اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Saboor نمایش پست ها
    سلام دوستان با مشکل مواجه شدم اگه ممکنه و کسی میدون خواهش میکنم راهنمایی کنه ماجرا از این قراره که دوربین اصلی گوشی من آیفون5 یه مدت است از کار افتاده و رو نرم افزار دوربین گیر میکنه فقط میتونم از دوربین جلو استفاده کنم همیه این ماجراها از موقعی شروع شد که گوشی رو جلبریک کردم یه مدت خراب بود دباره گوشی رو ریستور کردم به ios 8.1.2 درست شد باز جلبریک کردم بعد چند روز دباره اونجوری شد بعد از اینکه دباره گوشی رو ریستور کردم ولی متاسفانه درست نشد
    ضربه نخورده توی این مدت؟
    تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread95896.html
    در صورتی که مشکل برطرف نشد به تعمیر کار مراجعه کنید(پیشنهاد من دفتر انجمن هست)

نظر

• سلام دوستان
      یک توییک بود که کاری میکرد زمانی که ایفون به usb وصل میشه،شارژ نکنه باتری رو.
      اسم توییک به خاطرتون هست؟

نظر

• ممنون دوست عزیز از کمکتون والله نه ضربه نخورده متاسفانه با راه حلی که تو او نایپیک گفته بودن درست نشد چظور باید به دفتر انجمن زنگ بزنم شماره ای چیزی اگه داره لطفآ بگین ممنون

نظر

• سلام
          توییکی میخوام که وقتی صفحه زدم رسیدم به آخر دوباره از نو شروع بشه،یا اگر صفحه اولم یکی برگردونم برم صفحه آخر، 6 آی او اس 8.1.2

نظر

• سلام، برنامه بکاپ از توییک ها که با ۸.۱.۲ هماهنگ باشه سراغ دارید؟
            Pkg رو نصب کرش می کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط abolo نمایش پست ها
              سلام
              توییکی میخوام که وقتی صفحه زدم رسیدم به آخر دوباره از نو شروع بشه،یا اگر صفحه اولم یکی برگردونم برم صفحه آخر، 6 آی او اس 8.1.2
              خوب از دستورات activator استفاده کن

Sent from iPhone 4S

نظر

• سلام من به توویکی نیاز دارم که وقتی دوباره دکمه هوم رو میزنید و لیست ریسنت اپها میاد بشه یه برنامه خاص رو از این جا کلا حذف کرد.یعنی هیچوقت اتواماتیک تو لیست ریسنت میاد .

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
                  سلام
                  قبلا یه توییک نصب کرده بودم که هنگام تماس ، وقتی طرف مقابل جواب میداد ویبره میزد
                  متاسفانه اسمش رو فراموش کردم
                  اگه ممکنه اسمش رو بفرمائید
                  در ضمن آی او اس 8.1.2 هستم
                  با تشکر
                  نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                  سلام توییک vibcall هست.من تو ios v ازش استفاده میکردم.تو سورس modmyi هستش.تستش کن ببین جواب میگیری یا نه
                  درود
                  توییکی مثل این سراغ ندارین که روی 8.1.2 جواب بده که موقع برداشتن گوشی طرف مقابل گوشی ویبره کنه !!

نظر

• اینو بریز عالیییه
                    Callconnect

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                      درود
                      توییکی مثل این سراغ ندارین که روی 8.1.2 جواب بده که موقع برداشتن گوشی طرف مقابل گوشی ویبره کنه !!
                      توئیک CallBar این کار رو میکنه حتی اگر در حالت عادی کلا ویبراتور گوشی رو Off کرده باشید.
                      ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 03-02-2015, 05:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                        توئیک CallBar این کار رو میکنه حتی اگر در حالت عادی کلا ویبراتور گوشی رو Off کرده باشید.
                        callbar پولیه ؟
                        با 8.1.2 سازگاره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط savi نمایش پست ها
                          اینو بریز عالیییه
                          Callconnect
                          ما این نصب کردیم و کار میکنه اما هیچ تنظیماتی اضافه نشده نه تو قسمت setting و نه تو قسمت صفحه اصلی
                          این طبیعی هست ؟
                          چون قانونا اگه تویکی سازگار نباشه این طور میشه و هیچ تنظیماتی را برات نمیاره --شما دارین روی کدوم ورزن و با چه ایفونی ازش استفاده میکنید

نظر

• سلام تروخدا کمکم کنید چطور میشه پول بازی های انلاین خرید ن جم کلش اف کلنز این بازی ها میدونم قابلیت هک رو ندارن اما مثل برنامه get follower که زیاد سرورهاش قوی نیستن پولشو هک کنم بدجور گرفتارم کل اینترنت گشتم از زبان فارسی بگیر تا زبان فرانسه از فیسبوک بگیر تا یوتویب اما چندروش پیدا کردم ک هیچکدوم کار نکرد با برنامه iap cracker و iap free و locallappstore و imodgame هم امتحان کردم جواب نمیده تروخدا یه راهی پیداکنید خیلی لازمش دارم >>>> موفق باشین
                            ویرایش توسط vahidd77 : https://i-phone.ir/forums/member/179264-vahidd77 در ساعت 05-02-2015, 01:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidd77 نمایش پست ها
                              سلام تروخدا کمکم کنید چطور میشه پول بازی های انلاین خرید ن جم کلش اف کلنز این بازی ها میدونم قابلیت هک رو ندارن اما مثل برنامه get follower که زیاد سرورهاش قوی نیستن پولشو هک کنم بدجور گرفتارم کل اینترنت گشتم از زبان فارسی بگیر تا زبان فرانسه از فیسبوک بگیر تا یوتویب اما چندروش پیدا کردم ک هیچکدوم کار نکرد با برنامه iap cracker و iap free و locallappstore و imodgame هم امتحان کردم جواب نمیده تروخدا یه راهی پیداکنید خیلی لازمش دارم >>>> موفق باشین
                              کسی نیست جواب بده

نظر

• سلام
                                برنامهHolaa! – Caller ID & Blockبرای ایفوننیست اخه هرچیمیگردمبرای ایفوننیست برای اندروید هستش واقعابرنامه جالبه ....برنامه مشابهشم باشه ک عالیه ممنون میشم کمکم کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X