اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت همه عزیزان.
    من یه 4اس آنلاک 16 گیگ دارم. خودش 5.1.1 هستش ولی به دلیل یه سری مشکلاتی که داره می خوام از اول ریستور کنم. از همین آپدیتی که تو صفحه اول لینکش هست میتونم استفاده کنم؟ جیلبریک میخواد یا نه ؟ چون من تازه از 4اس دارم استفاده میکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.gharibi نمایش پست ها
      سلام خدمت همه عزیزان.
      من یه 4اس آنلاک 16 گیگ دارم. خودش 5.1.1 هستش ولی به دلیل یه سری مشکلاتی که داره می خوام از اول ریستور کنم. از همین آپدیتی که تو صفحه اول لینکش هست میتونم استفاده کنم؟ جیلبریک میخواد یا نه ؟ چون من تازه از 4اس دارم استفاده میکنم.
      بله ، بستگی به خودتون دارد و می شود جیلبریک کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.gharibi نمایش پست ها
        سلام خدمت همه عزیزان.
        بله دوست عزیز میتونین از همین آپدیت استفاده کنید.
        هم با دراسنو و هم با absinthe میشه جلبریک کرد.

نظر

• سلام من جلبرک 5.0.1 آنتترد هستم میخواستم آپدیت شم به 5.1.1 باید چه کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arashmi نمایش پست ها
            سلام من جلبرک 5.0.1 آنتترد هستم میخواستم آپدیت شم به 5.1.1 باید چه کار کنم؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• 5.1.1 رو دانلود کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

ریستور کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• نوشته اصلی توسط arashmi نمایش پست ها
                سلام من جلبرک 5.0.1 آنتترد هستم میخواستم آپدیت شم به 5.1.1 باید چه کار کنم؟
                شما باید فریمور مربوطه را دانلود کنید و از این راهنما استفاده کنید

نظر

• سلام.من ایفون 4 دارم.فریمور 4.3.3 جیلبریک انلاک هستش.میخوام آپ کنم به 5.1.1 لطفا کمک کنید.
                  من 5.1.1 رو که 700MG هست رو دانلود کنم باید از طریق iTunes نصبش کنم؟چیز خاصی نداره؟
                  ایا برای 5.1.1 جیلبریک و انلاک اومده ؟ اگه اومده لینکشو لطف کنید بدید.
                  ممنون از انجمن خوبتون

نظر

• نوشته اصلی توسط shadow_m2 نمایش پست ها
                    سلام.من ایفون 4 دارم.فریمور 4.3.3 جیلبریک انلاک هستش.میخوام آپ کنم به 5.1.1 لطفا کمک کنید.
                    من 5.1.1 رو که 700MG هست رو دانلود کنم باید از طریق iTunes نصبش کنم؟چیز خاصی نداره؟
                    ایا برای 5.1.1 جیلبریک و انلاک اومده ؟ اگه اومده لینکشو لطف کنید بدید.
                    ممنون از انجمن خوبتون
                    به طور عمومی واسه آپدیت گوشیتون میتونید از این تاپیک کمک بگیرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

اما اون چیزی که من از پستتون برداشت کردم اینه که گوشیتون لاکه و شما با اولترا یا گیوی آنلاکش کردین ؟!؟!؟!

اگه اینطوره حتما مد نظرتون باشه که باید کاستوم بسازید و با کاستوم ریستور کنید تا بیس باندتون آپدیت نشه تا بتونید روی 5.1.1 هم آنلاکش کنید .
                    در نهایت اگه لاکه گوشیتون با حفظ بیس باند میتونید آنلاک کنید واسه جیلبریک هم باید از آخرین ورژن رداسنو استفاده کنید .

نظر

• من نمیدونم اولترا یا گیوی چی هست؟!!!از کجا بفهمم؟ بیس بند من 04.10.01 هستش
                      راهنمایی کنید

نظر

• من نمیدونم اولترا یا گیوی چی هست؟!!!از کجا بفهمم؟ بیس بند من 04.10.01 هستش
                        راهنمایی کنید

نظر

من نمیدونم اولترا یا گیوی چی هست؟!!!از کجا بفهمم؟ بیس بند من 04.10.01 هستش
                          راهنمایی کنید
                          سیم کارتتون رو در بیارین ببینین سیم کارتتون روی یه کیت سواره ؟ اگه بود اون گیوی هست و گوشیتون لاکه . اگه همچین چیزی هم نبود یعنی گوشیتون آنلاکه فکتوریه

نظر

• سیم کارت که همراه اوله(!!!)پانچ کردمش.(همه باید پانچ کنن دیگه؟)یک قاب فلزی داره که سیم کارت رو داخل اون میزاری بعد میزاری تو گوشی چیز دیگه نداره !کیتی که شما میگی همون قاب فلزی هستش یا نه؟

نظر

سیم کارت که همراه اوله(!!!)پانچ کردمش.(همه باید پانچ کنن دیگه؟)یک قاب فلزی داره که سیم کارت رو داخل اون میزاری بعد میزاری تو گوشی چیز دیگه نداره !کیتی که شما میگی همون قاب فلزی هستش یا نه؟
                              خیر ، شما در سیم کارت را که باز می کنید ، سیم کارت را در بیارید ببینید زیر آن کیت می باشد یا خیر؟

نظر

سیم کارت که همراه اوله(!!!)پانچ کردمش.(همه باید پانچ کنن دیگه؟)یک قاب فلزی داره که سیم کارت رو داخل اون میزاری بعد میزاری تو گوشی چیز دیگه نداره !کیتی که شما میگی همون قاب فلزی هستش یا نه؟

ببینید یه همچین چیزی زیر سیم کارتتونه؟

چون در صورت لاک بودن، گوشیتون با این بیس باند فقط با گیوی آنلاک میشه .
                                ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 24-08-2012, 04:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X