اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام
    یه برنامه میخوام که بتونم تعداد ایکون های داک رو تو ای او اس ۵ تغییر بدم و از ۴ تا بیشتر بشه ایکن داشت چند تا نرم افزار نصب کردم ولی کار نکرد ممنونم

نظر

• Five icon dock

🎯

نظر

• نوشته اصلی توسط moh.persian نمایش پست ها
        برنامه ی anylockApp رو امتحان کن
        نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
        کسی طرز کار این برنامه رو بلده ؟!!!
        نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
        دوست من شما چه برنامه اي نياز داريد و براي چه ورژني ميخوايد؟!
        (ببخشيد با گوشي هستم برام سخته همه ي پست هارو پيدا كنم و بخونم )
        دوستان من برنامه ای میخوام که برای پسورد گذاری روی برنامه ها مثل locktopus برای iphone4 ios 5.01 کار کنه .
        ظاهرا دوستان AnylockApp رو معرفی کردن ولی اصلا طرز کارش معلوم نیست چه جوریه ؟!!
        ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 07-01-2012, 01:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
          safari downplugin موجود در سورس repo.insanelyi.com
          برای ios5 میخوام

نظر

• دانلود منیجر یا هر برنامه ای که بشه تو ios5 باهاش از اینترنت فایل ذخیره کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
              دانلود منیجر یا هر برنامه ای که بشه تو ios5 باهاش از اینترنت فایل ذخیره کرد؟
              برنامه idownloader pro رو از ایتیونز بگیر مجانیم هست.

You are my every thing...

نظر

• نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                برای ios5 میخوام
                اين رو ios5 كار ميكنه و جايگزين safari downloadmanager شده.

نظر

• من یه برنامه ای میخوام که بتونم رنگ همه قسمتهای گوشی و به دلخواه تغییر بدم. هست؟
                  از defulte خود گوشی خسته شدم.
                  ویرایش توسط shararee : https://i-phone.ir/forums/member/79758-shararee در ساعت 07-01-2012, 05:03 PM

نظر

• کاربرد afc2add چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                      اين رو ios5 كار ميكنه و جايگزين safari downloadmanager شده.
                      نصب کردم هیچ فرقی نکرد

نظر

• تقویم هجری شمسی در ios5

دوستان عزیز با نصب IRAN TAGHVIM از سورس repo.insanelyi.com در reminders و calendar از داشتن تقویم هجری شمسی لذت ببرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                          دوستان من برنامه ای میخوام که برای پسورد گذاری روی برنامه ها مثل locktopus برای iphone4 ios 5.01 کار کنه .
                          ظاهرا دوستان anylockapp رو معرفی کردن ولی اصلا طرز کارش معلوم نیست چه جوریه ؟!!
                          میشه اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                            میشه اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.
                            دوست عزیز بهترین برنامه و راحترین برنامه ای که من دیدم در ورژن ۵.۰.۱ کار می ده برنامه iProtect هست که از سورس بچه های انجمن هم می تونی دانلود کنی روش کارش ه خیلی خیلی سادست

نظر

• سلام به همه دوستان
                              دنبال یه بنامه میگردم که مثل opennotifire باشه ولیکن رو ios 5 کار کنه! ممنون اکه راهنمایی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط afshinreza نمایش پست ها
                                دوستان عزیز با نصب IRAN TAGHVIM از سورس repo.insanelyi.com در reminders و calendar از داشتن تقویم هجری شمسی لذت ببرید.
                                سلام من این برنامه رو از سورس بالا نصب کردم ولی طبق توضیحاتش تو قسمت seting و general و زیر مجموعه های international هیچ عنوانی به اسم فارسی یا ایران یا پرشین یا .... نیاورد!!!!!هیچ تغییری هم تو تقویم نکرد!!!
                                این برنامه رو گویا یه ایرانی به اسم مسعود نوشته.آیا بصورت رایگان داده یا این فایل کرک شده ست.اگه پولیه باید از کدوم سورس و به چه شکل خریدش؟باید به هموطن و زحمتش احترام گذاشت.ممنون میشم اگه یه اسکرین شات برام بذارید.

نظر

صبر کنید ..
                                X