اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من برای iOS 5 بعد از ریستور و موقع تشخیص بکاپ گوشی این ارور رو میگیرم
    کد HTML:
    iTunes could not check for an update to the carrier settings for your iPhone. An unknown error occurred (1661)
    کسی از دوستان راه حل این مشکل رو میدونه؟؟؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      فعلا قیدشو بزن...
      ok مرسی . البته من اکثر برنامه هامو خریدم و از این بابت مشکلی نداشتم. فقط یه سوال ممکنه جیلبریکی بیاد که مصرف باطریتو زیاد نکنه یا تا حالا بوده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
        من برای ios 5 بعد از ریستور و موقع تشخیص بکاپ گوشی این ارور رو میگیرم
        کد HTML:
        itunes could not check for an update to the carrier settings for your iphone. An unknown error occurred (1661)
        این ارور مهم نیست! و مانع کاری نمیشه

نظر

من برای iOS 5 بعد از ریستور و موقع تشخیص بکاپ گوشی این ارور رو میگیرم
          کد HTML:
          iTunes could not check for an update to the carrier settings for your iPhone. An unknown error occurred (1661)
          منم این مشکل رو داشتم وقتی ویندوز 7 ریختم و دوباره ایتیونز نصب کردم ok شد شایدم درایو c فضای خاتی برای ذخیره بکاپ نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdifard نمایش پست ها
            ok مرسی . البته من اکثر برنامه هامو خریدم و از این بابت مشکلی نداشتم. فقط یه سوال ممکنه جیلبریکی بیاد که مصرف باطریتو زیاد نکنه یا تا حالا بوده ؟
            فکر نکنم چون جیلبریک یه جور دور زدنه دیگه..من نه جیل کردم و نه می کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط alihansol نمایش پست ها
              سلام
              ببخشيد ميپرسم كه تكليف بنده كه ios5 روي گوشيم هست و الان هم ورژن 5.1 رو خوش دان كرده چه بايد كنم تا به ورژن جديد اپديت نشه
              چون منتظر بودم تا جيل انتترد كامل براي اين ios ارايه بشه و اگر بره روي 5.1 كه ديگه حالا حالا بايد صبر كنم
              تو گوشيهايي كه جيل نشده نميشه اين فايل اپديت رو از بين برد تا به ورژن جديد نره
              نظري تدارن دوستان

نظر

• شما مثل من اصلا سمت قسمت ابديت تو ستينگ نرو اون مثل مين ميمونه بهش دست بزني ميره ٥.٠.١ قعلا هم زندگي بكن با appshaper ببين free چي دوست داري نصب كن تا وقتي شما دكمه اينيستال رو نزني ابديت ها نصب نميشن من فردا پيگير پاك كردن اون فايل هاي ابديت ميشم مسيرش معلومه فقط يك راهي ميخواد كه به فايل ها بدون جيلبريك دسترسي پيدا كرد.

نظر

• من از بس امروز ارور 3194 گرفتم خسته شدم وهیچ کاری هم نتوستم بکنم اکثر راه وچاه هایی را هم که بلد بودم انجام دادم

نظر

• خوب دوست عزيز ٥ بسته شده و shh هم ديگه براش معني نداره من كه از پريشب گفتم برين ٥ تا ٥.٠.١ نيومده ديگه كاريش نميشه كرد فعلا همون ٤ باشيد به ٥.٠.١ به هيچ وجه نريد اگه هم رفتيد كه ديگه بيخيال جيلبريك تو ورژن ٥ باشيد البته تا اطلاع ثانوي

نظر

• ولی من از ظهر شروع کرده بودم بعضی از دوستان هم امروز ریستور کردن به 5 درست موقعی که من ارورمیگرفتم

نظر

• بله من خودم ساعت ١٢ رفتم ٥ ولي از ٥-٦ ديگه بستنش شما بايد فايل هاست رو پاك ميكردي بعد يك ري استارت ميكردين و بعدش فاير والاتون. ميبستين و بعد اقدام به ريستور ميكردين.

نظر

• همه این کارها رو برای چندمین بار انجام دادم نشد که نشد

نظر

من برای iOS 5 بعد از ریستور و موقع تشخیص بکاپ گوشی این ارور رو میگیرم
                            کد HTML:
                            سلام
                            این ارور مربوطه به carrier هستش، بدلیل نبود یسری قابلیت ها و سرویسها بر روی سیم کارت های ایران (البته اگه موقع رفتن به فریموار بعد سیم کارت داخل دیوایستون باشه) همینطور که دوستان گفتن ارور مهمی نیستش
                            اما اگه میخواین بعد از رفتن به فریموار جدید این ارور داده نشه از shift + update استفاده کنید.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط alihansol نمایش پست ها
                              نظري تدارن دوستان
                              این کار رو بکن
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread52486.html

نظر

• ضمنا
                                برنامه ishshit به ورژن 1.0.12b3 جهت ذخیره shsh فرمور 5.0 و 5.0.1 آپدیت شد
                                موجود در سورس cydia.be

نظر

صبر کنید ..
                                X