اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط eminemkaka نمایش پست ها
    [سلام من یه ایفون4 لاک مدل 1-0-5 (gsm) دارم گیوی سیم براش گرفتم ولی انلاک نشد بیس باندشم 08 11 04 هست چیکار باید کنم ؟
    در حال حاضر نمیتونید این بیس باند رو آنلاک کنید

نظر

• دوستان من الان iphone4 5.0.1 جیلبریک شده هستم و نمیتونم به 5.1 ریستور کنم و ارور میده!
      چه کنم؟!

نظر

• چه اروری میده دوست عزیز؟
        از طریق گوشی نمیشه ها....

نظر

• نوشته اصلی توسط majid3g نمایش پست ها
          بله دوست عزیز
          شما سعی کن با یک سیتم دیگه چک کنی ببینی مشکلت پابرجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
            شما سعی کن با یک سیتم دیگه چک کنی ببینی مشکلت پابرجاست
            با یه سیستم دیگه هم چک کردم اما همین ارورها رو می گیرم کلافه شدم ؟؟؟!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط majid3G نمایش پست ها
              سلام من از دیروز هر کاری می کنم نمی تونم به 5.1 ریستور یا آپدیت کنم؟؟؟ ارور 3194 و 1604 می داد حالا 11 میده معنیش چیه؟؟؟ 11؟؟؟؟؟
              متشکرم
              شما به این مسیر برین C:\Windows\System32\drivers\etc و فایل هاست با notepad باز کنین و بعد از این جمله # localhost name resolution is handled within DNS itself.
              هر چی هست پاک کنید سیو کنید سیستمتون ریستارت کنید قبل از باز کردن آیتونز چیز پی ان فعال کنید بعد روشن کنید آیتونز تون.بعد به dfu ببرین بعد ریستور کنین اگه باز ارور داد با ireb یا redsnow به dfu ببرین.
              ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 19-03-2012, 02:29 PM

نظر

• ios 5.1 Untethered Jailbreak - Everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone! یکی یه سری به این سایت بزنه ببینه جیل 5.1 اومده؟untheter

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                  ios 5.1 Untethered Jailbreak - Everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone! یکی یه سری به این سایت بزنه ببینه جیل 5.1 اومده؟untheter
                  نه.....فیکه.....استفاده نکنید
                  ویرایش توسط Morefa021 : https://i-phone.ir/forums/member/83778-morefa021 در ساعت 19-03-2012, 02:59 PM

نظر

• دوستان امکانش هست که ما الان با sn0wbreez به 5.1 رستور کنیم و بعد که آنتتر کورونا اومد آپدیتش کنیم و تتر رو آنتتر کنیم ؟
                    iphone 3gs لاک .

نظر

• سلام اگه از ota آپدیت کنم چه مشکلی برام پیش میاد فریمور 5.0.1 آیفون 4 جیلبریک شده آلاک فکتوری ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                        سلام اگه از ota آپدیت کنم چه مشکلی برام پیش میاد فریمور 5.0.1 آیفون 4 جیلبریک شده آلاک فکتوری ممنون
                        گوشيت ديگه بالا نمياد

نظر

• سلام دوستان ،

من تازه رفتم رو 5.1 ولی اصلاً راضی نیستم ، احساس میکنم کند شده ، رو هر قسمتی که میرم و کلیک میکنم تقریباً2 ثانیه طول میکشه تا بیاد ، قست nOTIFICATION هم وقتی باز میکنم کند میاد پایین و گاهی هنگ میکنه !!!

بنظر شما مشکل از چیه ؟؟ و آیا کسی مشکل منو داره ؟؟

گوشی من IpHONE4 *--16gb UNLOCKED هست

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                            سلام دوستان ،

من تازه رفتم رو 5.1 ولی اصلاً راضی نیستم ، احساس میکنم کند شده ، رو هر قسمتی که میرم و کلیک میکنم تقریباً2 ثانیه طول میکشه تا بیاد ، قست notification هم وقتی باز میکنم کند میاد پایین و گاهی هنگ میکنه !!!

بنظر شما مشکل از چیه ؟؟ و آیا کسی مشکل منو داره ؟؟

گوشی من iphone4 *--16gb unlocked هست
                            من روی یک آیفون 4 32 امتحان کردم فوق العاده سریع تر شده بود و کاملا رون و بدون باگ بود مثل 3.1.3 کاملا رون بود

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                              من روی یک آیفون 4 32 امتحان کردم فوق العاده سریع تر شده بود و کاملا رون و بدون باگ بود مثل 3.1.3 کاملا رون بود
                              آقا خدا شانس بده !! الان بنظرتون دوباره نصب کنم ؟؟ و یا ... ؟؟

لطفاً اگر چیزی به نظرتون میرسه بفرمایید تا امتحان کنم

نظر

• من حین نصب ورژن 5.1 رو ایپد 2 3g ارور 14 میگیرم ورژن اییونز هم اخرین نسخه است لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X