اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تماس تلفنی به وسیله آیپد 3G توسط Phone it

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کسی هست برای منم ثبت نام کنه؟
    هزینه اش هم کارت به کارت می کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام
      امیدوارم همه واسه پستم تحسینم کنن. امیدوارم کار همه حل شه. اول این که مدیران محترم من قصد تبلیغ به هیچ عنوان ندارم. این یه سایت شما میتونین ازش ویزا کارت یا مستر کارت مجازی بخرین. یعنی مثلا واسه یه کارت 5 دلاری 15 هزار تومان میدین اما شما رو به عنوان یه شهروند آمریکایی میشناسونه و راحت میتونین خرید کنین. واسه بعضی ها شاید ارزش داشته باشه که نخوان منت کسی رو بکش حتی اگه 10 هزار تومان اضافی میدن

کارت های اعتباری - ویزا کارت - مستر کارت

توجه کنین از این سایت ها خیلی هست به دو صورت هستن صدور کارت فیزیکی (قابل شارژ) و کارت مجازی (غیر قابل شارژ)

نظر

رو ایپد 2 هم کار میده ؟ (جیلبریک نشده ) از سیم کارت برای تماس و اس ام اس استفاده میشه ؟

نظر

خبری از کرک نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alibeckinsale نمایش پست ها
            سلام
            امیدوارم همه واسه پستم تحسینم کنن. امیدوارم کار همه حل شه. اول این که مدیران محترم من قصد تبلیغ به هیچ عنوان ندارم. این یه سایت شما میتونین ازش ویزا کارت یا مستر کارت مجازی بخرین. یعنی مثلا واسه یه کارت 5 دلاری 15 هزار تومان میدین اما شما رو به عنوان یه شهروند آمریکایی میشناسونه و راحت میتونین خرید کنین. واسه بعضی ها شاید ارزش داشته باشه که نخوان منت کسی رو بکش حتی اگه 10 هزار تومان اضافی میدن

کارت های اعتباری - ویزا کارت - مستر کارت

توجه کنین از این سایت ها خیلی هست به دو صورت هستن صدور کارت فیزیکی (قابل شارژ) و کارت مجازی (غیر قابل شارژ)
            ممنون ولی من فعلا وقت این کارا رو ندارم... ؛)
            اگه کسی میتونه کمک کنه بگه تا من سریال دستگاهمو پ.خ. کنم…
            ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 25-06-2011, 04:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
              ممنون ولی من فعلا وقت این کارا رو ندارم... ؛)
              ببخشید وقت واسه چی ؟؟؟؟ این پست از شما خواسته کاری بکنی؟

نظر

دوستان مصرف باطري چطوره وقتي اين برنامه رو نصب داريد. ميگن خيلي زود باطري تمام ميشه

نظر

یکی از دوستان لطف کنه در باره باطری اطلاع رسانی کند؟

نظر

با سلام به همگی بالاخره منم اکتیو کردم و برنامه بخوبی کار میکنه . یه نکته که جالب بود این بود که برنامه رو که نصب کردم قبل از اکتیو یه برنامه بود بعد که اکتیو شد با یه سیستم دیگه , با ایپد وارد برنامه که شدم خودش فهمیده بود اکتیو شده و گفت دستگاه و ریبوت کن جالبیش اینجاس بعد از ریبوت (البته زیاد طول کشید بار اول لود شه ) دستگاه که بالا اومد یه برنامه(phoneitipad) به 2 تا برنامه که ایکی phone و messages تبدیل شد
                    call به خوبی کار میکنه و مسیج هم مثل ماله ایفونه .امروز iphone deliveri روش نصب کردم ,نصب شد ولی کار نکرد .
                    برای من که از شب تا صبح حدود 1 درصد از باطری استفاده کرد. در کل به نظرم اگر این برنامه روش نصب شده باشه و انتن داشته باشین چه تو دستگاه سیم نباشه فرقه زیادی متوجه نمیشین تو مصرف باطری البته من زنگ خور نداشتم به اون صورت فقط 5 دقیقه به عنوان تست مکالمه داشتم هم خودم تماس گرفتم هم به من زنگ زدن و sms هم که کلا مشکلی نداره به جز دلیوری .
                    و نکته بعدی اینکه دیگه میتونین راحت شاژ و وارد کنید البته من هنوز مثل قبل از طریق خود سایت ایرانسل شارژ میخرم و خودش اضافه میشه .
                    امروز هنزفری بلوتوث جبرا رو روش تست کردم بلوتوث ایپد پیداش کرد ولی نمیتونه باهاش کانکت شه پیغامی میده به این معنا دستگاه هماهنگ نیست و چک کنید که روشن باشه
                    فقط یه سوال این هم مثل ایفون یه جای اسم شماره نشون میده ؟ و باید برنامه call...رو برای نشون دادن نام تماس گیرنده از سیدیا نصب کنیم ؟ این و هنوز تست نکردم
                    ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 26-06-2011, 03:09 AM

نظر

با تشکر از شما
                      خیلی خوبه که مصرف باطری زیاد تغییر نکرده!
                      میشود لطف کنید بگید چقدر برای این برنامه 20 دلاری پرداخت کردید؟ (اگر خودتون کارت نداشتین)
                      با تشکر

نظر

من هنوز نفهميدم چطور شارژ وارد كنم براي آيپدم.سيمكارنم ايرانسل هستش

نظر

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                          من هنوز نفهميدم چطور شارژ وارد كنم براي آيپدم.سيمكارنم ايرانسل هستش
                          شما روی ایپد 2 این رو تست میکنید ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                            شما روی ایپد 2 این رو تست میکنید ؟؟؟
                            آره آيپد 2 دارم سيمكارتم شارژ نداره ميخوام شارژ بشه كه بعد از اينترنتش استفاده كنم

نظر

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                              آره آيپد 2 دارم سيمكارتم شارژ نداره ميخوام شارژ بشه كه بعد از اينترنتش استفاده كنم
                              یا از طریق اینترنت و یا از طریق گوشی دیگه می تونید شارژ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                                یا از طریق اینترنت و یا از طریق گوشی دیگه می تونید شارژ کنید
                                از طريق گوشي بلدم ميخوام بدون درآوردن سيم كارتم شارژش كنم رو آيپد2

نظر

صبر کنید ..
                                X