اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها

سلام

آقا من up کردم به ۵.۱ و فعلا ۱ سری برنامهٔ free از آیتونز گرفتم اما وسط برنامه*ها کرش می کنه و میپره بیرون بعضی وقت ها !! چیکار کنم ؟ از اول up کنم ؟ چیکار کنم به نظرتون !!

Iphone 4
    من که اکانت ایتونزمو وارد کردم در پی سی واتورایزر ویه بار سینگ مشکلم حل شد .

نظر

• سلام به تمام دوستان عزیزم . من به یک مشکل فوق العاده بزرگ بر خورد کردم .
      من حدود 1 هفته ی پیش آیپاد تاچ 4 ام رو به 5.1 آپدیت کردم و جیلبریک تدر ردسنو رو هم روش ریختم
      1- نمیدونم چرا هر وقت میرم تو safari میپره بیرون؟
      2- نمیتونم بوسیله آیتونز برنامه نصب کنم و فقط باید برم تو ifunbox ؟
      3-در ضمن قصد دارم که به 5 داگرید کنم ولی نمیدونم میشه یا نه ؟
      ممنون میشم توضیج بدهیید .

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        نسخه نهایی چی ؟
        ios 5.1 ? این نسخه نهایی دیگه
        جیلبریک انتترد برای ۵.۱ ؟ معلوم نیست !
        منظورم جیلبریک آنتترد نبود دوست عزیز
        آخه توی بعضی از پستها دوستان نوشتن این نسخه حالت آزمایشی یا یه همچین چیزی داره که اینهمه باگ و مشکلات داره هنوز

نظر

• نوشته اصلی توسط sarkari نمایش پست ها
          منظورم جیلبریک آنتترد نبود دوست عزیز
          آخه توی بعضی از پستها دوستان نوشتن این نسخه حالت آزمایشی یا یه همچین چیزی داره که اینهمه باگ و مشکلات داره هنوز
          این نسخه نهایی هستش دوست من

نظر

• کسی نیست جواب مارو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
              سلام به تمام دوستان عزیزم . من به یک مشکل فوق العاده بزرگ بر خورد کردم .
              من حدود 1 هفته ی پیش آیپاد تاچ 4 ام رو به 5.1 آپدیت کردم و جیلبریک تدر ردسنو رو هم روش ریختم
              1. احتمالا یکی از برنامه های نصب شده از سیدیا این مشکل رو باعث شده .
              2. چه اروری میده ؟ تیک قسمت سینک ها خورده ؟ ممکنه چون از ابتدا با آیفون باکس کار کردین الان آیتونز جواب نده .
              3. غیر از 5.1 باید shsh هر ورژنی رو که میخواین بهش ریستور کنید داشته باشید . که اگه دیوایس آکبند بوده احتمالا نداره . مگه اینکه شما ذخیره کرده باشید (واسه اطمینان سیدیا رو باز کنید و بعد از اینکه کامل لود شد ببینید بالای صفحه اول با سبز shsh ورژنی رو زده؟

پیشنهاد میکنم اگه حتی shsh ورژن دیگه ای رو هم نداشتید مجدد به همین 5.1 ریستور و جیلبریک کنید تا لااقل در همین شرایط از دستگاه حداکثر استفاده رو ببرید .

نظر

• کسی خبر نداره که کی جیل آنتتر میاد؟؟؟ خیییلی طول کشید نسبت به جیل های قبلی.

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                  کسی خبر نداره که کی جیل آنتتر میاد؟؟؟ خیییلی طول کشید نسبت به جیل های قبلی.
                  متاسفانه هیچ حدس و گمانی نمیشه زد

نظر

• جیلبریک چی

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                      کسی خبر نداره که کی جیل آنتتر میاد؟؟؟ خیییلی طول کشید نسبت به جیل های قبلی.
                      هیچوقت نمیاد !

ولی احتمال داره که جیلیبریک آنتتر در آینده بیاد !

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                        سلام به تمام دوستان عزیزم . من به یک مشکل فوق العاده بزرگ بر خورد کردم .
                        دوست عزیز دلیل اینکه از safari میپره بیرون به دلیل جیلبرک است و برای رفع این مشکل باید از طریق برنامه redsn0w یک بار just boot tethered را بزنید بعد از این کار مشکلتون حل میشه

نظر

• سلام دوستان من اپدیت کردم گزینه enable 3g به network اضافه شد درسته؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
                            سلام دوستان من اپدیت کردم گزینه enable 3g به network اضافه شد درسته؟؟
                            بله درسته اضافه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من اپدیت کردم گزینه enable 3g به network اضافه شد درسته؟؟
                              دوست عزيز گزينه enable 3g كه خيلي وقت هست منظورتون اينه وقتي به 5.1 رفتيد اين آپشن تازه بزاي شما اومده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                                هیچوقت نمیاد !

ولی احتمال داره که جیلیبریک آنتتر در آینده بیاد !
                                میتونم تفاوت Jailbrerak و Jail رو ازتون بپرسم؟
                                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                                X