اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه های Cydia

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
    دوست عزیز چند و از کدوم سایت خریدین؟
    ۴۵۰۰۰ تومان
    هرچی میکردم ویدا نمیکنم از مدیرای همین انجمن هم معرفی کردن سایت و بذارید باز میکردم تو تاپیک ها

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      ۴۵۰۰۰ تومان
      هرچی میکردم ویدا نمیکنم از مدیرای همین انجمن هم معرفی کردن سایت و بذارید باز میکردم تو تاپیک ها
      smsninja استفاده کنید رایگان هم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
        smsninja استفاده کنید رایگان هم هست
        به قدرت iblacklist هست؟

نظر

• بله همون کارو انجام میده

نظر

• super recorder چطوری فعال میشه میشه کرک شده شو بزارید ،؟ از سه تا سورس نصب کردم ظبط میکنه اما نمیدونم از کجا برم گوش بدم

نظر

• دنبال يك اپ هستم كه بشه زماني كه در حال فيلم برداري هستيم با دوربين پشت
              سوييچ كنيم رو دوربين جلو و مجدد بالعكس و فيلمبرداري قطع هم نشه
              (در واقع به جاي برعكس كردن گوشي)

نظر

• دوستان کسی از iblacklist خبری نداره؟؟؟بجای این برنامه از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                  دوستان کسی از iblacklist خبری نداره؟؟؟بجای این برنامه از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد؟
                  سلام
                  متاسفانه فعلا باید خریداری کنید که قیمت زیادی هم داره جایگزینی نداره منتظر بمانید تا کرک بشه تنها جایگزین مزاحم نشوید اپل هست که چنگی به دل نمیزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                    دوستان کسی از iblacklist خبری نداره؟؟؟بجای این برنامه از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد؟
                    دوستی smsninja
                    رو معرفی کردن ولی من iblack و ترجیح میدم و حریدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• توييكي هست كه بشه مثل آندرويد با تكون دادن دست جلو دوربين،صفحه رو عوض كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نسخه کرک شده camera tweak 3 برای ios8 رو کسی میدونه از کدوم سورس میشه گرفت ؟

نظر

• دوست عزیز صبر کنید یه مقدار تا کرک بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                            نسخه کرک شده camera tweak 3 برای ios8 رو کسی میدونه از کدوم سورس میشه گرفت ؟
                            Biteyourapple

نظر

• سلام دوستان. من می خوام vshare رو رو 8 نصب کنم. appsync 5.x-8.x رو از hackyouriphone نصب می کنم, ولی چه از سیستم چه از خود آی دیوایس مستقیم از سایت خود vshare می خوام vshare برای دستگاههای جیلبریک شده رو بگیرم اخصار می ده که جیل نیستم. در واقع appsync سازگار رو نصب نکردم.
                              با بعضی appsync هام که vshare نصب شده ولی برنامه ای که از vshare دانلود می شه نصب نمی شه!
                              بد جوری کلافه شدم.ممنون می شم اگه من و راهنمایی کنید که appsync رو از کدوم سورس بگیرم که vshare نصب شه رو دستگاه.
                              ویرایش توسط mohammad604 : https://i-phone.ir/forums/member/19340-mohammad604 در ساعت 26-12-2014, 02:23 PM

نظر

• نسخه کرک شده Airblue sharing برای ios8 رو کسی میدونه از کدوم سورس میشه گرفت ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X