اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله هست. اما نه اونطوری که فکر کنی بشه باهاش نقاشی کرد نه
    اسمش هم androidlock xt هست

We ♥ U .☺

نظر

• برنامه برا تغيير چيدمان چي خوبه؟
      برنامه gridlock و springtomize رو نصب کن.

سلام
      ببخشید برنامه ایی هست که برای باز کرد گوشی با کشیدن شکل بر روی صفحه قفل باز بشه؟؟؟
      ممنونم
      شکل رو اطلاع ندارم ولی رنامه های زیر برای ادیت قفل هستند :

Android lock XT - iLock
      ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 21-10-2011, 01:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        این برنامه منظورشونه (فعلا امکان خریدش نیست )

آقا باز شد

حالا من چه طوری باید بخرمش ؟؟؟

نظر

• دوستان، برای محدود کردن تماسها، برنامه ای بهتر از iblacklist وجود داره؟

نظر

• سلام
            من برنامه تورنت منيجر torrenttrak ميخواستم
            اين برنامه توي سورس modmyi به قيمت ٢ دلار موجوده
            ممنون ميشم اگه كسي سورس رايگانش پيدا كنه 

نظر

• من یه برنامه کرک شده میخوام که اسم کسانی رو که زنگ میزنند رو بندازه
              ویرایش توسط fcperspolis : https://i-phone.ir/forums/member/18609-fcperspolis در ساعت 24-10-2011, 08:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط fcperspolis نمایش پست ها
                من یه برنامه کرک شده میخوام که اسم کسانی رو که زنگ میزنند رو بندازه
                برای حل مشکل فرمت و اسم کسایی که تو دفترچه تلفنت هست callerid-format fix رو نصب کن واگه میخوای نام رو بگه calltel رو بنصب/.موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
                  برای حل مشکل فرمت و اسم کسایی که تو دفترچه تلفنت هست callerid-format fix رو نصب کن واگه میخوای نام رو بگه calltel رو بنصب/.موفق باشی
                  سورس کرک شدنشون رو میشه بگید

نظر

سورس کرک شدنشون رو میشه بگید
                    اولی فری از bigboss وبجای دومی icallannounce را از ihacksrepo دان کن/.موفق باشی

نظر

• ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم من گوشیم چون 4.3.5 فقط باید سیدیا دانلود کنم؟؟الان بازی angry birds و fieldrunners رو از کدام سورس میتونم دانلود کنم؟؟

نظر

ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم من گوشیم چون 4.3.5 فقط باید سیدیا دانلود کنم؟؟الان بازی angry birds و fieldrunners رو از کدام سورس میتونم دانلود کنم؟؟
                        شما باید از cydia فقط app sync رو بگیرید بعدش این بازی ها رو از سایت apptrackr.org دانلود کنید همین.

نظر

ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم من گوشیم چون 4.3.5 فقط باید سیدیا دانلود کنم؟؟الان بازی angry birds و fieldrunners رو از کدام سورس میتونم دانلود کنم؟؟

اینارو باید از سایت های دانلود برنامه بگیری نه از cydia !!

من این سایت رو به شما پیشنهاد می کنم همه برنامه هاش کرک شده است : apptrackr view app Real Football 2010 و http://www.crackedipa.com/index.php/.../Voice%20Memos
                          ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 26-10-2011, 11:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                            اینارو باید از سایت های دانلود برنامه بگیری نه از cydia !!

من این سایت رو به شما پیشنهاد می کنم همه برنامه هاش کرک شده است : apptrackr view app real football 2010 و Cracked iPA » Search Results » voice memos
                            با توجه به 4.3.5 بودنش این بازی ها جواب میده؟؟؟میشه آموزش کامل نصب بازی رو هم بزارید

نظر

• سلام دوستان یکی از شما می شه یک روش برای دانلود uc browser بهم بگه؟از سیدیا می شه؟

نظر

• دوستان برنانه ای بجز batteryinfolite که دما باتری رو هم نشون بده هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X