اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میشه اخرین ورژن برنامه quickdo رو با کیجن و طریقه فعال کردنش رو برام بزارید !؟ سپاسگزارم .

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
      توييكي هست كه بشه مثل آندرويد با تكون دادن دست جلو دوربين،صفحه رو عوض كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      این سوال من هم هست یه برنامه پیدا کردم یک گالری جدید میداد توی عکس جواب میداد ولی با خطای بسیار بسیار بالا

نظر

• یه سورس فارسی فارسی برا 8 میخوام

نظر

• سلام دوستان ttpod رو در ios 8.1.2 کسی داره؟من نصب میکنم اپ رو که باز میکنم respring میشه گوشی

نظر

• سلام دوستان.
            یه سئوال داشتم.
            ورژن گوشی من 8.1.2 حیلبریک است.
            اگه دقت کرده باشید زمانی که برای یه کانتکت عکسی رو در نظر بگیرید زمانی که شما به اون شخص تماس میگیرید عکس اون شخص کنار اسمش به صورت دایره کوچک نمایان میشه.
            اما زمانی که اون شخص به شما زنگ میزنه عکس کامل و کل صفحه گوشیتون به صورت بزرگ نشون میده.
            آیا راه حلی یا توییک خاصی هست که وقتی با شما تماس هم میگیرند عکس به صورت دایره کوچک نشان داده شود؟ نه بصورت کامل و Full screen
            با تشکر

نظر

• سلام
              ios 8.12 که جیلبریک شده .
              دنبال یک دانلودر میگردم که بتونم باهاش فایل دانلود کنم .
              با تشکر

نظر

• از +safari downloader استفاده کنید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان برنامه ای برای نشان دادن دمای چیپ سی پی یو آیفون هست ؟

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز چند تا توییک می زارم که واقعا کاربردی هستن
                    امیدوارم تکراری نباشن
                    icaughu برای اینکه اگر کسی رمز گوشیتونو اشتباه زد ازش عکس می گیره که بعد از وارد شدن می تونید تو گالری ببینیدش
                    colorflow برای همسانسازی رنگ محیطهای مختلف با اون برنامه
                    appellancy برای اینکه با استفاده از دوربین جلو گوشی بدون رمز با فقط نگه داشتن گوشی روبروتون با قابلیت تشخیص چهره قفل باز بشه
                    no slow animation برای غیر فعال کردن یه سری افکت های بیجا سرعت بیشتر می شه
                    status barweather کنار ساعت گوشی دمای اون روز رو نشون می ده
                    dock&roll قسمت پایین 4 تا آیکون هوم اسکرین رو به صورت چرخشی می کنه
                    f.lux بهترین برنامه برای هماهنگ کردن نور صفحه برای کار با گوشی خصوصا شب ها
                    tap to snap بعد از نصب این برنامه با یکبار لمس کردن صفحه عکس می ندازه خیلی کاربردیه
                    smart tap با این برنامه با دوبار لمس کردن صفحه نمایش کار می تونید صفحه رو روشن و خاموش کنید مثل کلید پاور
                    sphereview کل برنامه های تو گوشی رو مثل یه کره تو یه صفحه براتون نمایش می ده

نظر

• دوستان یک سورس چینی بود که تمام توییک های سورس بیگ باس رو هک کرده بود و مجانی میشد دانلود کرد و نصب کرد
                      کسی میدونه اسمش چی بود و چطور کار میکنه ؟ و آیا روی ios8.3 سازگاره؟

متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط cris17 نمایش پست ها
                        دوستان یک سورس چینی بود که تمام توییک های سورس بیگ باس رو هک کرده بود و مجانی میشد دانلود کرد و نصب کرد
                        کسی میدونه اسمش چی بود و چطور کار میکنه ؟ و آیا روی ios8.3 سازگاره؟

متشکرم
                        شما میتونید فایل اصلی رو از سایت CydiaDownloader و فایل کرک رو از سایت http://177.86.178.134/cracked/ دانلود کنید و نصب کنید.
                        برای دانلود برنامه های پولی از خود سیدیا هم برنامه cydown رو از سورس julio.xarold.com نصب کنید.

نظر

• بچه ها اسم چند تا فونت انگليسي خوشگل واسه ورژن ٨ به بالا معرفي ميكنين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• توییکی که میشد از صفحه گوشی فیلمبرداری کرد اسمش چی بود
                            سورسشم رو هم بگید و اینکه روی 8.4 کار میکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط younes20 نمایش پست ها
                              یه سورس فارسی فارسی برا 8 میخوام
                              سورس انجمن
                              i-phone.ir/repo
                              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام کرک توییک copic 3.4.3 برای ios 8.4 میخواستم با برنامه cydown نصب کردم کرک نشد اگرم نیست یه برنامه مشابه معرفی کنید مرسی
                                ویرایش توسط rezashademan : https://i-phone.ir/forums/member/48718-rezashademan در ساعت 09-07-2015, 11:00 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X