اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i_man027 نمایش پست ها
    چرا جیلبریک هست.نباید باشه؟ چه جوری از جیل در بیارم؟
    خوب وقتی جیلبریک باشه نمیتونید OTA آپدیت کنید.
    میتونید مستقیما ریستور کنید به 5.1 و با Redsn0w جیلبریک کنید(البته فعلا tethered هست)

نظر

• خب الان می خوام ایپادو از حالت جیلبریک در بیارم که از ota دانلود کنم.چه جوری از جیل در میاد؟؟

نظر

خب الان می خوام ایپادو از حالت جیلبریک در بیارم که از ota دانلود کنم.چه جوری از جیل در میاد؟؟
        حالت جیلبریک نداریم!
        دستگاه یا جیلبریک میشه و به اصطلاع root میشه، یا بصورت original اپل باقی میمونه.
        وقتی از حالت original خارج بشه،دیگه نمیشه برش گردوند به جز با ریستور.

نظر

• سلام . ممنون از تمامی دوستان و بزگان تحریریه و کارشناسان بابت اطلاعات مناسب.
          من آیفون 4 آنلاک رو از 4.2.1 بردم به 5.0.1 و جیلبریک کردم . اما الان رو گوشیم چیزی ندارم . آیا با آیتونز و برگرداندن بک آپ تمامی نرم افزارها و مسیج ها و ... هم بر می گردند ؟ آیا تمامی مواردی که با جیلبریک قبلی دانلود و نصب کرده بودم هم بر می گردند ؟ کلا آیا موردی هست که الان من دیگه نتونم برش گردونم ؟
          ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
            سلام . ممنون از تمامی دوستان و بزگان تحریریه و کارشناسان بابت اطلاعات مناسب.
            من آیفون 4 آنلاک رو از 4.2.1 بردم به 5.0.1 و جیلبریک کردم . اما الان رو گوشیم چیزی ندارم . آیا با آیتونز و برگرداندن بک آپ تمامی نرم افزارها و مسیج ها و ... هم بر می گردند ؟ آیا تمامی مواردی که با جیلبریک قبلی دانلود و نصب کرده بودم هم بر می گردند ؟ کلا آیا موردی هست که الان من دیگه نتونم برش گردونم ؟
            ممنونم
            شما بابرگردوندن بکاپ عکس و شماره ومسیج بازمیگرده ولی اگرباایتونز از برنامه ها بکاپ گرفته بودی میتونستی اوناروهم برگردونی

نظر

• نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
              سلام . ممنون از تمامی دوستان و بزگان تحریریه و کارشناسان بابت اطلاعات مناسب.
              ممنونم
              خوب با برگردوندن بکاپ، اول تمام اطلاعات مربوط به گوشی (مثل notes,safari,...) برگردونده میشه و بعد از یک ریست، برنامه ها و اطلاعات برنامه ها برگردونده میشه.
              اگه برنامه مال خودتون باشه و iTunes تون رو با اکانتی که برنامه رو باهاش تهیه کردین،Authorize کرده باشید،اون برنامه روی دستگاه هم سینک میشه.(و البته اون برنامه باید تویLibrary>> Apps آیتونز موجود باشه،)
              اما اگه برنامه کرک شده باشه، همینجوری سینک نمیشه، بلکه باید قبل ازون از سیدیا appsync رو نصب کنید:
              از سورس cydia.heckulo.us
              و بعد براحتی بکاپ رو برگردونین.
              تمام برنامه های موجود توی بکاپ برمی گرده(غیر از اینکه مال اپل آی دی غیر معتبر باشه، خودمونی یعنی کرک نشده!)
              اما ممکنه بعضی هاشون کار نکنن و باید آپدیتشون کنید.

نظر

• من یه سوال دارم الان ایپادم جیل هست .می خوام از ota اپدیت کنم به 5.1. چه جوری باید ریستور کنم؟ و این که اگه ریستور کنم همه چیم پاک میشه؟؟

نظر

من یه سوال دارم الان ایپادم جیل هست .می خوام از ota اپدیت کنم به 5.1. چه جوری باید ریستور کنم؟ و این که اگه ریستور کنم همه چیم پاک میشه؟؟
                  ما یه رستور داریم یه آپدیت، با اپدیت کردن چه از طریق ایتونز چه از توی ایپاد چیزی پاک نمیشه(بجز cydiaوبرنامه هاش(اگه جیل کرده باشی) )

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                    خوب با برگردوندن بکاپ، اول تمام اطلاعات مربوط به گوشی (مثل notes,safari,...) برگردونده میشه و بعد از یک ریست، برنامه ها و اطلاعات برنامه ها برگردونده میشه.
                    اگه برنامه مال خودتون باشه و iTunes تون رو با اکانتی که برنامه رو باهاش تهیه کردین،Authorize کرده باشید،اون برنامه روی دستگاه هم سینک میشه.(و البته اون برنامه باید تویLibrary>> Apps آیتونز موجود باشه،)
                    اما اگه برنامه کرک شده باشه، همینجوری سینک نمیشه، بلکه باید قبل ازون از سیدیا appsync رو نصب کنید:
                    از سورس cydia.heckulo.us
                    و بعد براحتی بکاپ رو برگردونین.
                    تمام برنامه های موجود توی بکاپ برمی گرده(غیر از اینکه مال اپل آی دی غیر معتبر باشه، خودمونی یعنی کرک نشده!)
                    اما ممکنه بعضی هاشون کار نکنن و باید آپدیتشون کنید.
                    خیلی ممنونم . من کلیه برنامه ها رو بک آپ دارم . یعنی چیزی مثل bite sms یا activator هم با بک آپ بصورت کامل بر می گرده ؟ برنامه هایی که از instalous دانلود کردم چی؟ اونا هم با بکاپ بر می گرده ؟
                    کلا با یه بک آپ کامل گوشی مثل روز قبلش می شه؟

نظر

• به راحتی به 5.1 ریستور شد.
                      مصرف باتری خیلی بهینه شده
                      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• ماله من نميشه خواهشا كمك كنيد

الان آيپاد من روي 4.3.5 هست ميخوام ببرم به 5.1

فريمر رو هم از اينجا دانلود كردم حتي ٢ بار ولي باز هم ميگه

The iPod "iPod" could not be restored because the firmware file was corrupt

خواهشا راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                          ماله من نميشه خواهشا كمك كنيد

الان آيپاد من روي 4.3.5 هست ميخوام ببرم به 5.1

فريمر رو هم از اينجا دانلود كردم حتي ٢ بار ولي باز هم ميگه

the ipod "ipod" could not be restored because the firmware file was corrupt

خواهشا راهنمايي كنيد
                          خب این ارور مربوط به فایل فریمور میشود.
                          متمعن شوید که فایل مربوط به ایپاد خود را دانلود کرده اید

نظر

• باور كنيد دوبار دانلود كردم

فايل iOS 5.1 براي iPod touch 4G

ميشه بگيد از كجاي apple بايد دانلود كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                              باور كنيد دوبار دانلود كردم

فايل ios 5.1 براي ipod touch 4g

ميشه بگيد از كجاي apple بايد دانلود كنم؟
                              كسي نيست كمك كنه؟

خيلي ضروريه

نظر

• دوست من.در پست دوم همین تایپیک برای تمامی دستگاه ها لینک قرار داده شده.

نظر

صبر کنید ..
                                X