اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک خبر بد
    اگر به ۵،۰،۱ برید دیگه جیلبریک انترد که قرار بیاد رو دستگاهتون جواب نمیده،چون حفرش بسته شده و هنوز راهی برای دانگرید به ۵ پیدا نشده
    Jailbreak iOS 5.0.1 Tethered (Guide Using Redsn0w) - Redsn0w, Redsnow Jailbreak 4.3.5 Untethered - 4.3.3 - 4.3.4 - 5.1 iOS - iPad 2, 1 - Unlock iPhone

نظر

• یک چیز بد تر اگه راهی هم برای دانگرید پیدا بشه بازم اونایی که رفتن ۵.۰.۱ نمیتونن جیلبریک کنن چون دیگه اون باگ بسته شده و کاریش نمیشه کرد
      البته خبرتون قدیمی بود

نظر

• snowbreez امروز یک جیلبریک ترد برای ۵،۰،۱ ارایه کرده که انگار کارکردش بهتر از redsnow هست.
        sn0wbreeze v2.8 [BETA 11]:
        ● Supports iOS 5.0 (9A334)/5.0.1 (9A405)
        ● Fixed iBooks sandbox crashing issues (as of 2.8b9).
        ● Fixed location services issues with iPhone 3GS users running the iPad baseband (as of 2.8b9).
        ● Re-added iPad baseband install option to iPhone 3GS.
        ● Tethered devices are booted via iBooty which is extracted to the Desktop after running sn0wbreeze.

Tethered?
        ● iPhone 3GS (old bootrom)...NO
        ● iPhone 3GS (new bootrom)..YES
        ● iPhone 4 (GSM)............YES
        ● iPhone 4 (CDMA)...........YES
        ● iPod Touch 3G.............YES
        ● iPod Touch 4..............YES
        ● iPad 1G...................YES

iPhone 3GS iPad baseband (06.15.00) users:
        - Re-flash the iPad baseband via sn0wbreeze if you restore(d) to a stock 5.0 firmware.

نظر

• این هم لینکش.لطفا هر کی تست کرد خبرشو بده
          iH8sn0w.com

نظر

• دوستان یک سوال ؛ ایا میشه با استفاده از کاستوم semitethred به ios 5 رفت ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط STala نمایش پست ها
              دوستان یک سوال ؛ ایا میشه با استفاده از کاستوم semitethred به ios 5 رفت ؟؟؟
              بله میشه

ولی سعی کن این کار رو نکنی. خودم با Semi کردن 5، و کاستومایز اون و نصب مجددش پشیمون شدم!!!!!!

نظر

• کار می کنه ۵.۰.۱

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                  بله میشه

ولی سعی کن این کار رو نکنی. خودم با semi کردن 5، و کاستومایز اون و نصب مجددش پشیمون شدم!!!!!!
                  نه ایپادم روی ۴.۳.۳ هست اما میخوام ببرمش روی ۵ و این امکان رو ندارم که از طریق فریمور اصلی اپدیت کنم
                  پس میشه بدون مشکل از طریق کاستوم اپدیت کرد ؟؟؟

نظر

• نشد ، ارور ۴۱۹۳ رو داد ، مطمئنید میشه با کاستوم ؟؟؟

نظر

• سلام
                      دوستان من امروز متوجه شدم شدم تو 4s با 5.0.1 یه کم تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور به نظرتون ریستور کنم ؟؟
                      نشد که نشد تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور یه سرچ کردم انگار کلی هسات و اپل واسه صرفه جویی باطری تو 4s این کارو کرده !!!
                      دوستان یه چک کنید ببنن بعد 30 ثانیه از اسلیپ 1 ثانیه تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور ؟؟؟؟!!!
                      ویرایش توسط sam_fisher : https://i-phone.ir/forums/member/46713-sam_fisher در ساعت 14-11-2011, 12:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_fisher نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان من امروز متوجه شدم شدم تو 4s با 5.0.1 یه کم تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور به نظرتون ریستور کنم ؟؟
                        نشد که نشد تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور یه سرچ کردم انگار کلی هسات و اپل واسه صرفه جویی باطری تو 4s این کارو کرده !!!
                        دوستان یه چک کنید ببنن بعد 30 ثانیه از اسلیپ 1 ثانیه تاخیر داره روشن شدن صفحه بعد از زدن هوم یا پاور ؟؟؟؟!!!
                        تأیید میشه. مال من هم داره

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                          تأیید میشه. مال من هم داره

sent from my iphone 4s using tapatalk
                          تو 4 هم همینجوریه ولی جالب اینجاست وقتی گوشی به شارژه تا میزنی عمل میکنه..

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            تو 4 هم همینجوریه ولی جالب اینجاست وقتی گوشی به شارژه تا میزنی عمل میکنه..
                            دقیقا تو شارژه تا میزنی عمل میکنه اخه این چه کاری بود اپل کرده!!!!!!

نظر

• مهم نیست بابا سخت نگیر ولی جالبه من فکر کردم چون 4s دو هسته ای شده ممکنه عملکرده این دکمه هوم سریعتر شده باشه انگار همونیه که بود وقتیم دستگاه رو قفل می کنی در حد صدم ثانیه دیرتر صداش میاد.

نظر

• سلام چندتا نكته

من آيپد٢ دارم

تازه امشب پيغام داد خودش كه آپديت جديد اومده.

نكته جالب اينكه با حجم ٤٥ مگابايت دانلود شد در حالي كه حجمش تو سايت ٧٠٠ مگابايت كسي دليلشو مي دونه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X