اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پیشنهاد برای 5s

با سلام و وقت بخیر.
    بنده کاربر 5s هستم.
    روزی که ios7 را به 8 ارتقاع دادم به شدت پشیمان شدم و متاسفانه با بسته شدن ریستور مجبور شدم پیش به جلو برم. چون 5s مشکلات ش محسوس بود با اینکه روونی 7 رو نداشت.
    الآن هم ios10 هستم ولی مطمئنم از این بابت که حداقل 5s ایها نباید به 11 برن.
    همین الآن رو 10 هم کم مشکل باتری و کندی نداریم.
    پیشنهاد می کنم دوستانی که 5s دارند رو 10 بمونن و دیگه آپدیت نکنن و درگیر چیزای جدید 11 و ورژن های بالاتر در آینده نشن که سریعاً پشیمان خواهند شد.
    تا بلکه شاید خبری برسه آپدیتی مخصوص 5s بیاد

بالآخره نباید توقع داشته باشین که گوشیتون با 11 افت سرعت و کندی و مصرف شارژ باتری بالا نداشته باشه. چون همچین چیزی غیر ممکنه.

موفق باشید

نظر

واقعا ios11 افتضاحه
      توی تلگرام تموم نوشته های فارسی توهم تو هم شده و‌نمیدونمم چکارش کنم
      واقعا چرا خرابش کردن؟

نظر

من برای 5s آپدیت کردم اصلا خوشم نیومد...مصرف باتری خیلی زیاد شده با همون تنظیمات قبلی...به نظر من دوستانی که مدل های قبلیو دارن آپدیت نکنن

نظر

نوشته اصلی توسط emadd69
          سلام . دوستان ببخشید بحث خارج از موضوع میکنم .
          حقیقتا آپدیت 11 جالب نبود . من به 10.3.3 برگشتم . نمیدونم شاید 6 , 6s و 7 .... خوب باشه .
          اکثر اطلاعات رو برگردوندم فقط موند sms ها که هر کار کردم نتونستم برگردونم .

الان یه سوال خارج از موضوع دارم : چطور جلو آپدیت خودکار به ios11 رو بگیرم ؟ مثلا وقتی گوشی به اینترنت وصل هست به صورت خودکار به 11 آپدیت نشه ؟
          ممنون
          به پیام خصوصی تون مراجعه کنید یه پیام داده بودم
          اونجا می تونم بهتر راهنمایی کنم که موجب انحراف تاپیک نشه

نظر

روزه اول اپدیت کردم,
            داغی هنوز هست
            باتری هم بد نشده باشه به هیچ عنوان بهتر هم نشده!

نظر

دوستان کسی se رو اپ کرده

نظر

نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                دوستان کسی se رو اپ کرده
                نکن اگه نظره منو میخوای باتری خیلی بد شده!
                سرعتم خیلی کم ناچیز در لود دادن افت کرده

نظر

سلام منم ايپد پرو ٩.٧ اينچ دارم و وقتي يازده رو نصب كردم خيلي سريع باتري خالي ميكرد إز برنامه ها ميپريد بيرون و فولدرهاي بك گراند نوشته زيرشون حذف شده بود

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                    دوست عزیز یعنی آیفون 6 ظرفیت 16 حجم آزادش شده 14 گیگ؟!

خیر عزیزم. ظرفیت گوشی‌ ۶۴ گیگه. قبل از آپدیت ۷ تاش (شایدم ۹ گیگ!) خالی بود که بعد آپدیت شد ۱۴ تا!

نظر

سلام ،
                      روی آیپد پرو 10.5 فرمیور رو آپدیت کردم روز اولی که اومد و تا الان بجز باگهای خیلی کوچیک مثلا مشکل توی فولدر بندی آپ ها یا مشکل نه چندان مهم سافاری مشکل دیگه ای نداشتم ، یوزیج هم برای من فرق محسوسی نداشتا که بخوام بگم باطری افت کرده .
                      ولی .
                      امروز 7+ رو آپدیت کردم و متاسفانه زیاد راضی نیستم و تا شب برمیگردم به 10.3.3 مشکلاتی که به نظرم تا الان بوده و باعث میشه که دانگرید کنم ایناس : باطری به طور محسوس تری به نسب آیپد داشته ، در کل خود فریمر بدون باگ بود ولی اپ هایی که در حال حاضر دارم استفاده میکنم مثل مثلا تلگرام انگار برای ios11 آپتیمایز نشدن و در حین استفاده ازشون به شدت گوشی داغ میکنه و تقریبا نمیشه ازش استفاده کرد . نمیدونم که این دقیق برای فریمر هست سا اپ هایی که استفاده میکنم ولی حداقل فعلا برای من منطقی نبوده که بخوام از این فریمور استفاده کنم (برای گوشی).

نظر

باسلام خدمت دوستان عزيز
                        اين اولين پست من هست
                        .....
                        خوب اينجانب فريمور ١١ رو دان كردم از طريق آيتيونز وبا گرفتن كليد شيفت ريستور كامل كردم تا ios 11 تميز نصب بشه ،
                        بعد از نصب ios 11 واستفاده حدود ٤ روز مشكل باتري ندارم كه هيچ بلكه به نظرم باتري بهتر هم شده ،سرعت گوشي هم كه فوق الاده شده..
                        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-10-2017, 06:02 PM

نظر

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

نوشته اصلی توسط pezhmannn نمایش پست ها
                          باسلام خدمت دوستان عزيز
                          اين اولين پست من هست
                          .....
                          خوب اينجانب فريمور ١١ رو دان كردم از طريق آيتيونز وبا گرفتن كليد شيفت ريستور كامل كردم تا ios 11 تميز نصب بشه ،
                          بعد از نصب ios 11 واستفاده حدود ٤ روز مشكل باتري ندارم كه هيچ بلكه به نظرم باتري بهتر هم شده ،سرعت گوشي هم كه فوق الاده شده..
                          .
                          دوست عزیز بنده شخصن به شما خوش آمد میگم خب شما عضو جدید هستید و از اوضاع سابق و فعلی این انجمن خبر ندارید اینجا به قدری خلوت و سوت و کور شده که فکر نکنم کسی حاضر باشه حتی برای این جور کارها و ترول و مسخره بازی اینجا وقت بذاره ! اعضای اصلی و کارشناس ها هم کم سر می زنن خیلی ها هم که کلن رفتن
                          اینکه iOS 11 برای شما خوب بوده رو تبریک می گم! ما که بد اپل رو نمی خواهیم
                          اما نکته ای که درباره ی تفاوت ریستور و ota گفتید همیشه درست نیست در واقع راه حل آخر ریستور هست و تجربه ثابت کرده اگه مشکلی وجود داشته خیلی ota و ریستور تفاوت نداره (و مزیت اصلی هم اینه که بشه راحت ota آپدیت کرد) توی یوتوب هم می بینید که کلی ویدئو گذاشتن و از مشکلات iOS 11 گفتن البته طبیعی هست تا حدودی، همیشه iOS جدید اوایل مشکل داره و با آپدیت ها خوب میشه بحث فقط iOS 11 نیست تقریبن این مشکلات برای همه ی iOS ها در ابتدا بوده اما این که می بینید بحث سر این قضیه گاهی اوقات با ناراحتی و تأکید کاربران همراه هست علتش فقط یک چیزه! محدودیت مسخره دانگرید! در واقع کاربران فرصت زیادی ندارن برای تصمیم گیری و اگه شما از iOS جدید ناراضی باشی ممکنه راهی دیگه نداشته باشی! وگرنه اگه این مشکل دانگرید نبود و به عنوان مثال همیشه امکان دانگرید به آخرین ورژن iOS های موجود برای دیوایس بود این دلخوری ها از اپل هم به وجود نمی اومد
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-10-2017, 06:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pezhmannn نمایش پست ها
                            باسلام خدمت دوستان عزيز
                            اين اولين پست من هست
                            .....
                            سلام دوست عزیز، خیلی خوش اومدید به انجمن...

آقا بابک درست فرمودند، اینجا انقدر سوت و کور شده که دوستانی هم که هستند و کامنت میذارند، کسی اهل ترول و اسپم و این چیزا نیست، پس قسمت اول فرمایشات شما اشتباهه!
                            درمورد بخش دوم صحبت هاتون هم عرض کنم خدمتتون که خود من هم ریستور کردم و کاملاً تر و تمیز آپدیت کردم. حتیی باتری رو هم ماهی یک بار کالیبره میکنم! اگه یه سرچی تو نت و فروم ها و سایت های انگلیسی زبان داشته باشید، متوجه میشید که مورد مصرف بالای باتری، یه مورد شایعی هست و همه منتظر آپدیت های بعدی هستیم که این نقص برطرف بشه. البته کاملاً طبیعیه، همیشه آپدیت های بزرگ، مشکلات خاص خودشون رو دارند و به مرور، این مشکلات، با گزارش کاربران و فیدبک هایی که اپل میگیره، برطرف میشه.
                            لگ و کندی و مشکل باتری و...، تو هر آی دیوایسی میتونه متفاوت باشه که این بستگی به نوع سخت افزار اون دیوایس داره...
                            همچنان شاهد مشکلاتی هستیم که امیدوارم هرچه زودتر با ارائه آپدیت های بعدی، برطرف بشه.

موفق باشید...
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-10-2017, 06:03 PM

نظر

دوستانی که احیانا برگشتن مثل خود من
                              هر کاری میکنم ابدیت خودکار انجام میده به ١١
                              بسرعت ها
                              یعنی وقتی دیوایس روشن میشه و وای فای وصل شروع میکنه
                              هر دفعه پاک میکنم و تنظیمات هم همه غیر فعال بازم هر دفعه شروع میکنه به ابدیت

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

یادش بخیر چند سال پیش 4sداشتم ios7تازه اومده بود خیلی این تایپیکا شلوغ بود چند ماه بعدشم جیلبریک اومد غول غوله بود الان کاربرا خیلی کمتر شده ولی من فعلا عجله به اپدیت ندارم رو همین ده میمونم تا چند تا ورژن بیاد باگاش برطرف شه

نظر

صبر کنید ..
                                X