اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان در iOS 5.0.1 و A4 حتما و هرچه سریع تر با iFaith هم SHSH 5.0.1 را ذخیره کنند. به زودی شاهد آپدیت شدن رداسنو و به دنبال آن ، جیلبرک تدر iOS 5.1 خواهیم بود.

نظر

منم دارم اپدیت میکنم (ایفون4)

نظر

دوستانی که آپدیت کردند
        قابلیت تشخیص چهره به آیفون 4 هم اضافه شده؟

نظر

من تست کردم قابلیت تشخیص چهره به آیفون 4sهم اضافه شده

نظر

دوستان خسته نباشید
            در کل خوبه که آپدیت کنیم !
            برای آیفون 4 ؟:d

نظر

آقا یک سوال
              کسایی که عکس گذاشتن این چه زبانی روشه؟!!!
              دوستان خودشون این زبان رو انتخاب کردن یا به طور خودکار این روشه؟

نظر

تشخیص چهره روی 4 هست؟

نظر

آقا یک سوال
                  کسایی که عکس گذاشتن این چه زبانی روشه؟!!!
                  دوستان خودشون این زبان رو انتخاب کردن یا به طور خودکار این روشه؟
                  فكر كنم فرانسوي يه
                  خودتون ميتونيد تنظيمش كنيد

نظر

احساس میکنم باطری خیلی خوب شده الان ۷ ساعت و ۲۰ دقیقه هست دارم با گوشی کار میکنم و ۸ ساعت و ۵۷ دقیقه استند بای الان شارژم ۶۰ ٪ هست قبلا خیلیی کمتر میشد اصن به اعداد نمیرسید

نظر

تو آیپد ۴ تا Wallpaper جدید اضافه شده

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                        تغییرات :

اضافه شدن زبان ژاپنی به سیری ( خیلییییی باحالهههه مثه لالای میمونه ))) )

در لاک اسکرین دوربین همیشه بقل اسلاید هست دیگه نیازی نیست ۲ بار home رو بزنیم ( به نظرم خیلی بد شده چون دست آدم هی میخوره بهش )

حذف عکس از photo stream

من اینارو دیدم فقط چیز جدیدی ندیدم دیگه

فقط باید ببینم که مصرف باطری چطور شده که فردا اینو میگم ( تا الان که بی نظیر شده الان ۱ ساعت و ۹ دقیقه هست دارم کار میکنم با آیفون تازه شده ۹۶ ٪ ) ( تست بر روی آیفون ۴ اس )
                        شما انگشتتو از چپ به راست می کشید، احتمالش کمه گزینه دوربین بطور تصادفی انتخاب شه!
                        در مورد مصرف باتری، بنده هم تأیید میکنم که خیلی بهینه شده! (4s)
                        ضمناً، من با باگ ساعت تا الان مواجه نشدم.

نظر

دوستان اصلا امکان داره امروز یا فردا جیلبریک انتترد 5.1 واسه 4اس بیاد ؟

نظر

درسته ولی من خودمو مثال زدم چوم من همیشه گوشی رو دستم میگیرم بعضی وقت ها اینجوری میشه

نظر

GarageBand عالی شده ))) خیلی باحال شده یه Smart Strings ( ویلون ) بهش اضافه شده انقد حال میده ))

نظر

دوستان اصلا امکان داره امروز یا فردا جیلبریک انتترد 5.1 واسه 4اس بیاد ؟
                                دوست عزیز 13 ساعت پیش گروه dev-team که اکثرا با اون آشنایی دارند اعلام کردند که کسانیکه میخوان جلبرک را داشته باشند به هیچ وجه به os 5.1 ریستور نکنند اگر ریستور کردید پس جلبرک را هم از دست خواهید داد.
                                اپل نیز shsh signing برای 5.0.1 رو متوقف کرده است.
                                • Soon after 5.1 appears on Apple’s public servers (i.e. iTunes starts to offer it), Apple will stop signing 5.0.1 SHSH blobs.
                                • If you have an iPhone4S, the basic rule above is really the only rule: you cannot restore back to 5.0.1 once the 5.0.1 signing window is closed, no matter what (even if you saved your SHSH blobs).
                                • If you have an iPad2 with saved 4.x hashes, you can in fact downgrade to that 4.x but you won’t be able to get to 5.0.1 once the 5.0.1 signing window is closed (even if you saved your 5.0.1 SHSH blobs).
                                • If you have a device earlier than the iPad2, you can downgrade to whatever version you want, as long as you have saved SHSH blobs for that version. You’ll need the assistance of geohot’s limera1n exploit with tools like redsn0w to get into “pwned DFU mode” and bypass the downgrade restriction.

با توجه به نکات بالا تنها کسانیکه دستگاهشان قبل از آیپد 2 تولید شده است امکان ریستور به os 5.0.1 را دارند(با shsh) . شما حتی اگر shsh 5.0.1 رو برای آیپد 2 یا 4اس خودتون هم داشته باشید نمیتونید به 5.0.1 دانگرید کنید.

از این مطالب میشه نتیجه گرفت که جلبرک 5.1 اون هم بصورت آنتترد به این زودی ها نمیاد.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                                X