اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان هنوز هم میشه به 5 ریستور کرد منم رفتم 5
    دوستان يك مشكل وحشتناك ايفونم خود به خود ميخواد خودشو به ٥.٠.١ ابديت كنه من wifi رو قطع كردم فعلا بيخيال شده ولي ميترسم باذم خود سر شروع به كار كنه از كجا بايد كامل اين ابديت كردن اتوماتيك رو بست؟
    من فكر نكنم اپل ٥ رو ببنده چون با اومدن ابديت به خود دستگاه فكر كنم اپل اجازه بده شما از همون فايلي كه قبلا دانلود كردين به ٥ وارد بشيد ابديتشو خودتون با دستگاه انجام بدين كه هم حجمش خيلي كمه هم كه كاربرا راحت ترند.

نظر

• مثله اينكه اگه رو ٥ بريد دانگريد هم كنيد نميشه

نظر

• فکر میکنید تا مشب باز باشه 5 ؟ یه لینک اموزش برای گرفتن shshs ورژن 5 رو کسی دمه دست داره بده
        ممنون

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
        مثله اينكه اگه رو ٥ بريد دانگريد هم كنيد نميشه
        منظورتون اینه که الان بریم رو 5.0 بعد بخوایم دانگرید کنیم به یکی از ورژن های 4 با داشتن shsh باز نمیشه
        ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 11-11-2011, 01:47 PM

نظر

• آقا گوشی من خود به خود دانلود کرده به 5.1 حالا خم میخاد install بشه چجوری اینجوری شد ؟

نظر

• احتمالاً wifi یا gprs گوشیت روشن بوده. اونم اتوماتیک رفته و آپدیت کرده.بی خیال دیگه کری نمیتونی بکنی

نظر

• برای اینکه این اتفاق نیوفته نمیشه کاری کرد .؟
              وقتی با wifi تو اینترنتی داری سایت چکیکنی که ناجوره بخواد خودش اپدیت کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط aryaei نمایش پست ها
                آقا گوشی من خود به خود دانلود کرده به 5.1 حالا خم میخاد install بشه چجوری اینجوری شد ؟
                شما با آیفانباکس برو محل ذخیره فایل دانلود شده فایلو به سیستمت کپی کن و از توی گوشی حذفش کن :d

نظر

• سلام
                  دوستانی که به 5.0.1 رفتن و میخوان به 5 برگردن با وجود ریلیز 5.0.1 میتونن به 5 ریستور کنن (البته در حال حاضر).

نظر

• نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                    شما با آیفانباکس برو محل ذخیره فایل دانلود شده فایلو به سیستمت کپی کن و از توی گوشی حذفش کن :d
                    حالا محل ذخیرش کجا هست ؟

ضمنا من جیل نکردما

نظر

• نوشته اصلی توسط aryaei نمایش پست ها
                      حالا محل ذخیرش کجا هست ؟

ضمنا من جیل نکردما
                      اگه میخواین به 5 برگردین همین الان ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستانی که به 5.0.1 رفتن و میخوان به 5 برگردن با وجود ریلیز 5.0.1 میتونن به 5 ریستور کنن (البته در حال حاضر).
                        ولی دیگه فکر نکنم فایده ایی داشته باشه چون باگ برایه جیل دیگه از بین میره

نظر

• ايفون منم خودش فايل ابديت رو دانلود كرده ولي من نصب نكردم و نميخوامم نصب كنم چيكار كنم از كجا ميشه پاكش كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                            لابد واسه جفتشه دیگه..البته 4 که مشکل باطری نداشت این 4s یهو قاط زد.
                            من که 4 دارم خیلی مشکل باتری اذیتم میکنه...

نظر

• من ios 5 جیلبریک تتر بودم، نیم ساعت پیش ریستور کردم، منتظرم آنتترد واسه 5 بیاد. بدون جیلبریک و بیت اسمس و دلیوری و اس بی ستینگ و و و و و و.. سخته

نظر

• نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                                ولی دیگه فکر نکنم فایده ایی داشته باشه چون باگ برایه جیل دیگه از بین میره
                                چوهنوز ما اجازه اينيستال شدن رو نداديم فعلا هنوز ٥ هست و چيزي عوض نشده ( البته اميد وارم )
                                واقعا كار اپل مسخرست همه دستگاه ها و برنامه ها تنظيماتي براي ابديت دارن كه كاربر بتونه اونو قطع كنه ولي ايفون نداره خودش سرخود رفته دانلود كرده

نظر

صبر کنید ..
                                X