اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
    دوستان کسی ۱۱.۱ رو مقایسه کرده با ۱۰.۳.۳
    الان ارزش داره بیایم روی ۱۱

Sent from my SM-G955F using Tapatalk by JAVAD
    بله ارزش داره

نظر

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      دوستان کسی ۱۱.۱ رو مقایسه کرده با ۱۰.۳.۳
      الان ارزش داره بیایم روی ۱۱

Sent from my SM-G955F using Tapatalk by JAVAD
      شما چند تا از نظر کاربرانی که به 11.1 آپ کردن رو بخونید متوجه همه چی میشید.

نظر

از وقتی به 11.1 آپگرید کردم عملکرد touchID موقع اتصال به شارژر به مشکل میخوره یا touchID کار نمیکنه یا تک و توک کار میکنه در آیفون 6 و6 پلاس هم مشکل پابرجاست . با چند شارژر و کابل ارجینال تست کردم touchID در اکثر موارد یا عمل نمیکنه یا دیر عمل میکنه ولی به محض اینکه شارژر از برق جدا بشه مشکل کامل حل میشه .

این باگهای ios 11 کشته ما رو
        ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 06-11-2017, 05:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
          از وقتی به 11.1 آپگرید کردم عملکرد touchID موقع اتصال به شارژر به مشکل میخوره یا touchID کار نمیکنه یا تک و توک کار میکنه در آیفون 6 و6 پلاس هم مشکل پابرجاست . با چند شارژر و کابل ارجینال تست کردم touchID در اکثر موارد یا عمل نمیکنه یا دیر عمل میکنه ولی به محض اینکه شارژر از برق جدا بشه مشکل کامل حل میشه .

این باگهای ios 11 کشته ما رو
          بزرگترین مشکل به نظر من، مصرف بالای باتریه. خیلی اذیت میکنه. فکر میکردم تو 11.1 درست بشه ولی خب هیچ تغییری نکرد! من تو 10.3.3 حدود 8ساعت و 15دقیقه Usage گرفتم. تو 11.1 به زور به 5 ساعت میرسه!(آیفون 6s)

یه مشکل دیگه ای که بهش برخوردم: زمانی که نور صفحه، رو اتومات باشه، تو تاریکی مطلق درست کار نمیکنه و نور تا آخر پایین نمیاد، اگه یه بار از اتومات دربیارم و دوباره اتومات رو فعال کنم، واسه بار اول اوکی میشه ولی خب پایدار نیست و دفعات بعد، این مشکل تکرار میشه! کلاً نسخه عجیب و غریبیه این 11 و حالاحالاها کار داره...

هنوز هم میگم، 10.3.3 یکی از بهترین نسخه های تاریخ iOS بود.

نظر

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
            بزرگترین مشکل به نظر من، مصرف بالای باتریه. خیلی اذیت میکنه. فکر میکردم تو 11.1 درست بشه ولی خب هیچ تغییری نکرد! من تو 10.3.3 حدود 8ساعت و 15دقیقه Usage گرفتم. تو 11.1 به زور به 5 ساعت میرسه!(آیفون 6s)

یه مشکل دیگه ای که بهش برخوردم: زمانی که نور صفحه، رو اتومات باشه، تو تاریکی مطلق درست کار نمیکنه و نور تا آخر پایین نمیاد، اگه یه بار از اتومات دربیارم و دوباره اتومات رو فعال کنم، واسه بار اول اوکی میشه ولی خب پایدار نیست و دفعات بعد، این مشکل تکرار میشه! کلاً نسخه عجیب و غریبیه این 11 و حالاحالاها کار داره...

هنوز هم میگم، 10.3.3 یکی از بهترین نسخه های تاریخ iOS بود.
            با سلام
            مصرف باطری خیلی بهتر ار 11.02 شده. به نظر من شما یه ریست بزن بدون برگردوندنبک آپ بهتر میشه.البته میگن تو 11.2 بهترم میشه هم میتونی از نوتوفیکیشن وای فای و بلوتوثو خاموش کنی هم باطری بهتر شده البته این فعلا تو بتا 2 اگه باز انگولکش نکنن

نظر

نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
              با سلام
              مصرف باطری خیلی بهتر ار 11.02 شده. به نظر من شما یه ریست بزن بدون برگردوندنبک آپ بهتر میشه.البته میگن تو 11.2 بهترم میشه هم میتونی از نوتوفیکیشن وای فای و بلوتوثو خاموش کنی هم باطری بهتر شده البته این فعلا تو بتا 2 اگه باز انگولکش نکنن
              سلام دوست عزیز...
              البته یه نکته ای رو هم باید درنظر بگیرید. مصرف تو گوشی های مختلف خیلی با هم متفاوته. گویا شما 7 دارید و بنده 6s...زمانی که نسخه اولیه 11 واسه همه اومد، اکثریت این مشکل مصرف رو داشتن، البته بعضیا هم نداشتن گویا یا حس نمیکردن...ولی خب طبق آماری که گرفتم، مصرف تو مدل های مختلف با هم تفاوت داره...

فکر کنم منظورتون خاموش کردن وای فای و بلوتوث از کنترل سنتر بود...

امیدوارم هر چه زودتر مشکلات رو برطرف کنن، فعلاً که همه هوش و حواسشون به آیفون جدیدشونه!

نظر

iOS 11.1.1 ریلیز شد...
                دوستان نظرات خود را پس از بروز رسانی به اشتراک بزارند

نظر

سلام حضور اعضا محترم
                  متاسفانه بعد از آپگرید به جدیدترین نسخه که دیشب آمده بود من با گوشی آیفون 6 به ظرفیت 64 به مشکل برخوردم
                  گوشی خودبخود خاموش شد و دیکه بالا نیومد
                  یکبار اومد بالا همه چی اوکی بود داشنم باهاش کار می کردم که ریست شد و بالا نمیاد
                  یکی دوبار بالا اومد ولی روی صفحه اصلی که ساعت هست قفل کرد
                  بعدش باطری از 80% رسیده بود به 10%
                  الان هم که به برق زدم مرتبا می خواد بوت کنه ولی نمی تونه و دایره وسط در حال چرخش نشون میده
                  در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط SUPPORT نمایش پست ها
                    سلام حضور اعضا محترم
                    متاسفانه بعد از آپگرید به جدیدترین نسخه که دیشب آمده بود من با گوشی آیفون 6 به ظرفیت 64 به مشکل برخوردم
                    الان هم که به برق زدم مرتبا می خواد بوت کنه ولی نمی تونه و دایره وسط در حال چرخش نشون میده

ممنون

درود

دوست گرامی با شرایط موجود به نظر که باید با کامپیوتر و از طریق برنامه آیتونز گوشی رو ریستور کنید تا مشکل حل بشه
                    البته همه چیز هم پاک خواهد شد...

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط SUPPORT نمایش پست ها
                      سلام حضور اعضا محترم

ممنون
                      برا من هم همین اتفاق افتاد. با گوشی صحبت کردم گذاشتم کنار برداشتم دیدم رو آرم اپله به هیچ .جه هم بالا نمیومد. تا اینکه مجبور شدم ریستور کنم.
                      فکر کنم یه باگ 11.1.1 این باشه حالا شاید به دلیل ناسازگاری با نرم افزار خاصی بوده!!!!

نظر

• 11.1.2 ریلیز شده که بیشتر برای مشکلات آیفون 10 هست اما دوستانی هم که با ورژن قبل مشکل داشتند پیشنهاد میشه که به این ورژن ریستور کنند.

نظر

• با سلام.
                          من کاربر 5 اس هستم.
                          نمی خواستم به هیچ عنوان آپدیت کنم منتهی وقتی که آیفون 11 رو خودکار دانلود کرد و من فضای گوشیم کم شد مجبور شدم نصب کنم.
                          افتضاح یه تمام معناس!
                          کسی بهترین راه حل برای دانگرید با نرم افزار خاصی به 8.4.0 یا 7.1.2 رو میدونه؟
                          ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 18-11-2017, 01:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                            با سلام.
                            من کاربر 5 اس هستم.
                            نمی خواستم به هیچ عنوان آپدیت کنم منتهی وقتی که آیفون 11 رو خودکار دانلود کرد و من فضای گوشیم کم شد مجبور شدم نصب کنم.
                            افتضاح یه تمام معناس!
                            کسی بهترین راه حل برای دانگرید با نرم افزار خاصی به 8.4.0 یا 7.1.2 رو میدونه؟

دوست عزیز در حال حاضر هیچ راهی برای دانگرید و بازگشت به نسخه های قبلی وجود ندارد ، احتمال داره با ریستور کردن از طریق برنامه آیتونز مشکلات شما حل بشه...

نظر

• سلام
                              دوستان برای دانلود نکردن آپدیت توسط گوشی راهی وجود داره ؟
                              من اصلا قسمت آپدیت گوشی باز نکردم اما هر از گاهی پیغام اینستال آپدیت میاد و با ارائه هر آپدیت حدود ۱ و نیم گیگ برای هر دیوایس دانلود می کنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iixl نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان برای دانلود نکردن آپدیت توسط گوشی راهی وجود داره ؟
                                من اصلا قسمت آپدیت گوشی باز نکردم اما هر از گاهی پیغام اینستال آپدیت میاد و با ارائه هر آپدیت حدود ۱ و نیم گیگ برای هر دیوایس دانلود می کنه

Sent from my iPad using Tapatalk
                                متأسفانه نمیشه جلوی اینطور دانلود های اتوماتیک رو بطور کامل گرفت، تنها کاری که میشه کرد:
                                ۱-وقتی گوشی به شارژ هست وای فای رو روشن نذارید
                                ۲-وقتی دانلود قطع نمیشه سعی کنید برای مدتی (چند ساعت تا یک روز؛ اتصال دیوایس به اینترنت رو قطع کنید
                                ۳-آپدیت دانلود شده رو پاک کنید اگه در قسمت usage نمیشه پاک کرد با نرم افزارهای مدیریتی دیوایس های اپلی از قسمت دانلودها در فایل های سیستمی پاکش کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X