اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تماس تلفنی به وسیله آیپد 3G توسط Phone it

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sini نمایش پست ها
    لطفا کرک شده ی این برنامه رو بزارید
    هنوز کرک این برنامه نیومده

نظر

• چطور میتونم apn رو ریست کنم در صورتی که حتی با wifi هم نمیتونم به اینترنت وصل شم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghsaeed نمایش پست ها
        چطور میتونم apn رو ریست کنم در صورتی که حتی با wifi هم نمیتونم به اینترنت وصل شم؟
        از بخش settings/general/rest باید reset network settings رو بزنی

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
          از بخش settings/general/rest باید reset network settings رو بزنی
          این کار رو هم قبلا کردم ولی بازم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ghsaeed نمایش پست ها
            این کار رو هم قبلا کردم ولی بازم نشد
            خوب میتونید برای وایرلس network خودتون رو forgot کنید بعد دوباره وصل شید

---
            - Sent from my iPad2 (4.3.3) using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sini نمایش پست ها
              لطفا کرک شده ی این برنامه رو بزارید
              کرک این برنامه هرگز کار نخواهد کرد چرا ؟؟

چون نصبش که رایگانه میمونه اکتیو کردن

من واسه یکی از دوستان خریدم موقع خرید باید سریال دستگاه رو بهشون بدید تا اکتیو کنند

پس فک نمیکنم کرکی در کار باشه

نظر

• سلام کسی هست راهنمایی کنه چطور میشه این برنامه رو خرید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                  سلام کسی هست راهنمایی کنه چطور میشه این برنامه رو خرید
                  برای خرید با iEdris تماس داشته باشید

نظر

• لطفا" اگر این برنامه واسه ایپد2 اپدیت شد تو همین پست اطلاع رسانی کنید..

نظر

• گروه سازنده برنامه ادعا کردن که سخت در حال کار بر روی نسخه جدید این برنامه میباشند
                      و مهم ترین قابلیت آن سازگاری با ایپد۲ میباشد

نظر

• دوستان
                        من هم روی Ipad 1 نصب کردم.ولی روی Call که می زنم هیچ عکس العملی نشون می ده.چرا؟

نظر

• من همه پست های این تاپیک رو خوندم. لطفا دوستان در مورد سوالات من نظر و تجربه شخصی خودشون رو بدن.
                          در مورد اینکه فقط با آیپد 1 ورژن 4.3.3 کار میکنه که حرفی نیست ولی:
                          ظاهرا برنامه با jailbreakme 3.0 مشکل داره و باید مثلا با redsn0w-0.9.9b1 جیل بشه. درسته؟؟
                          مشکل APN با Unlockit - APN Changer for your iPhone حل میشه ؟ (البته اگه پیش بیاد)
                          برای اکتیو شدن باید به اینترنت متصل بود دیگه مگه نه؟؟ (آیا لازم هست چیز پی ان متص باشه برای دریافت اکتیو شدن)
                          اول بخریم برنامه رو بعد نصب کنیم فرق خاصی با اینکه اول نصب بشه بعد اکتیو داره؟؟
                          ممنون.
                          ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 21-09-2011, 10:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                            من همه پست های این تاپیک رو خوندم. لطفا دوستان در مورد سوالات من نظر و تجربه شخصی خودشون رو بدن.
                            در مورد اینکه فقط با آیپد 1 ورژن 4.3.3 کار میکنه که حرفی نیست ولی:
                            ظاهرا برنامه با jailbreakme 3.0 مشکل داره و باید مثلا با redsn0w-0.9.9b1 جیل بشه. درسته؟؟
                            مشکل APN با Unlockit - APN Changer for your iPhone حل میشه ؟ (البته اگه پیش بیاد)
                            برای اکتیو شدن باید به اینترنت متصل بود دیگه مگه نه؟؟ (آیا لازم هست چیز پی ان متص باشه برای دریافت اکتیو شدن)
                            اول بخریم برنامه رو بعد نصب کنیم فرق خاصی با اینکه اول نصب بشه بعد اکتیو داره؟؟
                            ممنون.
                            من روی ۴.۳.۳ نصب دارم بدون هیچ مشکلی کار میکنه البته من با redsnow جیل کردم. فرقی نمیکنه اول بخری یا اول نصب کنی. ولی اول نصب کنی خودش راهنمایی میکنی چطوری بخری. کلا خیلی چیز خوبیه. Setting کاملا شبیه ایفون میشه که خیلی بهتره. به چیز پی ان هم احتیاجی نداره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط rebirth نمایش پست ها
                              دوستان
                              من هم روی ipad 1 نصب کردم.ولی روی call که می زنم هیچ عکس العملی نشون می ده.چرا؟
                              مشکل از فریمور است
                              مجدد با یک فریمور دیگه ریستور کن

نظر

• بچه ها کسی هست که قبلا خریده باشه و بعد رو ios 5 تست کرده باشه ببینه جواب میده یا نه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X