اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو توییک iblack list اورجینال ورژن 7 .بروز رسانی نسخه اورجینال به 7.0.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو توییک iblack list اورجینال ورژن 7 .بروز رسانی نسخه اورجینال به 7.0.5

iblack list 7.0.5 اورجینال

سلام
    همانطور که میدونید ios7 از جمله امکاناتی که اضافه شده لیست سیاه میباشد ولی نتونسته جای توییک معروف و کاربردی iblack list رو بگیره
    سورس
    بیگ باس ورژن جدید بلک لیست رو که با ios7 سازگاره رو منتشر کرد که فقط مدت ده روز میتونید استفاده کنید و بعد این مدت باید توییک رو خریداری کنید .در اینجا فایل دب توییک اورجینال iblack list 7.0.3 رو قرار میدم که میتونید با خیال راحت توییک رو فعال کنید و از نسخه اورجینال لذت ببرید . در ضمن هر موقع بروز رسانی جدید بیاد از سورس اصلی بروز رسانی میشود .

ویرایش توسط gaemshar : https://i-phone.ir/forums/member/46189-gaemshar در ساعت 20-02-2014, 12:53 AM

سلام نیاز به رجیستر نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadhadisa نمایش پست ها
      سلام نیاز به رجیستر نداره ؟
      سلام
      توییک اورجینال بیگ باس هست هم اکتیو میشه هم آپدیت جدید که بیاد میتونی با سایدیا اپدیت کنی

نظر

با تشکر تست شد و کاملا اکتیو شد و بی نقص .

نظر

منم تست کردم و جواب داد. باید دید بعد از مدتی اکتیوش نمی پره.

نظر

دوستان سلام
            یکی به من بگه وقتی قبلیت donotdisturb دیفالت روی گوشی هست این توییک به چه دردی می خوره؟۹

نظر

نوشته اصلی توسط armindehnad نمایش پست ها
              دوستان سلام
              یکی به من بگه وقتی قبلیت donotdisturb دیفالت روی گوشی هست این توییک به چه دردی می خوره؟۹

با این توییک میتونی مسج و تماس رو جدا از هم بلاک کنی و شماره کسی رو داخل لیست سیاه بذاری اگه باهات تماس بگیره متوجه میشی و امکانات دیگر در صورتی که این امکانات رو donotdisturb نداره

نظر

میشه مجدد بزارین؟ گویا لینک خراب شده

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
                  میشه مجدد بزارین؟ گویا لینک خراب شده
                  سلام
                  بفرما ... شما از این لینک دانلود کن. ورژن 5-7.0 از سورس Insanelay بدون مشکل و کاملا رجیستر.

نظر

من روی ۵اس نصب میکنم ولی کلی باگ داره!! وقتی یکی زنگ میزنه که تو بلک لیست هست!‌گوشی به حالت سیف مد میره و شماره طرف به عنوان میس کال میوفته!!

نظر

صبر کنید ..
                    X