اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
    دوستانی که احیانا برگشتن مثل خود من
    هر کاری میکنم ابدیت خودکار انجام میده به ١١
    بسرعت ها
    یعنی وقتی دیوایس روشن میشه و وای فای وصل شروع میکنه
    هر دفعه پاک میکنم و تنظیمات هم همه غیر فعال بازم هر دفعه شروع میکنه به ابدیت

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
    این آپدیت خودکار از iOS 7 به بعد اومد
    شما سعی کن یه مدتی مثلن 24 ساعت دیوایس رو اصلن به وای فای وصل نکنید باید قطع بشه
    ویرایش :
    موقع شارژ هم حتمن وای فای رو قطع کنید
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 01-10-2017, 11:18 AM

نظر

با عرض سلام خدمت دوستان
      من گوشی آیفون 6 64گیگ دارم که بعد از آپدیت به 11.0.1 مصرف باطری خیلی زیاد شده چون تازه وارد هستم نمیدونم آیا دانگرید کردن به 10.3.3 مصرف باطری رو به حالت قبل بر میگردونه یا نه ممنون میشم پاسخ بدین؟
      بعد اینکه برای دانگرید کردن باید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه یا نه؟
      من فایل فریمور ipsw 10.3.3. رو جدا دانلود کردم

نظر

نوشته اصلی توسط pezhmannn نمایش پست ها
        باسلام خدمت دوستان عزيز
        اين اولين پست من هست
        .....
        خوب اينجانب فريمور ١١ رو دان كردم از طريق آيتيونز وبا گرفتن كليد شيفت ريستور كامل كردم تا ios 11 تميز نصب بشه ،
        بعد از نصب ios 11 واستفاده حدود ٤ روز مشكل باتري ندارم كه هيچ بلكه به نظرم باتري بهتر هم شده ،سرعت گوشي هم كه فوق الاده شده..
        بعد ۶ سال آیفون داشتن و حدود ۵٠ بار یا بیشتر اپدیت و ریستور کردن به این نتیجه رسیدم که هیچ فرقی بین ota و ریستور نیست این حرفمو با اطمینان میزنم
        ریستور موقعی خوبه که دستگاه شما مشکل نرم افزاری داشته باشه
        به عنوان مثال دوستی داشتم عکسا گالریش ناپدید میشد که با ریست هم درست نشد ولی با ریستور درست شد
        ولی در بحث اپدیت هیج فرقی نداره
        اگه داشت اصلا دلیلی نداشت به وجود بیاد درسته؟[emoji23]
        در رابطه با iOS 11 هم قبلا گفتم اپدیت جالبی نیست واقعا هم جالب نیست چه از نظر ظاهری چه از لحاظ باگ و لگ مشکلات ریز و درشت
        تنها مورد جالبش همون AR هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 02-10-2017, 09:21 AM

نظر

آیفون 5اس رو به 11 آپگرید کردم مشکل باطری و یا کندشدن که میگفتن مشاهده نکردم هرموقع آپدیت جدیدی میاد از قدیم از این حرفها بوده.شیش رفت هفت،هفت رفت رو هشت،هشت رفت تو نه و غیره،حرفی کاملا بی پایه و بی اساس که همیشه بوده اپل این همه مهندس نرم افزار داره که کلی یوزر هم نسخه های بتا رو آزمایش میکنند حالا شما فکرمیکنید فریمور الکی و کشکیه و همینجوری میاد!

نظر

آیفون ۶ :

ده دوازده روزه نصبش کردم.
            زیاد شاکی نیستم چون زیاد با گوشی ور نمیرم و وبگردیهام با تبلته.

اما برای کسی که خیلی کار میکنه با گوشی این شارژش باید عذاب آور باشه.
            نگهداری شارژ بشدت کم شده. شاید بشه گفت حدودا نصف شده. (چون زیاد با گوشی ور نمیرم متوجهش نشده بودم! تازه بعد از دیدن خبرها در این مورد و چک کردن آمار بخش باطری دیدم بله! اوضاع خرابه [emoji23] !)

یه باگ داره که نمیدونم مربوط به گوگل کیبورده یا کلا این باگ وجود داره؟ (بخاطر استفادۀ راحت از اموجی ها در گوگل کیبورد اونو به کیبورد اپل ترجیح میدم!) گاهی اوقات که کیبورد بازه و داری چیزی تایپ میکنی، اگه صفحه رو بچرخونی و دوباره برگردونی به حالت اول (پورتریت) یک هالۀ سیاه رنگ به اندازۀ ارتفاع کیبورد نصف صفحه رو میگیره و تنها با خاموش-روشن کردن رفع میشه.

سرعت لود شدن برنامه ها هم بنظرم میاد کمتر شده.

دکمۀ وایفای در کنترل سنتر روی اعصابه. خاموشش میکنی و صفحه هم خاموش میکنی، بعد صفحه رو روشن میکنی و میای وایفایو روشن کنی میبینی دکمۀ وایفای روشنه اما خود وایفای روشن نیست!!! مجبوری دکمه رو خاموش و روشن کنی! مطمئنا باگه نه سیاست جدید!

در هر صورت بر نمیگردم به ورژنهای قبل [emoji16] تنها علت خرید آیفون همین آپدیت سریع و طولانی مدت بود وگرنه گوشی اندرویدی میخریدم مثل تبلتم [emoji16]

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
            ویرایش توسط Jahandar : https://i-phone.ir/forums/member/21325-jahandar در ساعت 02-10-2017, 09:38 PM

نظر

دقيقا درسته همه ما ميگيم بر گرديم به ورژن قبل ولي يه چند روز كه ميگزره دوباره مياييم رو آخرين ورژن ios

همينطور كه از ٨ اومديم ٩ واز ٩ اومديم ١٠ ،، اين چرخه آبديت ios به آخرين ورژن واسه همه ما خاناخا ادامه داره
              همين اجرا شدن فايلهاي gif درگالري معركه هست
              ویرایش توسط pezhmannn : https://i-phone.ir/forums/member/210941-pezhmannn در ساعت 02-10-2017, 11:47 PM

نظر

يك چيز جديد هم كه من تو ios 11 ديدم اينه كه وقتي گوشي رو فرمت فكتوري كامل ميكني بعد از بالا اومدن گوشي برنامه ها ي اصلي خودش بعضي هاش اتوماتيك شروع ميكنه به دانلود تا نصب شه كه تو ورژن ١٠ به قبل نبود

نظر

من که خودمو راحت کردم یه شارژر جاست موبایل اورجینال خریدم 2.4 آمپری گوشی سریع شارژ بشه گاهی اوقات که که نیاز دارم شریع گوشی شارژ بشه کارمو اساسی راه میندازه

نظر

من 5s دارم و همون روز اول بروزرسانی کردم به 11، سرعت بد نیست اما مصرف باتری فوق العاده بالا. کیبورد فارسی خیلی خوب شده، کترل سنتر هم خوبه چون دسترسی داده گزینه هاشو خودت عوض کنی و هر گزینه ای که دوست داری در کنترل سنتر داشته باشی. چند روزی هم هست بروزرسانی انجام دادم به 11.0.1، متاسفانه قرار بود مشکل خاموش نشدن wifi و بلوتوث حل بشه که بعد از بروزرسانی متوجه شدم حل که نشده یکسری باگ جدید هم بشه اضافه شده! برای مثال بعد از آپدیت دیگه نمیتونم از Appstore نرم افزاری رو دانلود و یا بروزرسانی کنم! بعد از کلیک برای دانلود مینویسه waiting و همینجوری میمونه!
                    البته این مشکل رو در آیفون 7 ندیدم اما 5s این مشکل براش بوجود اومده

نظر

روزی که ios7 را به 8 ارتقاع دادم به شدت پشیمان شدم و متاسفانه با بسته شدن ریستور مجبور شدم پیش به جلو برم. چون 5s مشکلات ش محسوس بود با اینکه روونی 7 رو نداشت.
                      الآن هم ios10 هستم ولی مطمئنم از این بابت که حداقل 5s ایها نباید به 11 برن.
                      همین الآن رو 10 هم کم مشکل باتری و کندی نداریم.
                      پیشنهاد می کنم دوستانی که 5s دارند رو 10 بمونن و دیگه آپدیت نکنن و درگیر چیزای جدید 11 و ورژن های بالاتر در آینده نشن که سریعاً پشیمان خواهند شد.
                      تا بلکه شاید خبری برسه آپدیتی مخصوص 5s بیاد
                      اجاره خودرواجاره ماشیناجاره خودرو بدون راننده
                      بالآخره نباید توقع داشته باشین که گوشیتون با 11 افت سرعت و کندی و مصرف شارژ باتری بالا نداشته باشه. چون همچین چیزی غیر ممکنه.

موفق باشید

نظر

خبر مهم

آبديت 11.0.2 ارايه شد

منتظر فيدبك دوستان هستيم

نظر

نوشته اصلی توسط pezhmannn نمایش پست ها
                          خبر مهم

آبديت 11.0.2 ارايه شد

منتظر فيدبك دوستان هستيم
                          همون دیشب آپدیت زدم تا الان همه چی خوبه مشکلی خاصی هم ندیدم راضی هستم

نظر

مهم مصرف باتري هست كه بهينه شه

نظر

مشکلی خوشبختانه با باطری ندارم راضیم .

نظر

10.3.3 بسته شد

نظر

صبر کنید ..
                                X