اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
    آلان من دارم فریمرو دانلود میکنم
    نصب این فریمر کجا توضیح داده شده ؟ فرق میکنه با آیتونز؟
    بعد از اتمام دانلود، دکمه شیفت رو نگه دارید و روی ریستور توی آیتونز کلیک کنید آدرس فایل فریمور دانلود شده رو انتخاب و شروع به ریستور بکنید.

نظر

• ریستور میکنه اما اخرش ارور 14 میده

نظر

• نوشته اصلی توسط s0heil نمایش پست ها
        ریستور میکنه اما اخرش ارور 14 میده
        احتمال داره مشکل از پورت usb باشه . pc رو ریبوت کنید و از پورت های پشت کیس استفاده کنید . اگه کابل دیگه ای هم داشتید با اون هم تست کنید .

به این نکته هم دقت کنید که فضای خالیه درایو ویندوزتون حداقل 2-3 گیگ باشه !

نظر

• دوباره همون ارورو داد...پورت usb عوض کردم 9 گیگ هم جای خالی دارم...گوشیم هم کلا دیگه روشن نمیشه.روش عکسه کابله اپله بالاشم عکسه ایتونز نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم.میشه کمکم کنید

نظر

دوباره همون ارورو داد...پورت usb عوض کردم 9 گیگ هم جای خالی دارم...گوشیم هم کلا دیگه روشن نمیشه.روش عکسه کابله اپله بالاشم عکسه ایتونز نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم.میشه کمکم کنید
            گوشی توو ریکاوریه . به dfu ببرید و مجدد تست کنید .

نظر

• هر کاری میکنم همون ارور رو میده...

نظر

هر کاری میکنم همون ارور رو میده...
                اگه پورت usb و کابل رو عوض کردین و باز هم ارور 14 میگیرید ؛ آنتی ویروس و فایروال رو هم غیر فعال کنید و مجدد تست کنید و در انتها اگه باز هم همین ارور رو دریافت کردین اگه واستون مقدوره یا ویندوز عوض کنید یا از یه سیستم دیگه استفاده کنید .

نظر

• ههییییی...ممنون از راهنماییتون

نظر

• من به فریم ور 5.0.1 ریستور کردم اما ساعت گوشیم و بعضی از چیزای گوشیم فارسی شده چیکار کنم؟؟؟؟؟

نظر

من به فریم ور 5.0.1 ریستور کردم اما ساعت گوشیم و بعضی از چیزای گوشیم فارسی شده چیکار کنم؟؟؟؟؟
                      یعنی چی میخواید انگلیسی شه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من به فریم ور 5.0.1 ریستور کردم اما ساعت گوشیم و بعضی از چیزای گوشیم فارسی شده چیکار کنم؟؟؟؟؟
                        Settings>general>internatinal>region format>us

نظر

• خخخخخیییییییییییییلی ممنون...راستی من میخوام سورس hackulo.us رو add کنم که از توش instaluss رو نصب کنم اما ارور میده میشه راهنماییم کنید؟

نظر

خخخخخیییییییییییییلی ممنون...راستی من میخوام سورس hackulo.us رو add کنم که از توش instaluss رو نصب کنم اما ارور میده میشه راهنماییم کنید؟
                            سورس repo.insanelyi.com رو تست کنید

نظر

• خیلی متشکر از راهنماییتون

نظر

• دوستان یه باگ جالب الان تو iOS 5.0.1 پیدا کردم
                                همونطور که میدونید فرمت فارسی و کیبورد فارسی در این ورژن به صورت پنهان هست اما به دلایلی از نسخه نهایی حذف شده
                                من چند دقیقه پیش ریستور کردم برای نصب سیری. بعد از ریستور ازم خواست که آیفون رو Setup کنم. من مراحل رو روی خود گوشی ادامه دادم.
                                وقتی خواست Location Services رو فعال کنم قبول کردم و بعد که خواست Region Formatting رو تنظیم کنم. خودش از روی محل کنونی من ایران رو انتخاب کرد !! و الان Region ایران انتخاب شده. بدون نیاز به هیچ کار اضافی !!!!!!!!!

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

صبر کنید ..
                                X