اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
    من حین نصب ورژن 5.1 رو ایپد 2 3g ارور 14 میگیرم ورژن اییونز هم اخرین نسخه است لطفا راهنمایی کنید
    مکنه با تغییر پورت usb حل شه . اگه سیستم دیگه ای دز دسترس دارید از سیستم دیگه ای استفاده کنید .

نظر

• سلام
      ایفون من ios 5.0.1 i هست جیلبرینگ نیست . از ایتون هم اکانت ندارن 2 هفته پیش از پچه ها درخواست کردم ولی هنوز خبری نیست . از هر سایتی که هم برنامه می گیرم نصب نمی شه چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kvictory26 نمایش پست ها
        سلام
        ایفون من ios 5.0.1 i هست جیلبرینگ نیست . از ایتون هم اکانت ندارن 2 هفته پیش از پچه ها درخواست کردم ولی هنوز خبری نیست . از هر سایتی که هم برنامه می گیرم نصب نمی شه چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
        دوست عزیز سوالتون رو محل مناسبی مطرح نکردید . http://www.i-phone.ir/forums/thread20762-288.html

برنامه هایی که دانلود میکنید کرکن و چون جیلبریک نیستید نصب هم نمیشن . باید با داشتن اپل آیدی از آیتونز اقدام به دانلود کنید .
        اگه تووقسمت درخواست ساخت اپل آیدی جواب نگرفتید ؛ ایمیلتون رو واسم پ.خ کنید تا در اولین فرصت واستون آیدی بسازم .
        موفق باشید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          مکنه با تغییر پورت usb حل شه . اگه سیستم دیگه ای دز دسترس دارید از سیستم دیگه ای استفاده کنید .
          این کارا رو کردم نشد تو رو خدا راهنمایی کنید اینجا فروشنده ها 30 تومن بابت ریختن یه فریمور میگیرن!

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
            من حین نصب ورژن 5.1 رو ایپد 2 3g ارور 14 میگیرم ورژن اییونز هم اخرین نسخه است لطفا راهنمایی کنید
            Error 13 and 14:
            راههای زیر را امتحان کنید
            1. پورت یو اس بی را چک کرده و یا از پورت دیگری استفاده کنید.
            2. از یک واسط هاب یو اس بی 2 بین تلفن و کامپیوتر استفاده کنید
            3. کابل اتصال رو عوض کنید.
            4. تداخا نرم اقزار های سکیوریتی رو بررسی کنید.
            5. تغییر پاکت سایز رو که در ارروهای قبلی بررسی شده بود پیگیری کنید
            6. کامپیوتر را به طور مستقیم به اینترنت وصل کنید و سعی کنید تا حد امکان روتر و سوییچ و هاب واسط رو کم کنید
            7. از یک سیستم بی عیب دیگه استفاده کنید.
            ASR error 1000 in the iPhone, iPad, or iPod updater log file,
            کیفیت اتصال اینترنت بد بوده و باعث شده فایل فرم ویر بد دانلود شود
            http://www.i-phone.ir/forums/thread19586.html

نظر

• دوستان گوشی من 5.0.1 هست و جیلبریک هم کردم

آیا میتونم از طریق خود گوشی و با wifi به 5.1 آپدیت کنم؟

در اینصورت تمامی اطلاعات از جمله سیدیا و همه برنامه های کرک پاک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط memolboy نمایش پست ها
                دوستان گوشی من 5.0.1 هست و جیلبریک هم کردم

آیا میتونم از طریق خود گوشی و با wifi به 5.1 آپدیت کنم؟

در اینصورت تمامی اطلاعات از جمله سیدیا و همه برنامه های کرک پاک میشه؟
                نه نمیشه چون جیلبریک هستین اگه اپدیت از تو گوشی بکنین دیگه اطلا بالا نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                  نه نمیشه چون جیلبریک هستین اگه اپدیت از تو گوشی بکنین دیگه اطلا بالا نمیاد
                  یعنی کلا گوشیم بالا نمیاد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط memolboy نمایش پست ها
                    یعنی کلا گوشیم بالا نمیاد؟؟
                    بله رو ارم اپل گیر میکنه بیچاره میشین اونوقت باید ۸۰۰ مگ فایل ریستور دانلود کنین

نظر

• این نسخه جیلبریک شد؟

نظر

• جیلبریک تدر شده

نظر

• با هر آپديت ١٠٠ مگ به حجمش اضافه ميشه!
                          از لحاظ كاركرد هم ظاهرن قبليا بهترن الان اينو حدود ٧٥٠ مگ دانلود كردم. مگه چيا اضافه ميشه كه اينقدر حجم فرم ور اضافه ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            دوست عزیز سوالتون رو محل مناسبی مطرح نکردید . http://www.i-phone.ir/forums/thread20762-288.html

برنامه هایی که دانلود میکنید کرکن و چون جیلبریک نیستید نصب هم نمیشن . باید با داشتن اپل آیدی از آیتونز اقدام به دانلود کنید .
                            اگه تووقسمت درخواست ساخت اپل آیدی جواب نگرفتید ؛ ایمیلتون رو واسم پ.خ کنید تا در اولین فرصت واستون آیدی بسازم .
                            موفق باشید ...
                            ببخشید
                            kvictory26@yahoo.com
                            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط tornado2800 نمایش پست ها
                              این نسخه جیلبریک شد؟
                              در a4 به صورت تتر شده
                              ولی در a5که شامل ایپد2و ایفن 4اس هیت هنوز جیلبرک نشده متاسفانه

نظر

• بچه ها من فایل restore که 800 مگ رو دانلود کردم ولی وقتی Extract می کنم یه فایل IPSW نداره , چند تا پوشه هم کنارشه , اون فایلی که بیشترین حجم رو داره رو پسوندشو IPSW کردم ولی وقتی رییستور می خوام بکنم میزنه که فریمور کامل نیست ! چیکار کنم ؟؟؟
                                IOS 5.1 CMDA رو دانلود کردم
                                Iphone 4 jailbreak
                                اینم عکسش :
                                http://upload45.com/files/ibshb9hgthss25e0kj7p.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X