اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ارسال فرامین اپراتور با iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    تو اپ استور نیست
    ایا با خرید از زرین بال می شه تو چند گوشی ریخت؟
    تو سیدیا می باشد.
    خیر

نظر

با سلام خدمت شما آقای شفایی عزیز....میخواستم بدونم آیا تمام این برنامه ها یعنی : تقویم شمسی+کیبورد فارسی+فرمانده اپراتور+دیکشنری لتوس (بخصوص تقویم شمسی) روی آیپد نیو جواب میده؟

نظر

ضمن تقدیر و تشکر از علیرضا عزیز ،خوشحالی و مسرت من بابت خرید و نصب این برنامه فوق العاده و کاربردی خیلی دوام نیاورد و مجبور شدم به علت مصرف بالای باطری ،این برنامه رو پاک کنم.امیدوارم در اپدیت های بعدی این مشکل حل گردد.در ضمن می خواستم بدونم دوستان دیگر هم مشکل من رو داشتند یا خیر؟(در ایپد2 که مصرف باطری تقریبا دو برابر بود)

نظر

برادر ما که تقویم شمسی رو قبلا خریدیم چی؟با ایپد قبلی من چطوری تخفیف بگیرم میخواستم الان بگیرم دیدم برامون تخفیف داره اما میخوام انلاین واریز کنم

نظر

با تشکر از برنامه نویسان این پروژه که واقعا قدم بزرگی در رفع این نقیصه در دستگاه های آیپد رو انجام داده اند
            یه پیشنهاد هم داشتم
            اگر امکانش باشه در بسته هایه خدماتی که برای اپراتور ها در برنامه قرار داده شده مبالغ اونها هم گنجونده بشه فکر کنم بهتر و کامل تر باشه
            این مشکل رو من به شخصه باهاش درگیر بودم و به طور مثال اطلاع نداشتم که بسته 2 گیگی چقدر اعتبار نیاز داره که در سیم باشه تا این اعتبار بسته فعال بشه ؟؟؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hadi3at نمایش پست ها
              با تشکر از برنامه نویسان این پروژه که واقعا قدم بزرگی در رفع این نقیصه در دستگاه های آیپد رو انجام داده اند
              یه پیشنهاد هم داشتم
              اگر امکانش باشه در بسته هایه خدماتی که برای اپراتور ها در برنامه قرار داده شده مبالغ اونها هم گنجونده بشه فکر کنم بهتر و کامل تر باشه
              این مشکل رو من به شخصه باهاش درگیر بودم و به طور مثال اطلاع نداشتم که بسته 2 گیگی چقدر اعتبار نیاز داره که در سیم باشه تا این اعتبار بسته فعال بشه ؟؟؟

ممنون

ممنون از پیشنهاد خوبتون
              فقط اگه امکانش هست جدول مربوط به قیمت ها رو واسه برای بنده پیام کنید چون واقعا فهمیدن قیمت هاشو نمیدونم به چه شکله

نظر

سلام.
                دوستان Swirly sms برای نیو آیپد آپدیت نشد؟
                اگه نشده کی مشخص میشه که آپدیت جدید میاد؟ اصلا آپدیت میشه یا نه؟
                ویرایش توسط spreadboy : https://i-phone.ir/forums/member/96964-spreadboy در ساعت 05-09-2012, 03:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط spreadboy نمایش پست ها
                  سلام.
                  دوستان Swirly sms برای نیو آیپد آپدیت نشد؟
                  اگه نشده کی مشخص میشه که آپدیت جدید میاد؟ اصلا آپدیت میشه یا نه؟
                  خیر نشده
                  مشخص هم نیست

نظر

خوب بنده هموالان برنامه رو خریدم
                    اولا که برای خودم متاسفم که باز هم هیچ جوابی برای سوالم که تو تاپیک پرسیدم پیدا نکردم

بنده قبلا هم با ایپد دیگه برنامه های دیگشون رو خریداری کرده بودم اما تخفیفی برام قاعل نشدن!تو تاپیک هم جوابی ندادن!
                    حالا
                    این تصاویر رو گذاشتم که ایرادات برنامه هست
                    مخصوصا تو قسمت ستینگ!
                    امکان رفعش هست؟؟؟

نظر

الان مشکل چیه دقیقا؟

نظر

این برنامه با Ipad new 4g سازگاره؟

نظر

این برنامه با Ipad new 4g سازگاره؟
                          بله . سازگار می باشد.

نظر

دوستان من این برنامه رو خریدم.
                            اما الان که تو سیدیا سورس رو add میکنم هیچ برنامهای توی سورس نیست. چه کنم؟

نظر

دوستان من این برنامه رو خریدم.
                              اما الان که تو سیدیا سورس رو add میکنم هیچ برنامهای توی سورس نیست. چه کنم؟
                              یکبار دیگر سیدیا را ریفرش کنید.

نظر

سلام برنامه خریداری شد:ی خیلی هم خوب کار میکنه روی آیپد سه! با تشکر از سازنده برنامه منتظر برنامه ارسال و دریافت اس هم می*مونیم*:پی

نظر

صبر کنید ..
                                X