اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
    اقا یکیم بیاد به ما که ایپد 2 داریم بگه الان چی کار کنیم
    من الان ایپدم 4.3.3 هست و shsh ندارم ( زمانی که خریدم 4.3.5 اومده بود) حالا الان چی کار کنیم بریم رو 5 یا نه صبر کنیم ؟؟؟؟ اگه الان نیاییم رو 5.0 دیگه بعدا نمیشه اپگرید کرد و بیاد به اخرین نسخه که معلوم نیست جیلبرک بشه بریم.
    خواهشا یکی بیاد بگه چه کنیم.
    اغا نكن دردسر درس نكن خواهشا تو صلحو ارامشي الان بياي ٥ ديگه واويلاس اصلا هيچي معلوم نيس فعلا بمون رو همون ٤.٣.٣ عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
      دارم زنگ ميزنم وايسا تكليف منو روشن كنن
      با ياهو بزنگ1-800-my-apple

نظر

• اغا ميگه اين بحث ها به ما مربوط نيست بحث جيلبريك پس به كي مربوطه گفتم بزاريد راحت ريستور كنيم گفت احتمال داره سيستم تغير كنه در ٥ بتونيد راحت جابجا شيد والا من كه خوشحال شدم يكم اروم شدم.

نظر

• شمام تونستيد تماس بگيريد اما بگيد از ايران و اوضاع رو. توضيح بديد جوابتونو ميدن

نظر

اغا نكن دردسر درس نكن خواهشا تو صلحو ارامشي الان بياي ٥ ديگه واويلاس اصلا هيچي معلوم نيس فعلا بمون رو همون ٤.٣.٣ عزيز
            ولی اینجوری اگه آنتترد 5 بیاد دیگه نمیتونه بیاد 5.0 .بهتر نیس الان به 5.0 ریستور کنه تا زمانیکه آنتترد بیاد؟

نظر

اغا ميگه اين بحث ها به ما مربوط نيست بحث جيلبريك پس به كي مربوطه گفتم بزاريد راحت ريستور كنيم گفت احتمال داره سيستم تغير كنه در ٥ بتونيد راحت جابجا شيد والا من كه خوشحال شدم يكم اروم شدم.
              عمرا اينكارو بكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                ولی اینجوری اگه آنتترد 5 بیاد دیگه نمیتونه بیاد 5.0 .بهتر نیس الان به 5.0 ریستور کنه تا زمانیکه آنتترد بیاد؟
                خب ريستور كنه اما اگه نيومد چي؟ نميتونه برگرده همون ٤.٣.٣ ايپد كه رو ٥ نتنز هم جيل نميشه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                  عمرا اينكارو بكنه
                  فك كنم .... كرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                    من كه رفتم رو ٥ خيلي بهتره حتى بدونه جيل
                    اخه من به جیلبریک نیاز دارم برای همین تا الان رو 4.3.3 موندمو اپدیت نکردم

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                    منم تا الان برای همین خودمو نگه داشتمو جوگیر نشدم که اپدیت کنم چون واقعا وضعیت ایپد 2 رو ios5 معلوم نیست اما وقتی هکرها گفتن که جیلبریک اتترد رو 5.0.1 نمیاد ادم میمونه که چی کار کنه. با خودم میگم الان برم رو 5 و یک ماه جیلبریک نداشته باشم بهتر از اینه که جیلبریک 5 بیادو من نتونم برم رو 5.0.
                    جدا وضیعت مسخره ایی شده

نظر

خب ريستور كنه اما اگه نيومد چي؟ نميتونه برگرده همون ٤.٣.٣ ايپد كه رو ٥ نتنز هم جيل نميشه!!
                      شده ماجرای طرف که با کت و پیژامه تو خونه راه میرفت

نظر

اخه من به جیلبریک نیاز دارم برای همین تا الان رو 4.3.3 موندمو اپدیت نکردم

منم تا الان برای همین خودمو نگه داشتمو جوگیر نشدم که اپدیت کنم چون واقعا وضعیت ایپد 2 رو ios5 معلوم نیست اما وقتی هکرها گفتن که جیلبریک اتترد رو 5.0.1 نمیاد ادم میمونه که چی کار کنه. با خودم میگم الان برم رو 5 و یک ماه جیلبریک نداشته باشم بهتر از اینه که جیلبریک 5 بیادو من نتونم برم رو 5.0.
                        جدا وضیعت مسخره ایی شده
                        فك كنم بشه با يه برنامه بشه در فريمور فعلي shsh گرفت بگرد تو انجمن سريع اگه بود shsh بگير و سريع ريستور كن.

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                          دقیقا منم همینو میگم. موندم چی کار کنم.

نظر

دقیقا منم همینو میگم. موندم چی کار کنم.
                            اغا يه برنامه بود اسمش يادم نيس ميگفتن گرفتن shsh در فريم فعلي كسي نيس يادش باشه!!؟؟؟؟😳

نظر

فك كنم بشه با يه برنامه بشه در فريمور فعلي shsh گرفت بگرد تو انجمن سريع اگه بود shsh بگير و سريع ريستور كن.
                              اگه اشتباه نکنم برنامه ifaith منظور شماست که ایپد2 رو ساپورت نمیکنه متاسفانه

http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html
                              ویرایش توسط fredy : https://i-phone.ir/forums/member/22865-fredy در ساعت 11-11-2011, 01:29 AM

نظر

• ifaith?

نظر

صبر کنید ..
                                X