اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت چند نسخه از مسنجر و دیگر برنامه های اشتراک گذاری توسط Social Duplicator

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساخت چند نسخه از مسنجر و دیگر برنامه های اشتراک گذاری توسط Social Duplicator

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی.

شما می توانید با استفاده از توییک Social Duplicator ،از برنامه های اشتراک گذاری و مسنجر های خود،چندین نسخه تهیه کنید تا بتوانید با هر یک از این نسخه ها،کار های از قبل برنامه ریزی خودتون رو انجام بدین.

برای مثال شما میتوانید از یک مسنجر چندین نسخه بسازید و از هرکدام برای چت با افراد خاصی استفاده کنید تا برنامه ی اصلی شلوغ و نا مرتب نشه.

این توییک از برنامه های مانند Tumblr, LinkedIn, Skype, Shabik, Dropbox, LINE, Tango, Telegram, WeChat, BBM, Kik, Messenger, Snapchat, Face*book, Viber, Instagram, WhatsApp و.... پشتیبانی میکند

پس از نصب این توییک ، تب مخصوص توییک در Settings به وجود میاد.
    کافیست به داخل تنظیمات آن بروید، در قسمت Select an App برنامه ای میخواید یک نسخه از اون تهیه کنید رو انتخاب کنید.همچنین میتونید در قسمت Costume Name ،نام مورد علاقه ی خود را،روی نسخه ی ساخته شده بگذارید و برای ایجاد آیکان روی صفحه اصلی،گزینه ی Save رو انتخاب کنید. اگر میخواید یک رنگ مخصوص رو برای نسخه ی ایجاد شده انتخاب کنید،در قسمت Choose icon color،گزینه ی Costume Color رو روشن کنید،رنگ را انتخاب کنید سپس گزینه ی Duplicate رو انتخاب کنید.

چند عکس از این توییک:

شما میتوانید توییک Social Duplicator را به قیمت 1.99$ از سورس BigBoss یا به صورت کرک شده از سورس زیر دانلود کنید،همچنین می توانید این توییک را به صورت فایل دب از لینک مستقیم دریافت کنید.

این توییک با نسخه های 7.1 ,7.1.1 و 7.1.2 نیز سازگار است

کد HTML:
    repo.biteyourapple.net
    دانلود فایل دب از لینک مستقیم:
    ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 14-07-2014, 05:59 PM

سلام دوستان با این بررنامه زمانی که دو whatsapp می سازیم نمیشه هر کودم رو یک شماره باشه لطفا راهنمایی

نظر

نوشته اصلی توسط s.bayati نمایش پست ها
      سلام دوستان با این بررنامه زمانی که دو whatsapp می سازیم نمیشه هر کودم رو یک شماره باشه لطفا راهنمایی
      شما توی نسخه ی دوم از اکانتتون خارج بشین،دوباره اکانت جدید بسازید و وارد شوید

نظر

این برنامه مثل توییک slice وقتی اون برنامه مثلا واتساپ رو آپدیت میکنیم ، اون اکانت اصلی میمونه ولی اون اکانت قبلی که داپلیکت کردیم جذف میشه...اینم مثل همونه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          شما توی نسخه ی دوم از اکانتتون خارج بشین،دوباره اکانت جدید بسازید و وارد شوید
          من ٧.١.٢ هستم
          چرا بعد از ساخت هر ايكون وقتي اجراش ميكنم به محض باز شدن ميپره بيرون؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hooloo24 نمایش پست ها
            من ٧.١.٢ هستم
            چرا بعد از ساخت هر ايكون وقتي اجراش ميكنم به محض باز شدن ميپره بيرون؟
            شما کدوم رو نصب کردید؟social duplicator (ios 7) یا
            social duplicator2 (ios 8)
            و از چه سورسی؟

نظر

من 7.1.2 هستم و اوني كه مربوط به ios8 هست رو نميتونم نصب كنم يعني سايديا اين اجازه رو نميده ، در مورد اوني كه سوال كرديد (ios7) هم فقد در سورس bigboss موجوده كه رايگان نيست ، من social duplicate رو از سورس هاس متفرقه ديگه نصب كردم مثل repo.biteyourapple.net كه متاسفانه رو سيستم من جواب نميده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نظر

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط Hooloo24 نمایش پست ها
                      من 7.1.2 هستم و اوني كه مربوط به ios8 هست رو نميتونم نصب كنم يعني سايديا اين اجازه رو نميده ، در مورد اوني كه سوال كرديد (ios7) هم فقد در سورس bigboss موجوده كه رايگان نيست ، من social duplicate رو از سورس هاس متفرقه ديگه نصب كردم مثل repo.biteyourapple.net كه متاسفانه رو سيستم من جواب نميده

روی 5s خودم تا قبل از اینکه بفروشم نصب بود و هیج مشکلی نداشتم و همزمان چندین اکانت داشتم از این سورس هم نصب کردم.
                      repo.hackyouriphone.org

نظر

از اين سورسي هم كه فرموديد نصب كردم ولي باز همين مشكل رو داره ، جالب اينجاست كه وقتي قبلي رو پاك كردم و دوباره نصب كردم، بعد از وارد شدن به ستينگ ، همون تنظيمات قبلي كه داده بودم انتخاب شده بود

نظر

برای من هم میپره بیرون

نظر

واسه 8 چرا ميزنه بيرون يدفعه اي

نظر

برنامه يا تويك ديگه اي نيست كه داپليكت كنه

نظر

صبر کنید ..
                              X