آیفون 3g تو لیست نیست؟؟؟
    هر جا هم که گشتم یافت نشد
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط enio842 نمایش پست ها
      با عرض سلام خدمت دوستان زحمت کش
      می خواستم بدونم چرا ios 5.1.1 واسه آیفون 3g تو لیست نیست؟؟؟
      هر جا هم که گشتم یافت نشد
      ممنون
      برای اینکه این ورژن برای 3g ارائه نشده و آخرین ورژن موجود 4.2.1 هست برای 3g
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• بچه ها من فایل رو میخوام دانلود کنم تبدیل میشه به زیپ.نه فرمت ریستور.چند بار هم امتحان کردم.چیکار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط trojan.virus نمایش پست ها
          بچه ها من فایل رو میخوام دانلود کنم تبدیل میشه به زیپ.نه فرمت ریستور.چند بار هم امتحان کردم.چیکار کنم؟؟
          دانلود کنید بدون اینکه اکترک کنید پسوند رو از zip یا rar به ipsw تغییر دهید

نظر

• رو همون فایل zip بدون اینکه بازش کنی کلیک راست کن rename بزن پسوندش رو به ipsw تغییر بده.

نظر

• این واسه چی هست؟؟

نظر

• بچه ها اول این صفحه میاد.

بعد اگه کاری نکنم میرسه به این ارور

یه جا خوندم وقتی صفحه اول اومد اونو stop کنم.خوب کردم درست بود.اما وقتی شیفت ریستور میرم اون اورور اولی که گذاشتم میاد.حالا نظرات شما چیست

نظر

• iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  رو همون فایل zip بدون اینکه بازش کنی کلیک راست کن rename بزن پسوندش رو به ipsw تغییر بده.
                  لطفاً یک آموزش rename کردن فایل بگذارید ما بلد نیستیم بعد از کلیک راست چه بکنیم

Tapatalk
                  -------------------
                  هیچ اعتباری به باقی ماندن این نوشته نیست

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها

Tapatalk
                    -------------------
                    هیچ اعتباری به باقی ماندن این نوشته نیست
                    البته شما خودتون استاد هستید ولی روی فایل zip کلیک راست می کنید و rename می زنید و zip. را به ipsw. تبدیل می کنید.

----------------------------------------------
                    برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها

به my computer رفته و گزینه ی Organize رو انتخاب کرده و از اون گزینه ها floder and search option رو باز کرده و از تب باز شده به تب view رفته و از گزینه های موجود تیک hide extensions for known file types رو بردارید حالا فایل رو rename کرده و بعد به جای پسوند نه خود اسم فایل که رر یا زیپ هست رو پاک کرده و به جای اون بنویسید ipsw و قبلش یک نقطه بزارید

نظر

• بچه ها.بخدا اون سوال حل شد.بخدا کاری هم نداشت که سرش کنفرانس زدین.اون سوال رو که جواب ندادین من خودم رد کردم.بعد به ارور 3014 بر خوردم که اونم با بدبختی رد کردم.حالا هم به ارور 11 بر خوردم.بخدا این ارور دیگه موندم.رفتم یه جا نوشته بود از ناقص بودن فایل ریستور دریافتی هست.حالا اگه کسی میدونه بهم بگه.من از همینجا دریافت کردم

نظر

• به dfu ببرید دوباره رستور کنید دوست خوب..

نظر

• بچه ها.بخدا اون سوال حل شد.بخدا کاری هم نداشت که سرش کنفرانس زدین.اون سوال رو که جواب ندادین من خودم رد کردم.بعد به ارور 3014 بر خوردم که اونم با بدبختی رد کردم.حالا هم به ارور 11 بر خوردم.بخدا این ارور دیگه موندم.رفتم یه جا نوشته بود از ناقص بودن فایل ریستور دریافتی هست.حالا اگه کسی میدونه بهم بگه.من از همینجا دریافت کردم

نظر

نوشته اصلی توسط trojan.virus نمایش پست ها
                              بچه ها.بخدا اون سوال حل شد.بخدا کاری هم نداشت که سرش کنفرانس زدین.اون سوال رو که جواب ندادین من خودم رد کردم.بعد به ارور 3014 بر خوردم که اونم با بدبختی رد کردم.حالا هم به ارور 11 بر خوردم.بخدا این ارور دیگه موندم.رفتم یه جا نوشته بود از ناقص بودن فایل ریستور دریافتی هست.حالا اگه کسی میدونه بهم بگه.من از همینجا دریافت کردم
                              دوست عزیز یک بار پرسیدی جواب می دهند دیگه نیازی به دوباره زدن نیستش!
                              شما فایل هاست را ویرایش کنید.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread34510.html

----------------------------------------------
                              برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• میشه یکی یه راهنمایی خوب و کامل کنه؟؟بخدا خسته شدم.20 تا ارور رد کردم.این ارور دیگه سرویسم کردو20 بار کارو انجام دادم اما بازم ارور میده

نظر

صبر کنید ..
                                X