اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و راهكارهای آن | iOS7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منظور دوستان از مشكل اكتيو نشدن با شماره هاي همراه اول ه

نظر

كسي نميدونه مشكل من چه جوري حل ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

وقتی یه عکسی رو فول اسکرین میخوای ببینی تو حالت افقی چرا ساعت و آنتن و باطری رو رو عکس نشون میده!؟ این باگه یا یه حسنه که تاحالا یه فکری به حالش نکردن؟

نظر

نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
          وقتی یه عکسی رو فول اسکرین میخوای ببینی تو حالت افقی چرا ساعت و آنتن و باطری رو رو عکس نشون میده!؟ این باگه یا یه حسنه که تاحالا یه فکری به حالش نکردن؟
          هیچکدوم، نه باگ هست نه حسن. شما یک بار انگشت تون رو روی صفحه بزنید، تمامی موارد مزاحم محو شده و فقط میتونید عکس رو ببینید

نظر

نوشته اصلی توسط me.de نمایش پست ها
            هیچکدوم، نه باگ هست نه حسن. شما یک بار انگشت تون رو روی صفحه بزنید، تمامی موارد مزاحم محو شده و فقط میتونید عکس رو ببینید
            دوست عزیز این یک باگ هست اگه یه خرده دقت کنی متوجه میشی . امان از این باگ های ios 7
            اخیرا من هم متوجه چنین مشکلی شدم که روی ایفون ۴علامت باتری و انتن به صورت نوشته های سیاه بالای عکس باقی میماند
            ویرایش توسط forsmile : https://i-phone.ir/forums/member/49672-forsmile در ساعت 28-12-2013, 03:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
              دوست عزیز این یک باگ هست اگه یه خرده دقت کنی متوجه میشی . امان از این باگ های ios 7
              اخیرا من هم متوجه چنین مشکلی شدم که روی ایفون ۴علامت باتری و انتن به صورت نوشته های سیاه بالای عکس باقی میماند
              من تو آیفون 5 همچین مشکلی رو ندارم اصلا

نظر

به نظرم بد ترین باگ و اشکال هنگام فعال کردن Increase Contrast پیش میاد که در هنگام اجرای برخی از اپپلیکیشنها و بازیها لگ ایجاد میکنه اگر هم غیر فعالش کنیم ترانسپرنت منوها و... از بین میره و زشت میشه .
                به نظرم باید یک گزینه مجزا برای فقط غیر فعال کردن افکت پارالکس هم بگذارند چون با فعال کردن reduce Motion همه افکتها و انیمیشنها حذف میشوند .
                ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 28-12-2013, 09:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط me.de نمایش پست ها
                  من تو آیفون 5 همچین مشکلی رو ندارم اصلا
                  اين مشكلو مثل اينكه كسايي كه idevice شونو جيلبرك كردند دارند !! شما جيلبرك كرديد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                    برای من یک باگ وحشتناک داره انوم اینه که وقتی به عنوان مثال میخوای بدونی ساعت چنده دکمه ی پاور رو یکبار میزنی بعد بعضی موقع ها وقتی دوباره نمیزنی که استندبای بشه (که صفحه خاموش بشه) صفحه خاموش نمیشه بعد برمیگردی میبینی که حسابی از شارژ باتریت کم شده.
                    کسی این مشکلو داره؟ (تماما منظور من لاک اسکرین هست نه هوم اسکرین)

نظر

نوشته اصلی توسط mamrezo نمایش پست ها
                      سلام
                      برای من یک باگ وحشتناک داره انوم اینه که وقتی به عنوان مثال میخوای بدونی ساعت چنده دکمه ی پاور رو یکبار میزنی بعد بعضی موقع ها وقتی دوباره نمیزنی که استندبای بشه (که صفحه خاموش بشه) صفحه خاموش نمیشه بعد برمیگردی میبینی که حسابی از شارژ باتریت کم شده.
                      مطمئنی که گزینه Auto lock روی یک دقیقه ست شده چون من این اشکال را به هیچ عنوان نداشته و ندارم .( 5s )

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                        مطمئنی که گزینه Auto lock روی یک دقیقه ست شده چون من این اشکال را به هیچ عنوان نداشته و ندارم .( 5s )
                        من منظورم Auto lock نیست اون رو که رو ۱ دقیقه تنظیم کردم منظور من موقعی که گوشی لاک هست و فقط شما برای دیدن ساعت یا هشداری کلید پاور رو میزنی بعد مجددا خاموش نمیکنی.
                        معمولا زمانی این اتفاق میوفته که هرچی کنترل سنتر رو swip up میکنم ظاهر نمیشه (انیم یه مشکل دیگشه)

نظر

سلام دوستان من نميدونم ايم مشكلي كه من دارم باگ هست يا نه اما چون ظاهرش شبيه يك باگ بود اينجا مطرح ميكنم
                          من يه 4 اس مشكي پارت نامبر lla رو ريستور كردم رو 7.0.4 همه چيز ظاهر سالم بود تا اينكه متوجه شدم بجز صداي زنگ گوشي هيچ كدوم از صدا هاي گوشي كار نميكنه و كليد هاي ولوم هم از كار افتاده حدود 2 ساعت يعد درست شد اما بازم خراب شد و اين داستان الان يه هفنه هست ادامه داره كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟؟؟

نظر

سلام
                            من منظورم Auto lock نیست اون رو که رو ۱ دقیقه تنظیم کردم منظور من موقعی که گوشی لاک هست و فقط شما برای دیدن ساعت یا هشداری کلید پاور رو میزنی بعد مجددا خاموش نمیکنی.
                            معمولا زمانی این اتفاق میوفته که هرچی کنترل سنتر رو swip up میکنم ظاهر نمیشه (انیم یه مشکل دیگشه)
                            شما دستگاه خوتون رو جيلبريك كرديد؟ اين اتفاق معمولا براي گوشي هاي معمولي (جيلبريك نشده) نمي افته!

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
                            سلام دوستان من نميدونم ايم مشكلي كه من دارم باگ هست يا نه اما چون ظاهرش شبيه يك باگ بود اينجا مطرح ميكنم
                            من يه 4 اس مشكي پارت نامبر lla رو ريستور كردم رو 7.0.4 همه چيز ظاهر سالم بود تا اينكه متوجه شدم بجز صداي زنگ گوشي هيچ كدوم از صدا هاي گوشي كار نميكنه و كليد هاي ولوم هم از كار افتاده حدود 2 ساعت يعد درست شد اما بازم خراب شد و اين داستان الان يه هفنه هست ادامه داره كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟؟؟

احتمال اينكه مشكلتون سخت افزاري باشه هست. بهترين راه حل و تست اين موضوع اينه كه يك بار بك آپ از كل سيستم تون بگيريد و بعد ريست كنيد و بك آپ بر نگردونيد!
                            يك روزي با اين حالت بگذرونيد ببينيد مشكل حل مي شود يا خير!

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
                              به این قسمت فکرنکنم مربوط باشه
                              اما رستور کنین
                              بکاپ رو ریستور نکنین به هیچ وجه و تست کنین!

ارسال شده از سوی آیفون بوسیله نرم افزار بررسی و جستجوی انجمن های تپ تاک پارسی

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                                شما دستگاه خوتون رو جيلبريك كرديد؟ اين اتفاق معمولا براي گوشي هاي معمولي (جيلبريك نشده) نمي افته!
                                نه من جیلبریک نکردم با تمام ورژن های ۷ هم همین مشکل رو داره آیفون ۵

نظر

صبر کنید ..
                                X