اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه ها من کیبرد فارسی رو از کدوم سورس بگیرم؟اسم برنامشم بی زحمت بگین.
    همچنین activator و installous و appsync البته appsync باید 5 رو بگیرم؟مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
      بوسیله برنامه Wraparound شما وقتی به صفه اخر میرسید متوقف نمیشید و به صفحه سرچ و هوم منتقل میشید.
      اینجوری دیگه صفحه اول/اخر ندارید چون صفحات حالت چرخشی میگیرن و با پیج زدن به صورت دایره وار صفحات رو مرور میکنید.
      مثلا" وقتی به صفه یازدهم رسیدید، نیازی نیست با home به صفحه اول برید و با پیج زدن از راست به چپ به صفحه اول میرید.

با 5.0.1 سازگاره، میتونید از سورس "repo.insanelyi.com" دانلود کنید
      افکت نداره؟همینجوری عادیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        بچه ها من کیبرد فارسی رو از کدوم سورس بگیرم؟اسم برنامشم بی زحمت بگین.
        enable persian keyboard 1.0-1
        از سورس "repo.insanelyi.com"

نظر

بچه ها من کیبرد فارسی رو از کدوم سورس بگیرم؟اسم برنامشم بی زحمت بگین.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread31858-2.html

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            افکت نداره؟همینجوری عادیه؟
            افکت نداره. اصلا" کارش این نیست عزیز.
            واسه افکت دادن به حالت پیج زدن باید یک برنامه دیگه نصب کنید که اسمش رو فراموش کردم.

نظر

• مرسی دوست عزیز
              چه جوری میشه فهمید کدوم سورس برنامش با 5.0.1 سازگاره و مشکلی پیش نمیاره؟اصلا راه تشخیص داره؟

نظر

مرسی دوست عزیز
                چه جوری میشه فهمید کدوم سورس برنامش با 5.0.1 سازگاره و مشکلی پیش نمیاره؟اصلا راه تشخیص داره؟
                واسه اکثر برنامه ها به هنگام نصب زیرشون نوشته شده واسه چه ios ی نوشته شدن و اگه هم نبود و گوشی بعد از نصب به safemode رفت ؛از داخل خود safemode وارد سیدیا شو و برنامه رو پاک کن .

نظر

• نوشته اصلی توسط y@shar
                  Five icon switcher
                  از سورس repo.insanelyi.com

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427
                    واسه اکثر برنامه ها به هنگام نصب زیرشون نوشته شده واسه چه ios ی نوشته شدن و اگه هم نبود و گوشی بعد از نصب به safemode رفت ؛از داخل خود safemode وارد سیدیا شو و برنامه رو پاک کن .
                    تنها اين سورس مينويسه كه سازگار هست يا نه
                    Repo.insanelyi.com

نظر

• مرسی امیر کلا برنامه های سیدیا و این سورس ها سیستمی هستند؟؟

نظر

• واسه افكت دادن barrel رو از سورس پرشين نصب كن پويا ، من تا حالا به چيز ناسازگار بر نخوردم به جز اخرين ورژن دليوري كه اونم تو پرشين اپديت نشده ميتوني نصب كني

🎯

نظر

• سلام برنامه اي هست كه بشه بازيها رو هك كرد. مثلا در بازى plants vs zambe. سكه زياد داشت. خلاصه يه چى تو اين مايه ها.!!!!(@!@)

نظر

• سلام.دنبال برنامه ای هستم که بتونم اهنگامو به عنوان رینگ تن بزارم.قبلا انگار anyring بود که الان لینکش خرابه. برنامه دیگه ای وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Defiance_Gt
                              سلام.دنبال برنامه ای هستم که بتونم اهنگامو به عنوان رینگ تن بزارم.قبلا انگار anyring بود که الان لینکش خرابه. برنامه دیگه ای وجود داره؟
                              برنامه ي anyring از سورس زير دانلود كنين به خوبي هم در ورژن 5 كار ميكنه
                              Repo.insanelyi.com

نظر

• دوستان برنامه ای برای ios 5.0,.1 میخام برای پسورد گزاری روی برنامه ها مثل lockdownpro

نظر

صبر کنید ..
                                X