اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان خسته نباشید
    من برنامه nimbuzz رو نصب کردم اما چت روم هاش نیستن
    شما سورس این برنامه رو با چت رومش دارین تو Cydia
    اگه ممکنه راهنمائیم کنید که چیکار کنم چت روم هاش بیاد
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Eng.a.sabzevari نمایش پست ها
      دوستان خسته نباشید
      من برنامه nimbuzz رو نصب کردم اما چت روم هاش نیستن
      شما سورس این برنامه رو با چت رومش دارین تو Cydia
      اگه ممکنه راهنمائیم کنید که چیکار کنم چت روم هاش بیاد
      ممنون
      Nimbuzz در موبایل چت روم نداره دوست عزیز.
      نه در ویندوز موبایل و نه در مومو و نه در آیفون و آیپاد.

نظر

• سلام دوستان
        برنامه ایی هست که وقتی کسی میخواد گوشی رو به ایتونز وصل کنه ازش پسورد بخواد و بدونه اجازه نتونه گوشی رو به کامیوتر وصل کنه..../؟

نظر

• نوشته اصلی توسط !amir نمایش پست ها
          سلام دوستان
          برنامه ایی هست که وقتی کسی میخواد گوشی رو به ایتونز وصل کنه ازش پسورد بخواد و بدونه اجازه نتونه گوشی رو به کامیوتر وصل کنه..../؟
          نیاز به برنامه نیست اگر passcode فعال باشه همین اتفاق می افته.

نظر

• نه منظورم اینکه بجز کد خود گوشی باشه یعنی یه پسورد جدا باشه که فقط همون لحظه بالا بیاد

نظر

• دوستان سلام.
              یک سوال،
              این برنامه iblacklist چطوری عمل میکنه؟ یعنی طرفی که زنگ میزنه، میفهمه که جلوی تماس یا اس ام اس ش گرفته شده؟
              چون قدیما تو نوکیا یه برنامه بود که مثلاً طرف که زنگ میزد، پیغام میداد که مشترک در دسترس نمیباشد و اینا!
              حالا عملکرد این برنامه چه طوریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr62 نمایش پست ها
                دوستان سلام.
                یک سوال،
                این برنامه iblacklist چطوری عمل میکنه؟ یعنی طرفی که زنگ میزنه، میفهمه که جلوی تماس یا اس ام اس ش گرفته شده؟
                چون قدیما تو نوکیا یه برنامه بود که مثلاً طرف که زنگ میزد، پیغام میداد که مشترک در دسترس نمیباشد و اینا!
                حالا عملکرد این برنامه چه طوریه؟
                به صورت اتومات اس ام اس ها افراد رو پاک خواهد کرد ( در بلک لیست ) و وقتی به شما زنگ میزنن به صورت اتومات براتون قطع میکنه.
                همین.

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
                  به صورت اتومات اس ام اس ها افراد رو پاک خواهد کرد ( در بلک لیست ) و وقتی به شما زنگ میزنن به صورت اتومات براتون قطع میکنه.
                  همین.
                  پس در واقع اون طرف میتونه بفهمه که ایراد از مخابرات نیست و طرف مقابلش قطع کرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr62 نمایش پست ها
                    پس در واقع اون طرف میتونه بفهمه که ایراد از مخابرات نیست و طرف مقابلش قطع کرده؟
                    بله.دقیقا همینطوره.

نظر

• سلام
                      من می خوام بدونم آیا برنامه ای هست که بعد از تماس مدت زمان مکالمه رو نشون بده؟برای آیفون 4 در ورژن 4.3.3
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                        سلام
                        من می خوام بدونم آیا برنامه ای هست که بعد از تماس مدت زمان مکالمه رو نشون بده؟برای آیفون 4 در ورژن 4.3.3
                        ممنون
                        من توی قابلیتهای برنامه icalllog خوندم که یکی از کاراییهاش مدت زمان مکالمس ولی امتحان نکردم واسه 4.3.3 هم مشکل نداره /. یه سر هم به call counter بزن

نظر

• ُسلام دوستان
                          راستش یخه چند وقت پیش از سیدیا یه نرم افزاری گرفتم زمانی که روی ایکون ها میگرفته و میلرزید یه گزینه ی دیگه روش اومده بود میزدی همون ایکون قفل میشد
                          الان اسمش هم نمیدونم چیه
                          کسی اونو ندیده
                          خواهش میکنم هر کی میدونه چیه یا داره بزاره
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط omidsys نمایش پست ها
                            ُسلام دوستان
                            راستش یخه چند وقت پیش از سیدیا یه نرم افزاری گرفتم زمانی که روی ایکون ها میگرفته و میلرزید یه گزینه ی دیگه روش اومده بود میزدی همون ایکون قفل میشد
                            الان اسمش هم نمیدونم چیه
                            کسی اونو ندیده
                            خواهش میکنم هر کی میدونه چیه یا داره بزاره
                            ممنون
                            این مدنظرتون بود دوست من؟
                            Lock Your Springboard Icons In Place With The IconLock Tweak For iPhone, iPod Touch, iPad! | iJailbreak - Jailbreak | Apple | Android | Unlock | Cydia | PlayStation | Google | iOS | How To

نظر

• سلام
                              ٢تا برنامه واسه ايپاد هست كه سيگنال جي پي اس رو از طريق بلوتوث دريافت ميكنه و ايپاد رو مجهز به جي پي اس ميكنه
                              از گوشي هاي نوكيا هم كه جي پي اس دارن ميشه به عنوان گيرنده جي پي اس خارجي استفاده كرد و سيگنال هاي جى پى اس رو از طريق بلوتوث به ايپاد يا ايپد هايي كه جي پي اس ندارن فرستاد.
                              اسم ٢تا برنامه BTstack GPS و RoqyBT 4 هست كه متاسفانه هردوش بايد لايسنس بخري تا درست كار كنه
                              لطفا اگه ميتونيد كرك شده اين برنامه هارو اينجا قرار بديد يا اگه ميتونيد كرك كنيد.
                              از طريق برنامه extgps كه جاوا هم هست ميتونيد جي پي اس رو از طريق بلوتوث شير كنيد. 

نظر

• نوشته اصلی توسط A_SHZ نمایش پست ها
                                سلام
                                ٢تا برنامه واسه ايپاد هست كه سيگنال جي پي اس رو از طريق بلوتوث دريافت ميكنه و ايپاد رو مجهز به جي پي اس ميكنه
                                از گوشي هاي نوكيا هم كه جي پي اس دارن ميشه به عنوان گيرنده جي پي اس خارجي استفاده كرد و سيگنال هاي جى پى اس رو از طريق بلوتوث به ايپاد يا ايپد هايي كه جي پي اس ندارن فرستاد.
                                اسم ٢تا برنامه BTstack GPS و RoqyBT 4 هست كه متاسفانه هردوش بايد لايسنس بخري تا درست كار كنه
                                لطفا اگه ميتونيد كرك شده اين برنامه هارو اينجا قرار بديد يا اگه ميتونيد كرك كنيد.
                                از طريق برنامه extgps كه جاوا هم هست ميتونيد جي پي اس رو از طريق بلوتوث شير كنيد. 
                                در این ترد سورس های کرک شده موجوده .
                                همرو ادد کنید و مطمئن باشید در یکی موجوده :
                                The Best Cracked Cydia Repository's - SiNfuL iPhone
                                موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X