اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان 30 دقیقه ست که گوشی در حالت Restore in Progress هست و آیتونز هیچ عملی نشون نمیده. یعنی وایسم تا خودش تموم شه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
      حسين جان
      مگه تا الان 10.5 نبودي عزيزم
      هميشه قبل از آپديت به ورژن جديد حتما آخرين ورژن آيتونز رو نصب كنيد -- در صورت دانگريد هم ورژن مربوط به فرمور خودتون رو نصب كنيد
      اين اولين گام قبل از رستور هست
      فک نمیکردم ربطی به ورژن بالاتر آیتونز داشته باشه. تا اینکه دیشب آپدیت کردم و امروز ریستور کردم..

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein.boy.good نمایش پست ها
        الان 30 دقیقه ست که گوشی در حالت Restore in Progress هست و آیتونز هیچ عملی نشون نمیده. یعنی وایسم تا خودش تموم شه؟
        حركت 3 از نو
        بهترين كار اينه كه
        دوباره از نو شروع كني
        رستور از اول
        سعي كن يه رستارت بزني سيستم رو و كابل رو به يه usb ديگه

نظر

حركت 3 از نو
          بهترين كار اينه كه
          دوباره از نو شروع كني
          رستور از اول
          سعي كن يه رستارت بزني سيستم رو و كابل رو به يه usb ديگه
          من میخوام بک آپ قبلی گوشیم برگرده. 1000 تا اسمس و شماره و نوت و برنامه دارم نمیخوام بپرن

نظر

من میخوام بک آپ قبلی گوشیم برگرده. 1000 تا اسمس و شماره و نوت و برنامه دارم نمیخوام بپرن
            مگه بك آپ نگرفتي!!!!!؟
            اگه گرفتي كه مشكلي نداري
            الان گوشيتو روشن كن backup بگير هنوز كه رستورش نكردي

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
              مگه بك آپ نگرفتي!!!!!؟
              اگه گرفتي كه مشكلي نداري
              الان گوشيتو روشن كن backup بگير هنوز كه رستورش نكردي
              ببین دوست عزیز. ریستور به 5.0.1 کردم. الان در گوشی وقتی میگه کامل کنین تنظیمات رو بعد next next میرم جلو تا به restore from itunes backup میرسم اونو میزنم و next میزنم بعد علامت کابل و آیتونز رو نشون میده رو گوشی و اون بالا کنار باتری دوتا فلش دایره ای هست که میچرخه. تو آیتونز هم هیچ عملی نشون نمیده. میگی من چیکارش کنم الان؟

نظر

• من گوشیم بعد از ریستور بالا نمیاد دیگه. چیکارش کنم؟

نظر

ببین دوست عزیز. ریستور به 5.0.1 کردم. الان در گوشی وقتی میگه کامل کنین تنظیمات رو بعد next next میرم جلو تا به restore from itunes backup میرسم اونو میزنم و next میزنم بعد علامت کابل و آیتونز رو نشون میده رو گوشی و اون بالا کنار باتری دوتا فلش دایره ای هست که میچرخه. تو آیتونز هم هیچ عملی نشون نمیده. میگی من چیکارش کنم الان؟
                  شما اصلا الان بك آپ رو برنگردون
                  يعني اين مرحله رو skip* كن
                  بعدا كه گوشيت بالا اومد و جيلبريك كردي و appsync نصب كردي بزن به آيتونز و بك آپت رو برگردون
                  اينطوري مشكلاتت كمتر خواهد بود (كاري كه من هميشه انجام ميدم)

نوشته اصلی توسط hosein.boy.good نمایش پست ها
                  من گوشیم بعد از ریستور بالا نمیاد دیگه. چیکارش کنم؟
                  يعني چي !!!!
                  الان كه گفتي بالا اومده و داري بك آپ برميگردوني؟؟؟

نظر

شما اصلا الان بك آپ رو برنگردون
                    يعني اين مرحله رو skip* كن
                    بعدا كه گوشيت بالا اومد و جيلبريك كردي و appsync نصب كردي بزن به آيتونز و بك آپت رو برگردون
                    اينطوري مشكلاتت كمتر خواهد بود (كاري كه من هميشه انجام ميدم)

يعني چي !!!!
                    الان كه گفتي بالا اومده و داري بك آپ برميگردوني؟؟؟
                    نمیتونم تو گوشی برم توی منو گوشی. اونجا که عکس کابل و آیتونز ( connect to itunes ) رو نشون میده رو صفحه و همونجوری مونده
                    ویرایش توسط hosein.boy.good : https://i-phone.ir/forums/member/68451-hosein-boy-good در ساعت 30-12-2011, 03:18 PM

نظر

نمیتونم تو گوشی برم توی منو گوشی. اونجا که عکس کابل و آیتونز ( connect to iyunes ) رو نشون میده رو صفحه و همونجوری مونده
                      يعني توي ريكاوري مونده يا توي حالت اكتيو كردن؟
                      اگه تو ريكاوري مونده با تايني آمبرلا از ريكاوري درش بيار و بلافاصله ببر به dfu با ردسنور 10 بتا3 جيلبريك كن

نظر

يعني توي ريكاوري مونده يا توي حالت اكتيو كردن؟
                        اگه تو ريكاوري مونده با تايني آمبرلا از ريكاوري درش بيار و بلافاصله ببر به dfu با ردسنور 10 بتا3 جيلبريك كن
                        انگار در حالت ریکاوری قرار داره. ولی من میتونم مثلآ قفلش کنم و بازش کنم. و علامت ساعت و آنتن و باتری رو نشون میشه. ولی گوشی روشنه ولی نمیتونم برم توی منو اصلی. و از این وضعیت هم خارج نمیشه
                        ویرایش توسط hosein.boy.good : https://i-phone.ir/forums/member/68451-hosein-boy-good در ساعت 30-12-2011, 03:32 PM

نظر

انگار در حالت ریکاوری قرار داره. ولی من میتونم مثلآ قفلش کنم و بازش کنم. و علامت ساعت و آنتن و باتری رو نشون میشه. ولی گوشی روشنه ولی نمیتونم برم توی منو اصلی. و از این وضعیت هم خارج نمیشه
                          سيم كارتت رو بزار روش بعد وي پي رو روشن كن
                          بايد وصل بشي به آيتونز تا اكتيو بشه

نظر

سيم كارتت رو بزار روش بعد وي پي رو روشن كن
                            بايد وصل بشي به آيتونز تا اكتيو بشه
                            سیمکارتم که روشه. وی پی ان هم وصله. به آیتونز هم وصل میشم بک آپ میگیره. ساین میکنه و تمام. ولی گوشی همچنان در همون حالت connect to itunes قرار داره!! چیکارش کنم ؟

نظر

سیمکارتم که روشه. وی پی ان هم وصله. به آیتونز هم وصل میشم بک آپ میگیره. ساین میکنه و تمام. ولی گوشی همچنان در همون حالت connect to itunes قرار داره!! چیکارش کنم ؟
                              نمیتونی دوباره به dfu ببریش و ریستور کنی؟
                              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• به نظرت دوباره ریستور کنم حل میشه؟ یا باز همین آش میشه و همین کاسه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X