اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاسخ تماس های دریافتی به شیوه جدید استایل notifaction در ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
    دوستان من ديروز وقتي ديدم اين برنامه روي سورس bigbos پوليه كركش رو از يه سورس ديگه نصب كردم اما كار نداد و كامل حذفش كردم اما در كمال تعجب وقتي اتفاقي گوشي زنگ خورد ديدم برنامه اجرا شد بعد رفتم تو پكيجهاي سايديا ديدم اين برنامه از سورس bigbos بطور كامل نصب شده هست حالا اينكه من تا حالا اصلا از سايديا خريد هم نكردم !!!!!!!!!!!
    کرک این برنامه به این صورته که وقتی نصبش میکنی دو تا callbar توی قسمت برنامه های نصب شده سایدیا ظاهر میشه یکی از bigboss و دیگری از اون سورسی که نصبش کردید حالا اگه شما وقتی callbar اون سورس رو حذف کنید مال bigboss هنوز باقیه و کار میده البته تا قبل از اپدیت/.موفق باشید

نظر

باسلام :
      عالی بود من نصبش کردم و بخوبی جواب میده

نظر

رو ۴.۳.۳ از سورس رضا نصب کردم ایراد داد گوشی Safe mode شد احتمالا از گوشی من بوده چود یه چند تا بلا سر فریمور اومده.پس این برنامه حساس ه.

نظر

واسه من که تو ios 5 کار نمی کنه...
          نصب شده ولی اتفاقی نمیفته وقتی زنگ میخوره

ادیت :
          بعد ریبوت یه بار ری اسپرینگ کردم ردیف شد .
          ولی وقتی جواب میدم میره تو سیف مد !
          پیشنهاد می کنم فعلا نصب نکنید .
          ویرایش توسط Nav ! D- : https://i-phone.ir/forums/member/76475-nav-d در ساعت 04-11-2011, 04:31 PM

نظر

سلام دوستان
            من از سورس هایی که کرک کردن نصب کردم یا کار نمی کنه و یا یک خط درمیان کار می کنه ولی از بیگ باس نصب کردم و خریدمش 3.99$ به خوبی و بدون هیچ مشکلی داره عالی کار می کنه

نظر

من از سورس insanelyi نصبش کردم که همزمان باذ اون واسه سورس bigboos هم تیک خورده رو ios 5 . عالی داره کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
              X