اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل Wifi کاربران در 8.1 با Wififix !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل Wifi کاربران در 8.1 با Wififix !!!

سلام خدمت همه دوستان عزیز

بعد از عرضه Ios 8 بزرگنرین مشکل کاربران Wifi بود که اذیت کننده بود و خیلی ها را از اپدیت به Ios 8 پشیمان کرده بود!

اما امروز مفتخریم تا بگیم یکی از بهترین برنامه نویس های ایرانی دست به کار شده و این مشکل رو با توییک Wififix حل کرد !

بر خلاف دیگر توییک های این برنامه نویس متاسفانه باید بگم که توییک در سیدیاقرار نمیگیره بنابر دلایلی!

کار با این توییک بسیار ساده هست کافیه نصب کنید و یه ریبوت و لذت ببرید !

ImageUploadedByTapatalk1416473306.964937.jpgImageUploadedByTapatalk1416473306.964937.jpg

لینک دانلود :

Yon.ir/Wififixer

فقط یه مساله ای هست ... هر بار گوشی ریستارت یا ری اسپرینگ میشه برنامه دوباره اجرا میشه و از من می خواد دکمه fix it رو فشار بدم ...

نظر

دقيقا ميشه توضيح بدي مشكلات wifi در نسخه 8.1 چي چي هستن ببينم مشكلاتي كه من دارم با اوناي كه شما ميگي مطابقت دارن يا نه /ممنون ميشم از پاسخگويي

نظر

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
        دقيقا ميشه توضيح بدي مشكلات wifi در نسخه 8.1 چي چي هستن ببينم مشكلاتي كه من دارم با اوناي كه شما ميگي مطابقت دارن يا نه /ممنون ميشم از پاسخگويي
        برای من مشکل همچنان تا iOS 8.1.2 وجود داشت. دیدم مشکل همه کاربران حل شده به جز من نظر بعضی کاربران در کمک به بنده این بود که مودم شاید قدیمی باشه و ضعیف باشه. مودم رو عوض کردم و مشکل کاملا برطرف گردید.

نظر

بازم اين كه نشد مشكلات . دقيقا مواردي كه مشكل داره رو بگيد اينكه ضعيفه برا همه ضعيفه ولي مشكلي خاصي هست كه كسي نداشته باشه مثلا هست ايا ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
          X