اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برترین و پرکاربردترین نرم افزار های Cydia در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بستگی داره چند تا شماره رو بخواهید کپی کنید حدودا ۲۵۰ تا رو می تونید.
    اول emtpy sim رو بزنید بعد اون گزینه write to sim رو بزنید تا کلا سیم کارت پاک بشه (وقتی همه شماره ها روی آیفون هست)
    مرحله بعدی copy iphone to sim رو اول بزنید و بعد write to sim.

نظر

سلام دوستان لطفا یک سرور معرفی کنید که بشه ازش ifarsi رو دانلود کرد بجز appersian.cam/cydia
      بعد من بعضی سرور هارو تو سیدیا اد میکنم و یکسری فایل دانلود میکنه ولی اخر سر سرور رو نمیاره موضو و راه حل چیه ؟
      دیگه یه برنامه معرفی میکنم بیشتر به درد فریمر های ۳ می خوره proswitcher (یجور مولتی تسکینگه که بیشتر برنامه ها رو میتونه براتون نگه داره خیلی خوب کار می کنه و تا حالا فقط سیدیا رو نمی تونه نگه داره ) اگه قبلا معرفی شده بو ببخشید وقت خوندن کل تایپک رو نداشتم

نظر

این ifarsi رو نشنیدم چه کار می کنه؟

نظر

فارسی ساز کامل برای ایفونه.
          رضا جان در باره مشکلی که گفتم هم توضیح بده لطفا!

۱- برنامه app backup سرور ...mobile4per چه طوره برای تغییر فریمور طوری که برنامه ها نپره بدرد میخوره؟
          ۲- فال هایی رو که safari downloader دانلود می کنه کجا میریزه ؟
          ۳- یک برنامه برای دیدن فیلم های دایو ایکس بازیرنویس معرفی کنید لطفا (به جز yxflash ) ! 

نظر

حالا می گردم پیداش کردم اضافش می کنم روی سورس ؛ app backup توضیحش اینجا هست:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread27768.html

نظر

رضا جان من این سوال رو از هرکی پرسیدم یجور جواب داده درستشو لطفا بگو:اگه ما یک ایپاد یا ایفون رو بک اپ بگیریم بعد ریستور کنیم برنامه ها می پره یا نه بعد این برنامه app backup بعد از ریستو می مونه یا باید دو باره نصبش کرد بعد هم اینکه اگه برنامه frash هیچ فایل فلشی رو در فریمور ۳.۱.۳ اجرا نکنه چیز طبیعی هست یا نه ودر اخر برنامه ای برای دیدن فیلم دایو ایکس با زیر نویس بجز yxflash چیزی مو جود هست یا نه ( سرعتش هم خوب باشه ) و فایل های دانلود شده با safari downloader کجا سیو می شود
              لطفا همه را توضیح دهید کامل و بی ابهام . ببخشید که این ها رو در این تایپک مطرح کردم و این همه سوال پیچت می کنم چون بقیه دوستان با ابهام توضیح میدن و همه این ها برای رفع ابهام است باز هم ممنون میشم که پایخ بدی! 
              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 04-01-2011, 10:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                رضا جان من این سوال رو از هرکی پرسیدم یجور جواب داده درستشو لطفا بگو:اگه ما یک ایپاد یا ایفون رو بک اپ بگیریم بعد ریستور کنیم برنامه ها می پره یا نه بعد این برنامه app backup بعد از ریستو می مونه یا باید دو باره نصبش کرد بعد هم اینکه اگه برنامه frash هیچ فایل فلشی رو در فریمور ۳.۱.۳ اجرا نکنه چیز طبیعی هست یا نه ودر اخر برنامه ای برای دیدن فیلم دایو ایکس با زیر نویس بجز yxflash چیزی مو جود هست یا نه ( سرعتش هم خوب باشه ) و فایل های دانلود شده با safari downloader کجا سیو می شود
                لطفا همه را توضیح دهید کامل و بی ابهام . ببخشید که این ها رو در این تایپک مطرح کردم و این همه سوال پیچت می کنم چون بقیه دوستان با ابهام توضیح میدن و همه این ها برای رفع ابهام است باز هم ممنون میشم که پایخ بدی! 
                کمک

نظر

۱.برنامه ها می پره ولی وقتی دوباره گوشی رو به itunes وصل کنید و به جای set up as a new iphone , گزینه restore from back up رو بزنید اطلاعات بر می گرده و برنامه ها رو هم سینک کنید برنامه ها هم بر می گرده.
                  ۲. این برنامه پاک میشه که باید دوباره جیلبرک و نصبش کنید.
                  ۳. طبیعیه کلا این برنامه خیلی خوب کار نمی کنه.
                  ۴.من برنامه ای بهتر از yxflash ندیدم ؛ البته VLC هم بد نیست.
                  ۵. فایل هاش میره به مسیر var/mobile/Downloads تا اونجایی که یادمه.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                    ۱.برنامه ها می پره ولی وقتی دوباره گوشی رو به itunes وصل کنید و به جای set up as a new iphone , گزینه restore from back up رو بزنید اطلاعات بر می گرده و برنامه ها رو هم سینک کنید برنامه ها هم بر می گرده.
                    ۲. این برنامه پاک میشه که باید دوباره جیلبرک و نصبش کنید.
                    ۳. طبیعیه کلا این برنامه خیلی خوب کار نمی کنه.
                    ۴.من برنامه ای بهتر از yxflash ندیدم ؛ البته VLC هم بد نیست.
                    ۵. فایل هاش میره به مسیر var/mobile/Downloads تا اونجایی که یادمه.
                    خیلی ممنون

نظر

سلام دوستان
                      این برنامه swilyMMS تو سیدیا فقط پولیش هست ، ازکجا میتونم مجانیشو بگیرم ؟

نظر

اینم لینک دریافت Air Sharing v2.3 واسه کسایی لازم دارن من با این برنامه سالهاست خاطره دارم ...
                        دانلود
                        کد رو بزن دانلود کن

نظر

Lock info

برنامه "lock info" در صورتيكه از GPRS استفاده ميكنين مناسبترين شكل و قيافه رو به Lock secreen شما خواهد داد كه ميتونيد از سورس sinfuliphonerepo كرك شدشو نصب كنيد.

نظر

برنامه ای هست برای آیفون 4 که قابلیت swype در مسیج رو اضافه کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                              برنامه ای هست برای آیفون 4 که قابلیت swype در مسیج رو اضافه کنه؟
                              اتفاقا من هم دنبال همچین برنامه ای می گردم...

نظر

سلام به همگی برای راه اندازی بلوتوث باید چی کار کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X