اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ایی عالی برای ادیت متن در ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این همون Swipe Cursor هست که با اومدن iOS5 از کار افتاد. فقط فکر کنم این شیف+سلکت رو نداشت اون.

نظر

نوشته اصلی توسط mkomasi نمایش پست ها
      دوستان توي كيبورد فارسي براي انتخاب متن دكمه شيفت نداره چه كار بايد كرد؟ كسي چيزي ميدونه؟
      تو فارسی فقط امکان جابجا کردن مکان نما هست، نه سلکشن. و همینش هم خیلی خوبه!

نظر

نوشته اصلی توسط mkomasi نمایش پست ها
        دوستان توي كيبورد فارسي براي انتخاب متن دكمه شيفت نداره چه كار بايد كرد؟ كسي چيزي ميدونه؟
        من کیبرد رو انگلیسی میکنم و شیفت رو میگیرم. متن فارسی به راحتی سلکت میشه.

نظر

چه تو فارسی و چه تو انگلیسی جهت حرکت Cursor برعکس جهت Swipe کردنه!! البته عادت کردم بهش

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

یک اشکال دیگرش هم اینه که در لاتین شما نمیتونی همزمان شیف رو بگیری و حروف بزرگ بزنی!

نظر

اینقدر تعریف میکنید آدم وسوسه میشه
              من جیلبریک نیستم نامردا

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                من جیلبریک نیستم نامردا
                دوست ازیز، فقط وقتی نصبش کنی می فهمی معنی تایپ راحت و سریع رو و لذت می بری..
                دلت بسوزه

نظر

نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                  من جیلبریک نیستم نامردا
                  دیر نشده مصطفی جان، جلوی ضرر رو هر جا بگیری میشه سود! با ما باش که محفلمون بی ریاست! نه کسی به کسی تهمت دزدی میزنه و نه اکانتمون میره زیر سوال. از هفت دولت آزادیم.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                    دیر نشده مصطفی جان، جلوی ضرر رو هر جا بگیری میشه سود! با ما باش که محفلمون بی ریاست! نه کسی به کسی تهمت دزدی میزنه و نه اکانتمون میره زیر سوال. از هفت دولت آزادیم.
                    شما چه دلگیر شدید از اون قضیه

جیلیبریک یه سری بدی ها داره که اول از همش مصرف باطری و کند شدن محسوس هست .
                    مجبور نبودم منم جیلیبریک نمیکردم ، که این اجبار از روی کمبود های گوشیه

نظر

شرمنده وسط بحثتون، دلگیر نشدم . دلنگران شدم ! فکر کنید من برای درست کردن یه اکانت امروز از اول برای یه بنده خدا ایمیل ساختم و الی آخر تا درست شد ، وقت و فکر و آخرشم آدم باید ببینه کی و کجا یه تهمت این چنینی به آدم بزنن!!

صدا بزن تا هستی بپا خیزد.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                        نه نجاتیان عزیز
                        الان که ۸۰۰ دلار اپ شاخ خریدم دیگه ارزش استرس جیلبریک اومدن و ارور ۳۱۹۴ و کندی و .... رو نداره
                        همین فیلمش رو دیدم باحال بود

نظر

ورژن جدید این برنامه (۱-۱.۰.۱) با امکان استفاده در وب (سافاری) و اپلیکیشنِ ایمیل و ... ریلیز شد. دوستان آپدیت کنند!
                          ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 08-05-2012, 02:04 AM

نظر

آقای موسوی شما با این عرضه کننده قرارداد بستید! ماشالا از همه زودتر اخبار آپدیت رو می گید..
                            دست شما درد نکنه بابت اطلاع رسانی.

نظر

مشکلی هم که برای نوشتن حروف ثانویه داشت برطرف شده

نظر

مشکل نگه داشتن شیفت برای حروف بزرگ در لاتین هنوز حل نشده. البته اینجور که داره پیش میره اون هم
                                خیلی زود حل میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X