اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5.1.1 برای تمامی iDevice ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با خود آیتونز میتونید

تفاوتهای فاحشی هم کسی دیده؟

مدیریت : پست ها ادغام شدند .

نظر

• دوستان فایل Firmware که با ایتونز کامپیوتر دانلود میکنم کجا ذخیره میشه؟

نظر

• C:\Users\..user..\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes
        تو این پوشه دنبالش باش.
        به جای ...user.. باید حساب ویندوزت رو انتخاب کنی.
        اگه ویندوز xp داری به جای Users وارد Document and Settings میشی.
        ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 12-05-2012, 08:28 AM
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سرعت عکس گرفتن خیلی بالا رفته .
          4 اس

نظر

• يه نكته منفي تو اين آپديت گرم تر شدن پشت آيپد نيو در هنگام شارژ كردنه
            دوستان اگر چنين مشكلي دارين اعلام كنيد
            ممنون

نظر

• دوستان یه سوال مشورتی
              من تازه 4s گرفتم هنوز هیچکدوم از چیزایی که قبلا داشتم رو برنگردوندم.
              الانم رو 5.0.1 هست و گوشی کلا خالیه....به نظرتون با ota اپ کنم یا ipsw رو بگیرم؟؟؟
              به نظر خودم چون هیچی رو گوشی نیست قاعدتا بکاپی هم نیست که نگهش داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                دوستان یه سوال مشورتی
                الانم رو 5.0.1 هست و گوشی کلا خالیه....به نظرتون با ota اپ کنم یا ipsw رو بگیرم؟؟؟
                ipsw چون اگه خدایی نا کرده یک موقع خاموش شد بتونید ریستور کنید
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
                  ipsw چون اگه خدایی نا کرده یک موقع خاموش شد بتونید ریستور کنید
                  متوجه نشدم...چرا خاموش شه؟

نظر

دوستان یه سوال مشورتی
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

چرا يه مدت روي همين 5.0.1 نميموني و جيلبريك نميكني؟* البته اگه باتري و ... رديف جواب ميده ؟!؟!؟!

ويرايش:*البته چون گوشي صفره ، همينجوري هم آپ كني خوبه . اما بدم نيست فايل فريمور رو داشته باشي تا واسه دفعات بعد هم ازش استفاده كني ها!
                    ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 14-05-2012, 12:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                      متوجه نشدم...چرا خاموش شه؟
                      منظورم اینه که اگه خدایی نا کرده یه مشکل نرم افزاری پیدا کرد و یا رو آرم اپل گیر کرد بتونید ریستور کنید و نخواید 2 ساعت فریمور دانلود کنید و سریع ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

چرا يه مدت روي همين 5.0.1 نميموني و جيلبريك نميكني؟* البته اگه باتري و ... رديف جواب ميده ؟!؟!؟!

والا امیر جون باتریش خدارو شکر خوبه ولی دلیوری که واسه 4s نیست دیگه واسه چی جیلبریک کنم؟
                        خوره برنامم که ندارم بیشتر اهل تویک ها و دلیوری بودم که باهاش کنار میاییم.

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                          منظورم اینه که اگه خدایی نا کرده یه مشکل نرم افزاری پیدا کرد و یا رو آرم اپل گیر کرد بتونید ریستور کنید و نخواید 2 ساعت فریمور دانلود کنید و سریع ریستور کنید
                          پس یه کار دیگم میشه کرد:
                          اول ipsw رو میگیرم بعد با ota اپ میکنم اگه مشکلیم پیش اومد سریع رستور میکنم چطوره؟
                          ولی نه حالا جدی فرق این دو تا چیه غیر از نگه داشتن بکاپ؟
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 14-05-2012, 12:36 PM

نظر

پس یه کار دیگم میشه کرد:
                            اول ipsw رو میگیرم بعد با ota اپ میکنم اگه مشکلیم پیش اومد سریع رستور میکنم چطوره؟
                            ولی نه حالا جدی فرق این دو تا چیه غیر از نگه داشتن بکاپ؟
                            هیچ فرقی نداره و فقت حجمش کمتره چون فقط فایل های جدید رو جایگزین میکنه ولی ipsw همه ی فایل ها رو تعوض میکنه

نظر

• البته اين نظر شخصيمه فقط. اما ميشه اينجوري استنباط كرد كه با ota كه تقريبا حدود 100 مگ رو جايگذين يا آپ ميكنه ممكنه اون دسته از فايل هاي فريمور كه( البته اغلب با جيلبريك و نصب و پاك كردن برنامه هاي سيديا ) آسيب ديدن كاملا ترميم نشن . اما الان كه گوشيت دست نخوردست ميتوني با خود گوشي بري به 5.1.1 . ولي من واسه گوشي هايي كه يه مدت فريمور روشون كار كرده و احتمال آسيبشون ميره ، ترجيح ميدم با فايل ipsw ريستور كنم . البته گفتم اين فقط برداشته خودمه

اما پويا جان اگه الان گوشي روي 5.0.1 مشكلي نداره روي همين بمون. هم ممكنه نظرت واسه جيلبريك عوض شه (fun ) هم اينكه 5.1.1 كه تازه عرضه شده . بزار به ثبات بيشتري برسه و بيشتر فيدبك ها رو بشنوي بعد با اطمينان بيشتر ريستور كن .

نظر

• رد اسنو به 0.9.11b4 آپدیت شد
                                https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

نظر

صبر کنید ..
                                X