اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Airblue Sharing برای کلیه آی دیوایس ها بروی iOS 7.1.X آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من این برنامه رو خریده بودم حدود 20 روز قبل....اون موقع دقیقا نوشته بود package officially puchashed ....یکی دو تا اپدیت بعدش هم اومد بازم موقع اپگرید کردن تو کادر سبر نوشته بود که پک به صورت رسمی خریداری شده و اپدیت کردم...امروز اپدیت جدیدی که داده رفتم دیدم زده package refunded که ظاهرا معنی اش اینه که پول رو برگشت زده کسی که خریده بود...الان دقیقا باید چیکار کنم؟ دوباره خریداری بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamid_r نمایش پست ها
      من این برنامه رو خریده بودم حدود 20 روز قبل....اون موقع دقیقا نوشته بود package officially puchashed ....یکی دو تا اپدیت بعدش هم اومد بازم موقع اپگرید کردن تو کادر سبر نوشته بود که پک به صورت رسمی خریداری شده و اپدیت کردم...امروز اپدیت جدیدی که داده رفتم دیدم زده package refunded که ظاهرا معنی اش اینه که پول رو برگشت زده کسی که خریده بود...الان دقیقا باید چیکار کنم؟ دوباره خریداری بشه؟
      مشکل از خرید نیست و هیچ پکیجی برگشت داده نمیشه. در وایبر با ما تماس بگیرید تا رسیدگی کنیم. 09399539325

نظر

• سلام-من چند روز بیش ایر بلو را خریدم-چند روزه هر کار میکنم جیزی بفرسم یا بگیرم نمیتونم-روی ساعت دیوایسمم ک دوبار میزنم چیزی نمیاد-لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

- - - - - - - - - -

کسی هس راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• بس این چ انجمنیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin0098 نمایش پست ها
            بس این چ انجمنیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
            انجمن تخصصی آیفون

نظر

• سلام
              اقا من فروشگاه دارم هرچی air blue نصب می کنم import موزیک مشکل داره حتی اخرین نسخه.
              ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• سلام خسته نباشید من هنگام وارد کدن کد نتم قطع شد دیگه هم کد قبلی را قبول نمیکنه در خواست یدونه کد دیگه داشتم user:30diablue97

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdavi30 نمایش پست ها
                  سلام خسته نباشید من هنگام وارد کدن کد نتم قطع شد دیگه هم کد قبلی را قبول نمیکنه در خواست یدونه کد دیگه داشتم user:30diablue97
                  در وایبر با ما تماس بگیرید

نظر

• دوستان چرا هنگام نصب Airblue توییک Activator نصب نمیشه ولی Airblue نصب میشه کار نمیکنه

نظر

• اقا من نصب کردم ایر بلو رو.نسخه ی 1.4.25 اما تا نصب تموم میشه و ری اسپرینگ میکنه دیگه گوشی بالا نمیاد و باید گوشیو فلش کنم.یه راهنمایی میکنید دوستان؟؟؟؟؟!!!!
                      ممنون

نظر

• دوستان کسی نیست جواب بده؟اپدیت جدید air blue اصلا کار نمیکنه چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط OoalioO نمایش پست ها
                          اقا من نصب کردم ایر بلو رو.نسخه ی 1.4.25 اما تا نصب تموم میشه و ری اسپرینگ میکنه دیگه گوشی بالا نمیاد و باید گوشیو فلش کنم.یه راهنمایی میکنید دوستان؟؟؟؟؟!!!!
                          ممنون
                          اینطور که پیداست هنوز با ورژن 7.0.6 سازگار نشده.البته فقط 5s اینجوریه.
                          روی 5 تست کردم به راحتی نصب شد و کا کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط OoalioO نمایش پست ها
                            اقا من نصب کردم ایر بلو رو.نسخه ی 1.4.25 اما تا نصب تموم میشه و ری اسپرینگ میکنه دیگه گوشی بالا نمیاد و باید گوشیو فلش کنم.یه راهنمایی میکنید دوستان؟؟؟؟؟!!!!
                            ممنون
                            وقتی گوشیت روشن شد و رفت روی لوگو . دکمه هوم و پاور رو نگه دار تا ریبوت شه و وقتی لوگوی اپل رو دیدی دکمه + ولوم رو بگیر تا گوشی بدون جیلبیریک بیاد بالا و بعدش برو توی سیدیا و کلیه فایل های مربوط به airblue رو جذف کن و بعد حذف خاموش کن
                            روشن کن و گوشیت درست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط saman112265 نمایش پست ها
                              دوستان کسی نیست جواب بده؟اپدیت جدید air blue اصلا کار نمیکنه چرا؟
                              کنترل سنتر رو بکشید بالا.اون پایین گزینه ایر بلو رو میبینید.از اینجا فعال کنید

متاسفانه امروز از سورس hackyouriphone.org که نسخه کرک رو نصب کردم،اکتیو نمیشه و میگه که این نسخه کرک هست!
                              ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 04-03-2014, 11:43 PM

نظر

• سلام
                                برای من تو قسمت Activation method نوشته the was an error loading the preference bundle for Activation method و هیچ دیوایسی گوشی من رو شناسای نمیکنه ولی من میتونم برای دیگران فایل ارسال کنم...
                                چاره چیه ؟
                                چیکار باید کنم ؟
                                خیلی برام ضروری هست
                                لطفا کمکم کنید
                                ویرایش توسط behaiin : https://i-phone.ir/forums/member/38241-behaiin در ساعت 06-03-2014, 12:08 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X