اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نه نیست.من توی یه تاپیک همین انجمن خوندم لاک بود یا انلاک فکتوری بودن ایفون بوسیله پارت نامبر که تو اون قسمت پارت نامبر من توی قسمت گوشی های هنگ کنگی انلاک فکتوری بود یعنی الان گوشی من انلاک فکتوری هستش؟
    اگه انلاک فکتوری هست یعنی دیگه نیاز به انلاک کردن نداره؟
    نیازی به نصب فریمور کاستوم نیست؟یجای دیگه که فریمور کاستوم گذاشته بود برای دانلود هم activate داست هم unactivated برای من کدوم باید باشه؟
    اگر هم که باید فریمور اورجینال نصب کنم هم اطلاع بدید.
    ممنون از انجمن خوبتون !

نظر

• نوشته اصلی توسط shadow_m2 نمایش پست ها
      نه نیست.من توی یه تاپیک همین انجمن خوندم لاک بود یا انلاک فکتوری بودن ایفون بوسیله پارت نامبر که تو اون قسمت پارت نامبر من توی قسمت گوشی های هنگ کنگی انلاک فکتوری بود یعنی الان گوشی من انلاک فکتوری هستش؟
      اگه انلاک فکتوری هست یعنی دیگه نیاز به انلاک کردن نداره؟
      نیازی به نصب فریمور کاستوم نیست؟یجای دیگه که فریمور کاستوم گذاشته بود برای دانلود هم activate داست هم unactivated برای من کدوم باید باشه؟
      اگر هم که باید فریمور اورجینال نصب کنم هم اطلاع بدید.
      ممنون از انجمن خوبتون !
      اگر نیست یعنی آنلاک فکتوری می باشد.
      خیر ، می تونید با فریمور ارجینال ریستور کنید.

نظر

• خوب من میخوام ایفونمو با رداسنو جیلبریک کنم.(به نظر اسونه و فکر میکنم بتونم انجامش بدم.)
        اینکه ایفون من انلاک فکتوری هست یعنی دیگه بعد از اپگرید به 5.1.1 و جیلبریک با رداسنو نیاز به انلاک کردن نیست؟
        اگر نیاز هست لینک از همین انجمن بدید
        خییییییییییلیییییییییییی ممنوووووووووووووووووووووون از انجمنتون که منو خیلی خوب راهنمایی کرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط shadow_m2 نمایش پست ها
          خوب من میخوام ایفونمو با رداسنو جیلبریک کنم.(به نظر اسونه و فکر میکنم بتونم انجامش بدم.)
          اینکه ایفون من انلاک فکتوری هست یعنی دیگه بعد از اپگرید به 5.1.1 و جیلبریک با رداسنو نیاز به انلاک کردن نیست؟
          اگر نیاز هست لینک از همین انجمن بدید
          خییییییییییلیییییییییییی ممنوووووووووووووووووووووون از انجمنتون که منو خیلی خوب راهنمایی کرد!
          تفاوت نداره با رد اسنو یا آبسینت جیلبریک کردن. با هر دوش هم خیلی آسونه( از آموزش ها هم میتونید کمک بگیرید )

خودش بعد از اتمام ریستور در حالی که با آیتونز وصله اکتیو میشه و آنلاک نیازی نداره !

نظر

• خدا خیرتون بده من بعد از 1.5 سال با 4.3.3 بودم بالاخرا میخوام 5.1.1 کنم که الان کاملا توجیح شدم الان الان میخوام بگم عاشقتونمممممممممممممممممممم
            ویرایش توسط shadow_m2 : https://i-phone.ir/forums/member/102253-shadow_m2 در ساعت 24-08-2012, 05:18 PM دلیل: غلط املایی !

نظر

• سلام من با خود ایتونز اپدیت رو دانلود کردم برای ایپادم ولی موقع نصبش ارور می ده الان ۴.۲.۱ دارم. چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط undead نمایش پست ها
                سلام من با خود ایتونز اپدیت رو دانلود کردم برای ایپادم ولی موقع نصبش ارور می ده الان ۴.۲.۱ دارم. چی کار کنم؟
                چه اروری ؟ چرا فایل فریمور رو جدا دانلود نمیکنید و ریستور نمیکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  چه اروری ؟ چرا فایل فریمور رو جدا دانلود نمیکنید و ریستور نمیکنید ؟
                  خود فایل ipsw رو هم قبلا دان کردم ولی ارور ۲۱ و ۱۶۰۰ داد و با pwned dfu mod هم کار نکرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط undead نمایش پست ها
                    خود فایل ipsw رو هم قبلا دان کردم ولی ارور ۲۱ و ۱۶۰۰ داد و با pwned dfu mod هم کار نکرد!
                    با آیریب به dfu ببرید و ریستور کنید .

لطفا ادامه ی مشکلتون رو توو بخش ارورها یا مشکلات آیتونز بیان کنید . مشکلتون مربوط به این بخش نیست

نظر

• ببخشید اگه بخوام گوشیمو ریستور کنم هم میتونم از این update استفاده کنم؟

نظر

• iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

نوشته اصلی توسط thekingofstars نمایش پست ها
                        ببخشید اگه بخوام گوشیمو ریستور کنم هم میتونم از این update استفاده کنم؟
                        شما وقتي ميخوايد ريستور كنيد حتما بايد به اين ورژن اپديت كنيد

نظر

• یعنی لازم نیست اون نسخه که 800mg رو dl کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط thekingofstars نمایش پست ها
                            یعنی لازم نیست اون نسخه که 800mg رو dl کنم؟
                            اگه توو ورژن پایینتر باشید جیلبریک نکرده باشید از داخل خود گوشی هم میتونید آپدیت کنید و مجبور نباشید اون همه رو دانلود کنید . ولی از اونجایی که 51.1 ورژن ایده آلیه بهتره دانلودش کنید . چون بعدا هم بدردتون میخوره !

نظر

• iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

نوشته اصلی توسط thekingofstars نمایش پست ها
                              یعنی لازم نیست اون نسخه که 800mg رو dl کنم؟
                              شما باید 800 mg را بگیرید تا بتوانید ریستور کنید.

نظر

• سلام من یه ipod touch 4g دارم و ورژنش هم 4.1 هست الان می خوام به 5.1.1 ببرم می شه؟
                                اخه می گن زمانی که الان 6 اومده apple نمی زاره به ورژن پایین تر update کنی!!!
                                کمک لطفا

نظر

صبر کنید ..
                                X